Lieky voľne predajné

PHYSIOMER EUCALYPTUS SPREJ 25ML

Physiomer Eukalyptus je 100% morská voda v hypertonickej koncentrácii bez konzervačných látok. Prírodnou cestou uľaví od upchatého nosa. Čistí nosové cesty a pomáha zabraňovať šíreniu infekcie. Prináša dlhotrvajúci pocit osvieženia a úľavy vďaka esenciálnym olejom. Štúdia potvrdzuje účinnosť už do 3 minút od aplikácie.

4,99 

MÜLLEROV SIRUP SO SKOROCELOM A VIT. C bez cukru 1×260 g

Výživový doplnok sirup so skorocelovým extraktom (10% liehového extraktu listu skorocela – Plantago lanceolata), vitamínom C a sladidlom (maltitol, acesulfam K).
vitamín C prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, vitamín C prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania.
Spôsob použitiaPrípravok sa odporúča užívať po čajových lyžičkách podľa potreby, deti od 3 rokov 1 až 2 kávové lyžičky denne priamo alebo do čaju, dospelí 2-3x denne 1 kávovú lyžičku sirupu. Sirup sa užíva nezávisle na jedle. Pred upotrebením potriasť! 
Upozornenie: Prípravok je vhodný pre deti od 3 rokov! Nadmerná konzumácie môže vyvolať laxatívne účinky.
Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je náhradou pestrej stravy. Odkladať mimo dosahu detí.
Po otvorení uchovávať sirup dobre uzavretý v chlade a tme. 

3,59 

STREPSILS MENTOL A EUKALYPTUS 24KS

Pastilky obsahujú liečivá dichlóbenzénmetanol a amylmetakrezol, ktoré majú antiseptické účinky a ničia baktérie, ktoré spôsobujú bolesti hrdla a zápaly v ústnej dutine. Pastilky sa užívajú na zmiernenie alebo miestne preliečenie zápalov v ústnej dutine, nosohltanu a hltanu, pri zápaloch sliznice ústnej dutiny (stomatitída, soor, afty), pri zápaloch ďasien (gingivitída) a ako podporná liečba pri angíne.

7,89 

ALPA LESANA FRANCOVKA liehový bylinkový roztok 1×1 l

Liehový roztok prírodného mentolu a extraktu z ihličia.
je vhodný na inhaláciu, pri masážach podporuje prekrvenie kože. 
Spôsob použitiaPrípravok sa používa podľa potreby. Pri masáži sa roztok vtiera v potrebnom množstve lokálne na postihnuté miesto. Pri inhalácii alebo do kúpeľa sa nakvapká pár kvapiek roztoku do vlažnej vody.

10,99 

ALPA MASÁŽNY KRÉM S EMU OLEJOM 1×150 ml

Krém s obsahom Emu oleja s vysokým obsahom esenciálnych mastných kyselín. Bylinné silice obsiahnuté v kompozícii zvýrazňujú jeho účinok. Krém je určený na masáž. Zanecháva pokožku veľmi jemnú a vláčnu. Spôsob použitiaKrém sa nanesie na požadovanú časť tela a vmasíruje sa.

3,99 

ALPA FRANCOVKA ARNIKA liehový bylinkový roztok 1×60 ml

Liehový bylinný roztok s obsahom extraktu arniky. Pri masáži zvyšuje prekrvenie pokožky. Možnosť použitia ako obklad. Spôsob použitiaPrípravok sa obvykle používa podľa potreby. Dostatočné množstvo tekutiny (približne 5 ml) sa v rovnomernej vrstve nanáša priamo na pokožku napr. pri opuchnutých nohách a jemne sa vmasíruje. Po zriedení vodou sa použije na obklady rán.

1,19 

ALPA KONSKÝ BALZAM Hrejivý masážny 1×250 ml

Balzam na masáž tela. Účinná látka VBE (Vanillyl Butyl Ether) zaisťuje výrazný hrejivý efekt, spolu v kombinácii s rozmarínom prispieva k uvoľneniu a prekrveniu pokožky. Spôsob použitiaPrípravok sa podľa potreby, 3-5x denne nanáša na postihnuté miesto a nechá sa vstrebať.
Upozornenie: U citlivých jedincov sa môže vyskytnúť alergická reakcia na niektorú z aktívnych látok prípravku. Pred aplikáciou sa odporúča overiť si vlastnú znášanlivosť prípravku na malej časti pokožky na predlaktí.

6,99 

ALPA KRÉM LESANA bylinný masážny 1×40 g

Bylinný masážny krém s obsahom silice sibírskej jedle. Je vhodným doplnkom francovkového radu.
používa sa na masáže tela, prináša úľavu po fyzickej, športovej námahe. 
Spôsob použitiaPrípravok sa obvykle používa podľa potreby. Dostatočné množstvo krému sa v rovnomernej vrstve nanáša priamo na pokožku a jemne vmasíruje.

1,69 

ALPA KONSKÝ BALZAM Univerzálny masážny 1×250 ml

Balzam obsahuje celý rad bylinných silíc a extraktov:   
Mentol a gáfor napomáhajú prekrveniu, Gaštanový a kostihojový výťažok, extrakt z arniky a škoricová a eukalyptová silica zase predstavujú široké spektrum látok pôsobiacich proti vyčerpanosti svalov.  Klinček, levanduľa, tymian, rozmarín a ďumbier znížia bolesť natiahnutých svalov
Spôsob použitiaBalzam je určený na vonkajšie použitie. Balzam sa vtiera na pokožku a masíruje takým množstvom, ktoré pokožka absorbuje. Pri masáži naniesť na problematickú oblasť primerané množstvo prípravku a zľahka vtierať bruškami prstov, 3-5 krát denne do úplného votretia do kože. Pri použitá k obkladu naniesť a ľahko rozotrieť potrebné množstvo gélu, priložiť suchý obklad a previazať ovínadlom.

6,99 

ALPA KRÉM PAMENOL MENTOLOVÝ bylinný masážny 1×40 g

Masážny krém s obsahom mentolu, gáfru, eukalyptu a pepermintu. Spôsob použitiaZvonka naniesť a vmasírovať do pokožky.

1,19 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 1201