Vitamíny a minerály

GS Ginkgo 60 PREMIUM + darček 2018 tbl 60+60 (120 ks) + darčekový pokaz, 1×1 set

Výživový doplnok s extraktom z mladých lístkov ginkgo biloba obohatený o hloh, gotu kolu a horčík.
Výživová zložka   v 1 tablete Ginkgo biloba – extrakt z mladých lístkov (24 % ginkgofl avonoglykozidov, 6 % terpenolaktónov)   60 mg Gotu kola – extrakt z vňate   20 mg Hloh obyčajný – extrakt z plodov   20 mg Horčík   150 mg

Horčík prispieva k správ­nemu fungovaniu nervového systému. Spôsob použitiaOdporúčané dávkovanie 1 tableta 1x denne.
Upozornenie: Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Osoby s poruchami krvnej zrážanlivosti môžu užívať len so súhlasom lekára. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uskladňovať mimo dosahu detí, na suchom mieste pri teplote 10-25°C.  Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobok je bez cukru, lepku a laktózy.

15,99 

GS Koenzým Q10 60 mg PREMIUM + darček 2018 cps 45+45 (90 ks) + darčekový poukaz, 1×1 set

Výživový doplnok obsahuje silnú dávku koenzýmu Q 10 /60mg/ vo forme, ktorá zaisťuje vysokú vstrebateľnosť. Obohatený o hloh jednosemenný (extrakt z plodov 4:1) a biotín, ktorý prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. Spôsob použitiaOdporúčané dávkovanie je 1 kapsula 1x denne.
Upozornenie: Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Odporúčaná ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte mimo dosahu detí. Uschovávajte v suchu pri teplote 10–25 °C. Chráňte pred vlhkom  a priamym slnečným žiarením.

16,59 

GS MegaLecitín 1325 + darček 2018 cps 80+80 (160 ks) + darčekový poukaz, 1×1 set

Výživový doplnok GS Megalecitín 1325 obsahuje zvýšenú dávku 1325 mg lecitínu, vyrobeného z geneticky nemodifikovanej sóje, vo forme mäkkých želatínových kapsúl, ktoré zaisťujú vysokú vstrebateľnosť. Spôsob použitiaOdporúčané dávkovanie je 1 kapsula 1x denne najlepšie počas jedla alebo po jedle. 
Upozornenie: Nie je vhodný pre deti do 10 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladovať mimo dosahu malých detí. Uchovávajte v suchu pri teplote 10–25 ºC. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením.

9,79 

GS Dormian Rapid + darček 2018 cps 40+20 (60 ks) + darčekový poukaz, 1×1 set

Výživový doplnok s obsahom 4 bylinných extraktov z prírodných látok – Valeriana officinalis (valeriána), Humulus lupulus (chmeľ), Melissa officinalis (medovka), Passiflora incarnata (mučenka). Spôsob použitiaObvykle sa užíva podľa potreby 1 kapsula. Pri prvom užívaní sa odporúča dávkovanie pol hodinu večer pred spaním. Pre lepší účinok je vhodné sa riadiť zásadami spánkovej hygieny.
Upozornenie: Nie je určený pre deti. Odporúčaná ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte mimo dosahu detí. Uschovávajte v suchu pri teplote 10–25 °C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením.

9,79 

VIBOVIT VIANOCE 2018 BAZULIENKA RUZOVA Dr.Max želé s ovocnou príchuťou (IMUNITY + ZOO) + plyšiačik, 1×1 set

​Vitamíny A,C ,D, B12, selén a zinok prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému. Vitamín A a zinok prispievajú k udržaniu dobrého zraku. Vitamín D a zinok prispievajú k udržamiu zdravých kostí. Niacín a biotín prispievajú k správnemu fungovaniu nervového systému Selén prispieva k správnemu fungovaniu štítnej žľazy. Odporúčané dávkovanie: pre deti od 3 rokov je 1-2 želé denne. Upozornenie: ​Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Nepouživajte pri alergii na niektorú zložku prípravku. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte na tmavom a suchom mieste pri teplote od 15 do 25°C.

14,29 

VIBOVIT VIANOCE 2018 BAZACIK VINOVY Dr.Max želé s ovocnou príchuťou (IMUNITY + AQUA) + plyšiačik, 1×1 set

Vitamíny A,C ,D, B12, selén a zinok prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému. Vitamín A a zinok prispievajú k udržaniu dobrého zraku. Vitamín D a zinok prispievajú k udržamiu zdravých kostí. Niacín a biotín prispievajú k správnemu fungovaniu nervového systému Selén prispieva k správnemu fungovaniu štítnej žľazy. Odporúčané dávkovanie: pre deti od 3 rokov je 1-2 želé denne. Upozornenie: ​Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Nepouživajte pri alergii na niektorú zložku prípravku. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte na tmavom a suchom mieste pri teplote od 15 do 25°C.

14,29 

SWISS NATUREVIA MAGNESIUM 1 – 420 mg tbl 1×90 ks

Výživový doplnok vo forme tabliet s obsahom horčíka (Magnézium Oxid 420 mg – ekvivalent 252 mg elementárneho magnézia).
Horčík prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, rovnováhe elektrolytov, správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, správnemu fungovaniu nervového systému, správnemu fungovaniu svalov, normálnej syntéze bielkovín, správnej funkcii psychiky, udržaniu zdravých kostí a zubov a zohráva úlohu v procese delenia buniek. Spôsob použitiaPrípravok užívajú dospelí v dávke 1 tableta denne alebo podľa odporúčania lekára.
Upozornenie: Prípravok sa musí uskladňovať mimo dosahu malých detí. Nesmie sa požívať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Produkt neobsahuje: chemické konzervačné látky, prídavné ochucovadlá, farbivá, sladidlá, mlieko, obilie, sóju, lepok, kukuricu, pšenicu alebo kvasnice.
Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. 

8,99 

SWISS NATUREVIA LAKTOBACILKY KIDS čerešňové pastilky (10% zdarma) 1×33 ks

Výživový doplnok vo forme cmúľacích pastiliek s čerešňovou arómou.
Každá pastilka obsahuje:
5 humánnych kmeňov baktérií (1,2 miliardy aktívnych buniek na konci expirácie) chránených technológiou BIO-SUPPORT™
Lactobacillus Rhamnosus HA-111           898,8 mil. aktívnych buniek     40,86 mg/pas ora
Bifidobacterium longum HA-135                180 mil. aktívnych buniek          5,29 mg/pas ora
Bifidobacterium bifidum HA-132                 60 mil. aktívnych buniek           3,16 mg/pas ora
Lactobacillus Acidophilus HA-122              60 mil. aktívnych buniek           3,33 mg/pas ora
Lactobacillus reuteri HA-188                       1,2 mil. aktívnych buniek          1,20 mg/pas ora
Produkt ďalej obsahuje: sacharóza, maltodextrín, bakteriálna kultúra (obsahuje: mliečne a sójové zložky), sladidlo (sorbitol), prírodná čerešňová aróma, zahusťovadlo (celulóza), protihrudkujúca látka (stearan horečnatý), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), antioxidant: kyselina askorbová Spôsob použitiaCmúľacie pastilky sa odporúča užívať v dávke:
deti od 3 do 6 rokov: 1 pastilka 1x denne, 
deti od 7 do 12 rokov: 1-3 pastilky denne. 
Upozornenie: Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Prípravok sa musí uskladňovať mimo dosahu malých detí. Nesmie sa požívať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Skladujte pri izbovej teplote, po otvorení pre maximálnu účinnosť je lepšie uskladniť v chladničke. 

10,99 

SWISS NATUREVIA MEGA BRUSNICE 500 mg cps (20% zdarma) 1×60 ks

Výživový doplnok s patentovanou technológiou výroby Cran-Max® – BioShield® s postupným uvoľňovaním.
Každá kapsula obsahuje:
extrakt z celých plodov kanadských brusníc (Vaccinium macrocarpon)
CRAN -MAX a brusnicový bielkovinový prášok (1:34)….500 mg
Produkt ďalej obsahuje: oxid kremičitý, stearan horečnatý, želatína.
Produkt neobsahuje: chemické konverzačné látky, syntetické farbivá, mlieko, pšenicu, kvasnice, sladidlá. Spôsob použitiaDospelí: 1 kapsula 1x denne. Kapsuly sa užívajú v celku a zapíjajú sa dostatočným množstvom tekutiny.
Upozornenie: Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Prípravok sa musí uskladňovať mimo dosahu malých detí. Nesmie sa požívať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

16,99 

SWISS NATUREVIA MEGA BRUSNICE AKUT 500 mg cps 1×15 ks

Výživový doplnok s patentovanou technológiou výroby Cran-Max® – BioShield® s postupným uvoľňovaním.
Každá kapsula obsahuje:
extrakt z celých plodov kanadských brusníc (Vaccinium macrocarpon)
CRAN -MAX a brusnicový bielkovinový prášok (1:34)….500 mg
Produkt ďalej obsahuje: oxid kremičitý, stearan horečnatý, želatína.
Produkt neobsahuje: chemické konverzačné látky, syntetické farbivá, mlieko, pšenicu, kvasnice, sladidlá. Spôsob použitiaDospelí 1-2 kapsule denne s dostatočným množstvom tekutiny.
Upozornenie: Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Prípravok sa musí uskladňovať mimo dosahu malých detí. Nesmie sa požívať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

12,99 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 1024