Vitamíny a minerály

WALMARK Marťankovia GUMMY s echinaceou želatínové tablety 50 ks + darček vesmírna pečiatka 2 ks, 1×1 set

Vitamín C prispieva:
k správnemu fungovaniu imunitného systému k ochrane buniek pred oxidačným stresom  k zníženiu únavy a vyčerpania k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie

Vitamín B3 prispieva:
k zníženiu únavy a vyčerpania k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie

Zinok prispieva:
správnej funkcii imunitného systému k ochrane buniek pred oxidačným stresom

Ďalšie zložky:
Vitamín D3 – prispieva k správnej funkcii imunitného systému Vitamín E – prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom Kyselina listová – prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania Vitamín B7 (biotín) a vitamín B12 – prispievajú k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie Echinacea
Spôsob použitiaDávkovanie: 2 želatínové tablety denne, požuť alebo voľne rozpustiť v ústnej dutine.
Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávať mimo dosahu detí. 

9,99 

Jamiieson Vitamín B12 Spray Peppermint 500µg 58ml 58 ml

Jamieson Vitamín B12 Spray Peppermint 500µg Vitamín B12 prispieva k správnej látkovej premene, ktorá je dôležitá pre tvorbu energie, k odstráneniu stavov únavy a vyčerpania, k správnej činnosti nervového a imunitného systému, zabezpečuje látkovú premenu homocysteínu. Vitamín B12 zohráva úlohu v procese delenia buniek a krvotvorby. Dávkovanie: dospelí: sprej pred použitím dôkladne potraste. Sprej vstreknite priamo do úst 1–2× denne. 1 dávka spreja obsahuje: Vitamín B12 (metylkobalamín, hydroxokobalamín) … 500 μg Ďalej obsahuje: čistená voda, glycerol, prírodná príchuť mätová, vanilková, kyselina citrónová, sorban draselný, xantánová guma, extrakt z listov stévie. Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte pri teplote 15–25 °C, mimo dosah malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

14,99 

Jamieson Vitamín B12 1000mcg CHERRY 100 tbl.

Vitamín B12 prispieva k správnej látkovej premene, ktorá je dôležitá pre tvorbu energie, k správnej činnosti nervového a imunitného systému, k správnej látkovej premene homo‑cysteínu, k odstráneniu stavov únavy a vyčerpania. Vitamín B12 zohráva úlohu v procese delenia buniek a krvotvorby. Zloženie Každá tableta obsahuje: Vitamín B12 (metylkobalamín) … 1000 μg Ďalej obsahuje: manitol (sladidlo), celulóza (nosič), kremičitan vápenatý (protihrudkujúca látka), krospovidón (nosič), prírodná čerešňová príchuť, oxid kremičitý (protihrudkujúca látka), rastlinný steran horečnatý (povlaková látka), síran sodný (stabilizátor), stévia (sladidlo). Odporúčané dávkovanie Dospelí 1 tabletu denne nechajte rozpustiť na alebo pod jazykom.

14,89 

ADVANCE Moringa tbl 1×180 ks

Koncentrovaný extrakt z listov moringy Moringa ADVANCE obsahuje vysoko koncentrovaný extrakt 10 : 1 z listov moringy olejodárnej. Vďaka tomu sú biologicky aktívne látky nachádzajúce sa v doplnku v 10-krát vyššej koncentrácii než v samotných listoch moringy. Tablety obsahujú čistý extrakt z listov moringy, neobsahujú žiadne tabletovacie látky. Vysoká nutričná hodnota Moringa obsahuje vysoké množstvo proteínov a antioxidantov, vďaka tomu je vysoko nutrične hodnotná a je vhodným každodenným doplnkom zdravého jedálneho lístka. Vitamíny a minerály v prirodzenej podobe Moringa obsahuje množstvo vitamínov, minerálov a ďalších prírodných látok. Telo tieto látky pri užívaní moringy prijíma v prirodzenej podobe a nie synteticky vyrobené. Unikátna superpotravina Vďaka všetkým vyššie uvedeným vlastnostiam je moringa olejodárna veľmi obľúbený produkt z kategórie tzv. superpotravín Výživový doplnok s obsahom extraktu z listov Moringy olejodarnej (Moringa oleifera). Spôsob použitia Výživový doplnok užívajú dospelí v dávke 2 tablety denne. Tablety je potrebné zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Upozornenie: Výživový doplnok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

16,19 

ADVANCE K2D3 Vitamín tbl 1×60 ks

Výživový doplnok. Kombinácia vitamínu K2 vo forme MK7 (menachinón 7), vitamínu D3, vápnika a rybieho oleja.
Vitamín K, vitamín D prispievajú k udržaniu zdravých kostí. Vápnik je potrebný na udržanie zdravých kostí. Vitamín D podporuje správnu funkciu imunitného systému. Vitamín K a vápnik prispievajú k správnej zrážanlivosti krvi. Vitamín D a vápnik podporujú udržanie dobrého stavu zubov. Vápnik a vitamín D prispievajú k normálnemu fungovaniu svalov

Zloženie: vápnik (uhličitan vápenatý), rybí olej MEG-3, vitamín K2 (MK7 – menachinon), vitamín D3 (cholekalciferol). Spôsob použitiaUžívanie a dávkovanie: Užívajte 1 tabletu denne. Dostatočne zapite. Balenie obsahuje 60 tabliet.
Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Dbajte na vyváženú stravu a zdravý životný štýl. V prípade potreby sa o vhodnosti užívania poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Skladujte v tme a suchu pri teplote do 25 °C. Ukladajte mimo dosahu detí.

13,79 

Dr.Max Vitamín C 1000 mg tbl eff s príchuťou citrónov 1×20 ks

Prípravok obsahuje vitamín C, ktorý prispieva:
k správnej funkcii imunitného systému; k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie; k normálnej tvorbe kolagénu; k správnej funkcii kostí, pokožky, chrupaviek, zubov a ďasien; k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Upozornenie: Výživový doplnok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávať mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nadmerná konzumácia môže mať laxatívne účinky. Spôsob použitiaOdporúčané dávkovanie:
1 šumivá tableta denne. Tableta sa nechá rozpustiť v pohári vody (250 ml) a vypije sa.

3,99 

JAMIESON VITAMÍN C 500MG 72 tabliet

Vitamín C prispieva: k správnej činnosti imunitného systému, k správnej funkcii a priepustnosti krvných ciev, k správnej tvorbe kolagénu a funkcii kostí a chrupaviek, k správnej funkcii ďasien, k ochrane buniek pred oxidačným stresom.  Vitamín C zvyšuje vstrebávanie železa.

9,99 

Dr.Max Vitamin C 500 mg tbl eff s príchuťou pomarančov 1×20 ks

Prípravok obsahuje vitamín C, ktorý prispieva:
k správnej funkcii imunitného systému; k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie; k normálnej tvorbe kolagénu; k správnej funkcii kostí, pokožky, chrupaviek, zubov a ďasien; k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Upozornenie: Výživový doplnok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Uchovávať mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nadmerná konzumácia môže mať laxatívne účinky. Spôsob použitiaOdporúčané dávkovanie:
1 šumivá tableta denne. Tableta sa nechá rozpustiť v pohári vody (250 ml) a vypije sa.

2,99 

Dr.Max Magnesium Complex tbl eff s príchuťou citrónov 1×20 ks

Výživový doplnok obsahuje horčík, draslík a vitamín B6.
Horčík prispieva:
k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie; k zníženiu vyčerpania a únavy; k správnemu fungovaniu svalov a nervového systému; k rovnováhe elektrolytov v organizme.

Vitamín B6 prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy a k správnej funkcii psychiky.
Draslík prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému a svalov.
Upozornenie: Výživový doplnok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávať mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nadmerná konzumácia môže mať laxatívne účinky. Spôsob použitiaOdporúčané dávkovanie:
1 šumivá tableta denne. Tableta sa nechá rozpustiť v pohári vody (250 ml) a vypije sa.

2,99 

Dr.Max Kids Gummies Magnesium B6 40 želé

Prípravok vo forme želatínových cukríkov pre deti od 3 rokov s príchuťou jahôd, pomarančov, lesného ovocia a čerešní. Obsahuje magnézium (horčík), vitamín C a vitamín B6. Magnézium (horčík) prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania, k správnemu fungovaniu svalov a nervového systému, k udržaniu zdravých kostí, k udržaniu zdravých zubov. Vitamín C prispieva:     k zníženiu vyčerpania a únavy,     k správnemu fungovaniu imunitného a nervového systému,     k normálnej tvorbe kolagénu, a tým k správnej funkcii krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, pokožky a zubov,     k správnej funkcii psychiky,     k ochrane buniek pred oxidačným stresom,     zvyšuje vstrebávanie železa. Vitamín B6 (pyridoxín) prispieva:     k správnemu fungovaniu imunitného a nervového systému,     k správnej funkcii psychiky,     k správnej tvorbe červených krviniek,     k zníženiu vyčerpania a únavy,     k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. Odporúčané dávkovanie: 2 želé denne. Nie je určené pre deti do 3 rokov.   Každé želé obsahuje Hmotnosť v 2 želé % RVH*/2 želé Magnézium (horčík) 56,3 mg 15 % Vitamín C 40 mg 50 % Vitamín B6 0,21 mg 15 %   Zloženie: Glukózový sirup, cukor, voda, bravčová želatína, horečnaté soli kyseliny citrónovej, regulátor kyslosti (kyselina jablčná), kyselina L-askorbová, arómy (pomarančová, čerešňová, lesné plody, jahodová), rastlinné koncentráty (čierna baza, fialová mrkva, mrkva, jablko), leštiaca látka (karnaubský vosk), pyridoxínhydrochlorid.  

6,99 

Zobrazených 1–10 z 426 výsledkov