Vitamíny a minerály

GS Betakarotén FORTE s nechtíkom cps 1×30 ks

Výživový doplnok s obsahom silnej dávky betakaroténu, obohatený o nechtík lekársky, biotín a zinok.
Výživové zložky v 1 kapsule % RVH   Beta-karotén (zodpovedá vitamínu A) 15 mg (1250 μg) * (156)   Biotín 50 μg 100 Zinok 5 mg 50   Nechtík lekársky – extrakt z vňate 4:1 5 mg *

RVH – referenčná výživová hodnota, * RVH nebola stanovená Spôsob použitiaOdporúčané dávkovanie je 1 kapsula denne.
Upozornenie: Nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné ženy. Odporúčaná ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte mimo dosahu detí. Uschovávajte pri teplote 10–25 °C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením.

2,99 

GS Betakarotén s nechtíkom cps 90+45 50% zadarmo (135 ks)

Výživový doplnok s obsahom silnej dávky betakaroténu, obohatený o nechtík lekársky, biotín a zinok. Výživové zložky v 1 kapsule % RVH   Beta-karotén (zodpovedá vitamínu A) 6 mg (500 μg) * (156)   Biotín 50 μg 100 Zinok 5 mg 50   Nechtík lekársky – extrakt z vňate 4:1 5 mg * RVH – referenčná výživová hodnota, * RVH nebola stanovená Spôsob použitiaOdporúčané dávkovanie: 1 kapsula denne. Užiť vcelku a zapiť dostatočným množstvom tekutiny.
Upozornenie: Nie je vhodný pre deti do 3 rokov a tehotné ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Musí sa skladovať mimo dosahu detí. Uchovávajte v suchu pri teplote 10–25 °C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením.

6,99 

GS Betakarotén s nechtíkom cps 1×30 ks

Výživový doplnok s obsahom silnej dávky betakaroténu, obohatený o nechtík lekársky, biotín a zinok.
Výživové zložky v 1 kapsule % RVH   Beta-karotén (zodpovedá vitamínu A) 6 mg (500 μg) * (156)   Biotín 50 μg 100 Zinok 5 mg 50   Nechtík lekársky – extrakt z vňate 4:1 5 mg *

RVH – referenčná výživová hodnota, * RVH nebola stanovená Spôsob použitiaOdporúčané dávkovanie: 1 kapsula denne. Užiť vcelku a zapiť dostatočným množstvom tekutiny.
Upozornenie: Nie je vhodný pre deti do 3 rokov a tehotné ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Musí sa skladovať mimo dosahu detí. Uchovávajte v suchu pri teplote 10–25 °C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením.

3,29 

Dr.Max Vitamín D3 Junior 30 cps

Každá kapsula prípravku Vitamin D3 Junior obsahuje 400 I.U. (medzinárodných jednotiek) vitamínu D3. Vitamín D3 je dôležitý pre normálny rast a vývin kostí u detí a prispieva k správnej funkcii imunitného systému. Niekedy býva označovaný aj ako slnečný vitamín. Najlepší spôsob ako dosiahnuť jeho optimálnu hladinu v tele je pobyt na slnku. V čase nedostatočného slnečného svitu (október – apríl) je vhodné zabezpečiť jeho dostatočný príjem prostredníctvom vyváženej stravy alebo výživového doplnku. Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula denne. Kapsuly je možné užívať celé. V prípade problémov s prehĺtaním odstráňte užší koniec kapsuly (napr. krútením) a tekutinu vytlačte na lyžičku alebo priamo do úst dieťaťa.   Každá kapsula obsahuje Hmotnosť v 1 kapsule % RVH*/1 kaps. Vitamín D3 0,01 mg (400 I.U.) 200 % *Referenčná výživová hodnota.

2,99 

GS Betakarotén FORTE s nechtíkom cps 80+40 50% zadarmo (120 ks)

Výživový doplnok s obsahom silnej dávky betakaroténu, obohatený o nechtík lekársky, biotín a zinok. Výživové zložky v 1 kapsule % RVH   Beta-karotén (zodpovedá vitamínu A) 15 mg (1250 μg) * (156)   Biotín 50 μg 100 Zinok 5 mg 50   Nechtík lekársky – extrakt z vňate 4:1 5 mg * RVH – referenčná výživová hodnota, * RVH nebola stanovená Spôsob použitiaOdporúčané dávkovanie je 1 kapsula denne.
Upozornenie: Nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné ženy. Odporúčaná ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte mimo dosahu detí. Uschovávajte pri teplote 10–25 °C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením.

9,99 

Carnitine 100 000 – višňa 1×1000 ml

Výživový doplnok určený na podporu spaľovania tukov a efektívnejšie využívanie zásobných tukov.

15,19 

Dr.Max Cranberries & D-manose 30 tbl

Prípravok Brusnice & Manóza obsahuje Pacran®, výťažok z celých plodov severoamerických brusníc veľkoplodých (Vaccinium macrocarpon), D-manózu, extrakt z medvedice lekárskej (Arctostaphylos uva-ursi) a extrakt z listov buchu (Agathosma betulina a Agathosma crenulata). Buchu prispieva k normálnej funkcii dolných močových ciest a medvedica lekárska prispieva k normálnej činnosti močového mechúra a obličiek. Odporúčané dávkovanie: 1 tableta denne. Tabletu dostatočne zapite vodou. Po absolvovaní celej kúry (30 tabliet) odporúčame užívanie krátkodobo prerušiť. Nie je určené pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy.   Každá tableta obsahuje Hmotnosť v 1 tablete % RVH*/1 tableta D-manóza 250 mg ** Brusnicový extrakt 250 mg ** Extrakt z medvedice lekárskej 25 mg ** Extrakt z listov buchu (4:1) 25 mg ** *Referenčná výživoá hodnota. **Nie je stanovené.

7,99 

JAMIESON Multi kids GUMMIES želatínové pastilky 1×60 ks

Želatínové pastilky v tvare zvieratiek s tromi príchuťami – pomaranč, čerešňa a lesné plody. Neobsahuje umelé sladidlá, chemické farbivá a konzervanty. Spôsob použitia Odporúčané dávkovanie: 1 pastilky 1x denne. Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte pri teplote 15–25 °C, mimo dosah malých detí.

9,29 

Jamieson Omega COMPLETE Super Krill 500 mg 60 kapsúl

Výživový doplnok s obsahom oleja z kôrovcov Euphausia superba. DHA obsiahnuté v oleji z kôrovcov prispieva k správnej činnosti mozgu a k dobrému zraku. EPA a DHA podporujú optimálnu činnosť srdca. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg EPA a DHA. Každá kapsula obsahuje: 100 % čistý olej z antarktických kôrovcov (Euphausia superba, olej z morského kôrovca) … 500 mg z toho: Omega-3 mastné kyseliny … 106 mg EPA (kyselina eikozapentaénová) …… 53 mg DHA (kyselina dokozahexaénová) … 29 mg Fosfolipidy … 225 mg Astaxantín-esterifikovaná forma … 0,210 mg Ďalej obsahuje: želatína (nosič), glycerol (povlaková látka), sorbitol, príchuť čerešňová, vanilková Spôsob použitia Dospelí a adolescenti od 9 rokov: 1 – 2 kapsuly denne. O užívaní je vhodné sa poradiť s vašim lekárom. Upozornenie: Výrobok z kôrovcov, obsahuje možný alergén. Neužívajte ak ste alergickí na kôrovce. Poraďte sa o užívaní tohto doplnku s lekárom pri poruche zrážanlivosti krvi, ak užívate antikoagulanciá, či iné lieky alebo ak ste tehotná alebo dojčíte. Uchovávajte pri teplote 15–25 °C, mimo dosah malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

23,99 

MAGNE B6 FORTE 50 tabliet

Magne B6 FORTE tablety
Výživový doplnok
Horčík 100 mg
Vitamín B6 2 mg
Horčík a vitamín B6 prispievajú: k zníženiu únavy a vyčerpania, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbuenergie, k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnej funkcii psychiky
Spôsob použitiaPrípravok je určený pre dospelých. Výživový doplnok sa odporúča užívať v množstve 1 tableta 2x denne (maximálna denná dávka).
Upozornenie, varovanie, uchovávanie: Uchovávajte v suchu a chlade v pôvodnom obale. Uskladňujte mimo dosahu malých detí! Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť! Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy!  Rozmanitá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú významné. Na dosiahnutie uvedeného priaznivého účinku je potrebné množstvo podľa uvedeného dávkovania. Nadmerná konzumácia môže ohroziť zdravie.

7,99 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 999