Vitamíny a minerály

EDENPharma KOENZÝM Q10 30 mg cps (s rakytník. olejom) 1×30 ks

Výživový doplnok obsahuje 30 mg koenzýmu, rakytníkový olej 100% – 50 mg, inulín-170 mg. 
Rakytníkový olej  prispieva k posilneniu srdcového systému. Spôsob použitiaPrípravok sa obvykle používa v dávke 1 kapsula denne. Kapsuly je nutné prehltúnť celé a zapiť potrebným množstvom vody.
Upozornenie: Nie je určené pre deti.
Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Prípravok sa musí uskladňovať mimo dosahu malých detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25°C.

7,99 

VIRDE DESTRES AKTIV cps 1×30 ks

Výživový doplnok Destres Aktiv na upokojenie a posilnenie organizmu a pre jeho optimálnu relaxáciu:
Valeriána pomáha upokojiť organizmus pri strese, vnútornom napätí, podráždení a hektickom životnom štýle. Podporuje uvoľnenie, optimálnu psychickú i fyzickú kondíciu, priaznivo ovplyvňuje spánok. Prispieva k normálnej srdcovej funkcii, posilňuje pružnosť a pevnosť cievnych stien. Ľubovník pomáha udržiavať emočnú rovnováhu a psychickú pohodu, napomáha uvoľneniu a adaptácii pri napätí a strese. Povzbudzuje po psychickej i fyzickej stránke, tonizuje organizmus, stimuluje mentálne schopnosti, pracovný výkon a regeneráciu síl. Priaznivo pôsobí na kardiovaskulárny systém a na prečisťovanie organizmu.

Zloženie v 1 kapsule: L-tryptofán 200 mg, fosforečnan vápenatý (protihrudkujúca látka), valeriána lekárska (Valeriana officinalis) extrakt 50 mg, ľubovník bodkovaný (Hypericum perforatum) 50 mg, stearan horečnatý (protihrudkujúca látka). Spôsob použitiaOdporúčané dávkovanie pre dospelých 1-2 kapsuly za deň. Kapsuly užiť vcelku a zapiť dostatočným množstvom vody.
Upozornenia: Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Prípravok sa musí uskladňovať mimo dosahu detí. Uchovávajte v suchu pri teplote 5-25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným svetlom!

7,99 

Fytofontana ADENOL – KVAPKY PROTI CHRÁPANIU 1×10 ml

– prípravok vďaka obsahu výťažkov z prírodných látok prirodzenou cestou zabraňuje chrápaniu Spôsob použitiaAdenol – prípravok zabraňujúci chrápaniu. Tesne pred spaním nakvapkajte na čistý kapesník 2-3 kvapky Adenolu, priložte k nosu a hlboko niekoľkokrát vdýchnite. Potom nakvapkajte 4-5 kvapiek na vankúš chrápajúcej osoby. Pre ľudí, ktorí spia na chrbte môže byť účinné použitie na pyžamo v blízkosti tváre. Prípravok po odparení nezanecháva škvrny.

6,99 

Revital Magnézium 400 mg + vitamín B6 + vitamín C sypká zmes vo vrecúškach s príchuťou grepu 1×16 ks

Výživový doplnok – sypká zmes s Magnéziom a vitamínmi v praktických jednorazových vrecúškach, ktoré umožňujú vysoko komfortné užívanie bez nutnosti zapitia. Aktívne látky sú pre organizmus lepšie vstrebateľné, s rýchlejším nástupom účinku. Prípravok je vhodným doplnkom pre pri športe, nadmernej fyzickej záťaži či psychickom vypätí. Príchuť grepu.
Horčík, vitamíny B6, C  prispievajú:
k zníženiu vyčerpania a únavy,  k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správ­nemu fungovaniu nervového systému,  k správ­nemu fungovaniu svalov k správnej funkcii psychiky.
Spôsob použitiaOdporúčané dávkovanie pre deti od 12 rokov a dospelých 1 vrecúško 1x denne. Obsah vrecúška vysypeme do úst, necháme rozpustiť a prehltneme. Upozornenie: Nie je vhodný pre deti do 12 rokov. Nadmerná konzumácia môže mať laxatívne účinky. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uskladňovať mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C v dobre uzatvorenom obale.

6,99 

VIRDE VARIX GEL FORTE gaštanový gél s rutínom 1×100 ml

Gél obsahuje aktívne zložky zo sladkovodnej riasy Chlorella vulgaris bohaté na proteíny a esenciálne živiny. Pri pravidelnom používaniu redukuje nedokonalosti pleti. Spôsob použitiaGél sa nanáša na postihnuté miesto v dostatočnom množstve niekoľkokrát denne. Pri aplikácii na kŕčové žily gél iba ľahko naneste, pokožku nemasírujte.

6,99 

Vitabalans Cofi-tabs tbl 1×100 ks

Výživový doplnok, tablety s obsahom kofeínu.
Denná dávka obsahuje 200-300 mg kofeínu. 1 tableta obsahuje 100 mg kofeínu. Spôsob použitiaOdporúčané dávkovanie: Dospelí: 2-3 tablety denne, maximálne však 2 tablety v jednej dávke, ďaľšiu tabletu užiť najskôr po 8 hodinách, maximálne 3 tablety denne. Tablety je potrebné najskôr rozhrýzť a potom prehltnúť.
Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nemiešať s alkoholom! Nemá sa podávať osobám s ochorením srdca a vysokým krvným tlakom. Nekonzumovať s ďalšímipotravinami a nápojmi obsahujúcimi kofeín.
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživový doplnok nenahrádza vyváženú a pestrú stravu a zdravý životný štýl. Uchovávať mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na suchom mieste pri izbovej teplote.

4,99 

B-KOMPLEX ZENTIVA 100 tabliet

Výživový doplnok
Zdroj vitamínov B1, B2, B6, niacínu a kyseliny pantoténovej.
Vitamíny B1, B2, B6 a niacín prispievajú k správnemu fungovaniu nervového systému. Vitamín B2 a niacín prispievajú k udržaniu zdravej pokožky a zachovaniu zdravých slizníc. Vitamíny B2 a B6, niacín a kyselina pantoténová prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania.
Spôsob použitiaVýživový doplnok sa odporúča užívať v dávke 1 filmom obalená tableta denne. Tableta sa zapije dostatočným množstvom vody.
Upozornenie:
Nie je určené pre deti do 3 rokov.
Na dosiahnutie uvedeného priaznivého účinku je potrebné množstvo podľa uvedeného dávkovania.
Neprekračujte odporúčané dávkovanie!
Nadmerná konzumácia môže ohroziť zdravie.
Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy!
Rozmanitá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú významné.
 
Uskladňujte mimo dosahu malých detí!
Uchovávajte pri teplote do 25 °C. Uchovávajte v dobre uzavretom pôvodnom obale na ochranu pred svetlom a vlhkosťou.

4,39 

PargaVit VITAMÍN C Mix tbl ovocné príchute (90+ 30 navyše) 1×120 ks

Výživový doplnok so sladidlom v tabletách, s obsahom vitamínu C a ďalšími dôležitými látkami pre organizmus, ktoré pôsobia s vitamínom C synergicky. Prípravok obsahuje ovocné príchute ( citrón, malina, višňa, ovocie).
Vitamín C prispieva  k udržaniu normálnej funkcii imunitného systému, prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom a prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy. Spôsob použitiaOdporúčané dávkovanie pre deti od 3 do 12 rokov 1-2 tablety denne, dospelí 2-4 tablety denne. Tabletku nechať v ústach voľne rozplynúť.
Obsahuje zdroj fenylalanínu. Nevhodné pre ľudí s fenylketonúriou. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov . Ukladať mimo dosahu deti! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.

4,49 

Revital multi 10 vitamínov + vláknina šumivý tbl eff s príchuťou pomaranč 1×20 ks

Výživový doplnok Revital® multi 10 vitamínov + vláknina  – vitamínové tablety s vlákninou s príchuťou pomaranč.
Vitamíny B, C, E prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Vitamíny B, C, folát prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému.
Aktívne zložky v 1 tablete biotín 50 µg vitamín B1 (tiamín mononitrát) 1,1 mg vit. B2 (riboflavín) 1,4 mg vit. B6 (pyridoxín hydrochlorid) 1,4 mg vit. B12 (kyanokobalamín) 2,5 µg vit. B3 (nikotínamid) 16 mg vit. B5 (kyselina pantoténová) 6 mg folát (kyselina listová) 200 µg vit. C (kys. L-askorbová) 80 mg vit. E (Dl-alfa-tokoferylacetát) 12 mg vláknina – inulín 120 mg

So sladidlami – sorbitol. Informácia pre diabetikov: neobsahuje cukor. Spôsob použitiaOdporúčané dávkovanie: Deti od 6 rokov 1/2 tablety 1x denne, dospelí a deti od 12 rokov 1 tableta 1x denne. Tabletu rozpustiť v 200 ml vody.
Upozornenia: Nie je vhodné pre deti do 6 rokov. Nadmerná konzumácia môže mať laxatívne účinky. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnúť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladovať mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C v dobre uzatvorenom obale.

5,49 

Vitabalans KAROVIT tbl 1×30 ks

Tablety s obsahom beta-karoténu.
 
Výživový doplnok s obsahom 6 mg beta-karoténu. Odporúčaná denná dávka 1 tableta obsahuje: Beta-karotén 6 mg. Spôsob použitiaOdporúčaná denná dávka: Dospelí 1 tableta denne. Tableta sa ma prehltnúť a zapiť vodou.
 
Upozornenie: Výživový doplnok nenahrádza vyváženú a pestrú stravu a zdravý životný štýl. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte pri izbovej teplote. Nevhodné pre tehotné ženy. Nevhodné pre deti.

3,99 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 1082