Prístroje

OMRON Comp Air NE-C801 INHALÁTOR kompresorový 1×1 ks

Kompresorový membránový inhalačný prístroj.
Typ NE-C801: Omron V.V.T. (Virtual Valve Technology) inhalačný set
nebulizačný výkon 0,3ml/min., veľkosť produkovaných častíc v aerosole 3µm MMAD, malý (270g), prenosný, ľahký prístroj a tichý (46dB), minimálne zostatkové množstvo liečiva, dostupná aj detská verzia (C801KD).

Cena zahŕňa: prístroj, inhalačná súprava V.V.T., hadica, náustok, maska pre dospelých a pre deti, nosový násadec, vzduchový filter 5 ks, sieťový zdroj, cestovné puzdro, návod, záručný list Spôsob použitiaLiečivá látka sa vleje do jednotky inhalátora, stlačí sa tlačidlo štart a náustok sa vloží do úst.

51,99 

OMRON Comp Air NE-C801KD INHALÁTOR kompresorový pre deti 1×1 ks

Kompresorový inhalátor : – nebulizačný výkon 0,3 ml/min. – objem nádobky na liečivo 7 ml – veľmi jemný aerosól – veľkosť častíc 3,0 μm – tichá prevádzka – VVT technológia pre skrátenú dobu inhalácie, menšia stratovosť aerosólu, jednoduchšia údržba a čistenie – malé rozmery (142/72/98 mm), nízka hmotnosť (270 g)   Základná výbava: postavička, náustok a cestovné puzdro + edukačné CD zadarmo!

65,99 

OMRON Comp Air NE-C28P INHALÁTOR kompresorový 1×1 ks

Piestový kompresorový inhalátor OMRON C28P s vysokým výkonom.
Typ NE-C28P:
vysoký nebulizačný výkon 0,5ml/min. (kratší čas inhalovania), veľkosť produkovaných častíc v aerosole 3µm MMAD, Omron V.V.T. (Virtual Valve Technology) inhalačný set, najlepší aj na viskózne (hustejšie, olejovité) liečivá na báze kyseliny hyaluronovej, malý a prenosný prístroj, minimálne zostatkové množstvo liečiva.

Cena zahŕňa: prístroj, inhalačná súprava V.V.T., hadica, náustok, maska pre dospelých a pre deti, nosový násadec, vzduchový filter 5 ks, cestovné puzdro, návod, záručný list. Spôsob použitiaLiečivú látku vlejte do jednotky inhalátora, stlačte tlačidlo štart a vložte náustok do úst.

59,99 

MICROLIFE NEB PRO – Kompletná súprava príslušenstva 1 kus

Kompletná súprava príslušenstva k inhalátoru NEB PRO Professional obsahuje rozprašovaciu nádobku s ventilom, náustok s ventilom, extra jemnú inhalačnú masku pre dospelého, extra jemnú inhalačnú masku pre dieťa, vzduchovú hadicu a 5 kusov vzduchových filtrov. Každý používateľ inhalátora má mať vlastnú súpravu príslušenstva. Príslušenstvo má byť pravidelne vymieňané v odporúčaných intervaloch. Odporúčaná doba výmeny príslušenstva je 6 až 12 mesiacov v závislosti od intenzity využívania. Vzduchový filter musí byť pri normálnych podmienkach menený približne po 500 hodinách prevádzky alebo po jednom roku a vždy, ak pri pravidelnej kontrole je filter sivo alebo hnedo sfarbený alebo je vlhký.

10,99 

MICROLIFE INHALÁTOR NEB 400 kompresorový (detský dizajn) 1×1 ks

Inhalátor na účinnú liečbu horných a dolných dýchacích ciest. Vysokorýchlostný rozprašovač poskytuje krátke inhalačné doby. Priateľský detský dizajn pre spríjemnenie liečby. Prístroj je vhodný pre všetky bežné inhalačné roztoky jednoducho sa ovláda jediným tlačidlom. Príslušenstvo je umývateľné a dezinfikovateľné.

Úchyt pre nádobku rozprašovača umožňuje jeho pohodlné umiestnenie v zadnej časti prístroja v tvare medvedíka. Prístroj s rozprašovacou nádobkou tak bude pripravený na ďalšie použitie.

47,99 

MICROLIFE INHALÁTOR NEB 200 kompresorový 1×1 ks

Účinná liečba horných a dolných dýchacích ciest. Vysokorýchlostný rozprašovač zabezpečí krátke trvanie inhalácie a rýchlu liečbu. Prístroj sa jednoducho ovláda jedným tlačidlom a umožňuje použitie všetkých bežných inhalačných roztokov. Prevádzka Kompresorový inhalátor na každodenné použitie vhodný pre celú rodinu. Jeho praktické malé rozmery umožňujú jednoduchú prepravu a ukladanie bez toho, aby zaberal príliš veľa priestoru.  Účinná liečba horných a dolných dýchacích ciest. Vysokorýchlostný rozprašovač zabezpečí krátke trvanie inhalácie a rýchlu liečbu. Prístroj sa jednoducho ovláda jedným tlačidlom a umožňuje použitie všetkých bežných inhalačných roztokov. Prevádzka je bezpečná a hygienická vďaka umývateľnému a dezinfikovateľnému príslušenstvu.  Použitie: Pre pacientov s chronickými respiračnými ochoreniami (napríklad s astmou), pre všetkých, ktorí vykonávajú terapiu inhaláciou každý deň doma alebo pri cestovaní a pre všetkých členov rodiny pri liečbe dýchacích chorôb. Balenie: Maska pre dospelého, maska pre dieťa, náustok, nosový nadstavec, vzduchová trubica, 5 náhradných vzduchových filtrov, ochranný obal. Spôsob použitia Naplňte komoru rozprašovača inhalačným roztokom podľa pokynov lekára a dbajte na to, aby ste neprekročili maximálnu hladinu. Pomocou náustka sa Vám liečivo dostane lepšie do pľúc. Vyberte si masku pre dospelých alebo masku pre deti a uistite sa, že máte pevne utesnenú oblasť okolo úst a nosa. Použite všetky komponenty, taktiež nosový nadstavec, podľa toho, ako určil lekár. Počas inhalácie seďte vzpriamene a uvoľnene pri stole a nie v kresle, aby sa zabránilo stlačeniu dýchacích ciest a zníženiu efektivity liečby. Počas inhalácie si nikdy nelíhajte. Pokiaľ sa necítite dobre, inhaláciu prerušte. je bezpečná a hygienická vďaka umývateľnému a dezinfikovateľnému príslušenstvu.

36,99 

MICROLIFE INHALÁTOR NEB PRO 2v1 kompresorový inhalátor + nosová sprcha, 1×1 set

Nosová sprcha je určená na pravidelné vyplachovanie nosa ako prevencia ochorení v oblasti nosa a prínosových dutín. Odstraňuje z nosa prach a peľ a zmierňuje ťažkosti pri alergických reakciách, zvyšuje odolnosť slizníc nosa proti bakteriálnym a vírusovým infekciám. Sprcha je veľmi nápomocná aj pri bežnej nádche a podobných problémoch súvisiacich s nosovou dutinou. Pomáha pri pocitoch suchého nosa a pri astme a bronchitíde uvoľnením hlienu a následným spriechodnením dýchacích ciest.

Inhalačný rozprašovač liečiva umožňuje dva prevádzkové režimy:
– prevádzka s dýchaním posilňovaným ventilovým systémom, ktorý optimálne prispôsobuje tok liečiva počas nádychu a znižuje stratu liečiva počas výdychu;
– krátka liečba stredných a dolných dýchacích ciest.
Inhalovať liečivo je možné použitím náustku s ventilom, nosovým nástavcom, alebo pomocou masky.

Prístroj disponuje veľkým odkladacím priestorom pre všetko príslušenstvo a priestorom pre uskladnenie sieťového kábla.

41,64 

LANAFORM – Facial care – tvárová sauna s inhalátorom 1 kus

• Ideálny pre domáce použitie pre hĺbkové odstránenie mejkapu a pre otvorenie pórov pokožky. • Svieža a hydratovaná pleť vyzerá mladšie a žiarivejšie. • Tvárová maska umožňuje inhaláciu ústami, druhá nosová maska umožňuje inhaláciu nosom. • Inhalácia nosom zlepšuje činnosť nosovej sliznice – čistiť vdychovaný vzduch.  

27,99 

BEURER BEU-IH21 inhalátor 1 kus

Prístroj je vhodný pre domácu inhaláciu. Inhaláciu liekov by ste mali vykonávať iba na odporúčanie lekára. Prístroj je po príprave vhodný pre opakované použitie.

Obsah dodávky:
Inhalátor Rozprašovač Tlaková hadička Náustok Maska pre dospelých Maska pre deti Nosový nadstavec Náhradný filter Návod na používanie

49,89 

BEURER SI40 parný inhalátor 1 kus

Kvapaliny, ako sú soľné roztoky alebo éterické oleje, môžete pomocou parného inhalátora jednoducho aplikovať a prechladnutie nemá šancu.
Vlastnosti
Upokojujúce ošetrenie v chladnom období Zahŕňa flexibilnú univerzálnu masku na ústa a nos Nastavenie pary možno meniť pre jednotlivé procedúry Účinná aplikácia vďaka konštantnej teplote Krátka doba inhalácie Ovládanie jedným tlačidlo Sieťová prevádzka Dezinfikovateľný Rozprašovanie tekutín, ako je soľný roztok a éterické oleje

Hmotnosť výrobku
Cca. 620 g

Rozmery produktu
265 x 260 x 96mm

41,89 

Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov