Prístroje

OMRON Comp Air NE-C801 INHALÁTOR kompresorový 1×1 ks

Kompresorový membránový inhalačný prístroj.
Typ NE-C801: Omron V.V.T. (Virtual Valve Technology) inhalačný set
nebulizačný výkon 0,3ml/min., veľkosť produkovaných častíc v aerosole 3µm MMAD, malý (270g), prenosný, ľahký prístroj a tichý (46dB), minimálne zostatkové množstvo liečiva, dostupná aj detská verzia (C801KD).

Cena zahŕňa: prístroj, inhalačná súprava V.V.T., hadica, náustok, maska pre dospelých a pre deti, nosový násadec, vzduchový filter 5 ks, sieťový zdroj, cestovné puzdro, návod, záručný list Spôsob použitiaLiečivá látka sa vleje do jednotky inhalátora, stlačí sa tlačidlo štart a náustok sa vloží do úst.

51,99 

OMRON Comp Air NE-C801KD INHALÁTOR kompresorový pre deti 1×1 ks

Kompresorový inhalátor : – nebulizačný výkon 0,3 ml/min. – objem nádobky na liečivo 7 ml – veľmi jemný aerosól – veľkosť častíc 3,0 μm – tichá prevádzka – VVT technológia pre skrátenú dobu inhalácie, menšia stratovosť aerosólu, jednoduchšia údržba a čistenie – malé rozmery (142/72/98 mm), nízka hmotnosť (270 g)   Základná výbava: postavička medvedíka a zajačika, novorodenecká a detská maska, náustok a cestovné puzdro + edukačné CD zadarmo!

65,99 

OMRON Comp Air NE-C28P INHALÁTOR kompresorový 1×1 ks

Piestový kompresorový inhalátor OMRON C28P s vysokým výkonom.
Typ NE-C28P:
vysoký nebulizačný výkon 0,5ml/min. (kratší čas inhalovania), veľkosť produkovaných častíc v aerosole 3µm MMAD, Omron V.V.T. (Virtual Valve Technology) inhalačný set, najlepší aj na viskózne (hustejšie, olejovité) liečivá na báze kyseliny hyaluronovej, malý a prenosný prístroj, minimálne zostatkové množstvo liečiva.

Cena zahŕňa: prístroj, inhalačná súprava V.V.T., hadica, náustok, maska pre dospelých a pre deti, nosový násadec, vzduchový filter 5 ks, cestovné puzdro, návod, záručný list. Spôsob použitiaLiečivú látku vlejte do jednotky inhalátora, stlačte tlačidlo štart a vložte náustok do úst.

57,99 

OMRON CompAir Basic NE-C803 INHALÁTOR kompresorový 1×1 ks

Na inhalovanie liecivych latok a slanych roztokov.
Inhalátor OMRON Comp Air Basic C803 je základný model inhalátora. Je určený na domácu liečbu dýchacích ciest ako aj ľahšej astmy. Ide o najmenší a najtichší kompresorový inhalátor, aký kedy Omron vyrobil.
Prehľad funkcií a vlastností:
miniatúrne rozmery, jednoducho prenosný a ľahký kompresorový inhalátor (váži iba 180 gramov), najnižšia hlučnosť (menej ako 45 db), objem zásobníku na lieky 10 ml, nebulizačný výkon 0,3 ml/min, jednoduché čistenie, možnosť sterilizácie, vhodný aj na inhaláciu Vincentky, násadec pre inhaláciu nosom, maska pre dospelých a pre deti v základnom balení, praktická cestovná taška, 3 roky záruka.

Balenie obsahuje: Inhalátor OMRON Comp Air Basic C803, inhalačnú súpravu V.V.T., hadicu, náustok, masku pre dospelých a pre deti, nosový násadec, vzduchový filter 5 ks, cestovnú tašku, návod v slovenčine. Spôsob použitiaLiečivá látka sa vleje do jednotky inhalátora, stlačí sa tlačidlo štart a náustok sa vloži do úst.

36,99 

OMRON Duobaby NE-C301 INHALÁTOR kompresorový s odsávačkou 1×1 set

Kompresorový inhalátor s odsávačkou hlienov : – odsávačka na jemné čistenie nošteka – efektívna liečba vďaka nastaviteľnému rozprašovaniu aerosolu – cielená liečba dýchacích ciest: 1. horných dýchacích ciest – 9 μm MMAD, P = 0,4 ml/min. 2. dolných dýchacích ciest – 4 μm MMAD, P = 0,2 ml/min. – jednoduché a hygienické používanie a čistenie   Základná výbava: prístroj, odsávačka, 2x inhalačná súprava (horné a dolné dýchacie cesty), hadica, náustok, maska pre deti, návod, záručný list.

61,99 

Zobrazených všetkých 5 výsledkov