Repelenty

DEO MASSQUITOES – náramok proti komárom mix 1x1ks

Aromatický náramok proti komárom sa skladá z polyetylénu s nízkou hustotou (LDPE), kde je zapuzdrená zmes prírodných esenciálnych olejov (4 – 7)%.
Aromatickú časť tvorí zmes 100% prírodných esenciálnych olejov (cédrové drevo, mäta pieporná, ceylon, citrónová tráva, klinček, pelargónie, tyminán, oregano, rozmarín, šalvia lúčna).
 
Na odpudzovanie komárov na turistiku, pri jazere, pri slnení sa, pri cyklistike, stanovaní v prírode.Spôsob použitiaPrípravok sa používa ako bežný náramok na ruku. Vhodný na použitie vo vnútorných aj vonkajších priestoroch.
Náramok je účinný približne 4 týždne v závislosti od teploty a intenzity slnečného žiarenia. Náramok je vode odolný a opakovane použiteľný. Uchovávanie v plastovom obale predlžuje účinnosť o niekoľko týždňov.

7,49 

Ultrazvukový odpudzovač komárov – prenosný 1 ks

• pracuje na batérie a tak je ho možné ľubovoľne prenášať, pripevniť na kočík, postieľku, alebo pripnúť za opasok • ideálne aj k malým deťom, keďže neobsahuje žiadnu chémiu • nízka spotreba energie • pri napájaní alkalickou batériou 1×1,5V “AAA” je funkčnosť zabezpečená približne na 100hodín
]] >

10,99 

PURESSENTIEL Roller na bodnutie hmyzom 1×5 ml

Roll-on na bodnutie hmyzom s tíšiacim efektom. 100% prírodné aktívne prísady. Obsahuje 11 esenciálnych olejov. 100% čistý a prírodný bez konzervantov. Pomáha ukľudňovať a hojiť pokožku podráždenú od bodnutia alebo pokúsania hmyzom. Obsah balenia : 5 ml

9,99 

PURESSENTIEL Sprej proti bodavému hmyzu 1×75 ml

NÁVOD NA POUŽITIE: Pred použitím dôkladne pretrepte. Zónu, ktorú chcete ochrániť, nasprejujte šesťkrát. Potom dobre a rovnomerne rozotrite. Ak chcete produkt použiť na tvár, nastriekajte ho na ruky a až potom rozotrite na čelo a tvár. V prípade potreby aplikáciu zopakujte, počet použití by ale nemal presahovať tri denne. Po aplikácii si dôkladne umyte ruky. Naneste znovu po kúpaní alebo pri zvýšenom potení. U malých detí (od 30 mesiacov) neprekračujte 7 strekov denne (1 strek = 0,18 ml). UPOZORNENIE: Nepoužívajte na deti mladšie ako 30 mesiacov a tehotné alebo dojčiace ženy. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Zneškodnite obsah/obal v súlade s miestnymi predpismi pre zneškodňovanie odpadov. Recyklácia obalov je zakázaná. Obsahuje: cineol, citronelol, citronelál, Melaleuca viridiflora extrakt, d-limonén, geraniol, (-)-(2S-trans)-2-izopropyl-5-metylcyklohexanón, linalol. Môže vyvolať alergickú reakciu. Účinná látka:Corymbia citriodora, olej, hydratovaný, cyklizovaný, CAS 1245629-80-4.300 g/kg. Biocídny výrobok PT19. Obsahuje alkohol rastlinného pôvodu.    

12,99 

ALPA GÉL PO BODNUTÍ HMYZOM 1×20 ml

Gél:
je určený na lokálne ošetrenie pokožky po bonutí hmyzom, má chladivý, mierne znecitlivujúci účinok, znižuje pocit pálenia a tlmí svrbenie.
Spôsob použitia Gél sa podľa potreby nanáša na poškodené miesto.

0,99 

PREDATOR gél na pokožku vhodný i po bodnutí hmyzom 1×25 ml

Gél na pokožku, vhodný i po bodnutí hmyzom. Spôsob použitiaAplikujte podľa potreby na postihnuté miesto.
Upozornenie: Nie je vhodný pre deti do 3 rokov.

1,89 

DIFFUSIL REPELENT FAMILY SPRAY 1×100 ml

Vysoko účinný prípravok s repelentnými účinkami na pokožku aj oblečenie a obuv. Spoľahlivo chráni proti komárom aj tigrím až 6 hodín, ovadom až 5 hodín a kliešťom až 4 hodiny. Špeciálne vytvorený pre pohyb v prírode s velkým výskytom komárom.
Účinná látka: Icaridin 16%Spôsob použitiaPred použitím pretrepať! Nanáša sa priamo na miesta, ktoré majú byť chránené pred hmyzom (zo vzdialenosti 30 cm na kožu, oblečenie). V prípade použitia na kožu je potrebné vykonať večer dôkladnú očistu (umyť pokožku mydlom) a vyprať oblečenie.
Upozornenie: Nesmie sa vdychovať, prehĺtať! Pri aplikácii je potrebné chrániť oči a sliznice. Neaplikovať na poranenú kožu.

5,99 

DIFFUSIL REPELENT FAMILY GÉL 1×100 ml

Diffusil® repelent Family gél zaisťuje efektívnu ochranu pokožky proti komárom až 4 hodiny. Prípravok je dermatologicky testovaný, neobsahuje parfumy, konzervačné látky a farbivá.Vhodný pre deti od dvoch rokov.
Účinná látka: Icaridin 16%Spôsob použitiaGél sa nanáša priamo na miesta, ktoré majú byť chránené pred hmyzom.
Upozornenie: Pri aplikácii je potrebné chrániť oči a sliznice. Neaplikovať na poranenú kožu.

5,99 

DIFFUSIL REPELENT DRY EFFECT SPRAY 1×100 ml

Repelent v aerosolu vďaka novému zloženiu zanecháva príjmený pocit suchosti na pokožke.
Odpudzuje komáre a kliešte. Pôsobí okamžite po aplikácii a repelentný účinok na pokožke trvá až 8 hodín od aplikácie alebo do umytia.
Účinná látka: DEET 25%Spôsob použitiaPred použitím pretrepať! Nanáša sa priamo na miesta, ktoré majú byť chránené pred hmyzom (zo vzdialenosti 30 cm na kožu). Je potrebné vykonať večer dôkladnú očistu (umyť pokožku mydlom).
Upozornenie: Nesmie sa vdychovať, prehĺtať! Pri aplikácii je potrebné chrániť oči a sliznice. Neaplikovať na poranenú kožu.

4,49 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 41