Starostlivosť o zuby

GUM MK Soft-Picks gumové medzizubné špáradlá s fluoridom 1×80 ks

Ekonomické balenie gumovej medzizubnej kefky a špáradla v jednom.
 
Univerzálna veľkosť kónického hrotu s jemnými gumovými štetinami. Vlákna sú impregnované fluoridmi. Neobsahuje latex.
Súčasťou balenia nie je plastové púzdro. Spôsob použitiaZľahka sa pomôckou vyčistí medzizubný priestor, zároveň tak dochádza stimulácii ďasien a mikromasáži. Použije sa v čase potreby  vrámci dentálnej starostlivosti.

12,99 

GUM Original White zubná pasta bieliaca 1×75 ml

GUM Original White patentovaná bieliaca pasta s čistiacimi mikroperlami, ktorá neobsahuje hrubé abrazíva ani peroxidy.
Pravidelné používanie odstraňuje účinne povrchové zafarbenie a napomáha tiež efektívnej remineralizácii zubnej skloviny.
Zvýšený obsah fluoridov (1490ppm) prináša efektívnu ochranu pred zubným kazom. Spôsob použitiaZubná pasta sa aplikuje v malom množstve (veľkosť hrášku) na zubnú kefku a použije sa na vyčistenie zubov. Na každodennú hygienickú starostlivosť. Po vyčistení zubov sa ústna dutina opláchne vodou.

7,99 

GUM MK Soft-Picks gumové medzizubné špáradlá s fluoridom 1×40 ks

Ekonomické balenie gumovej medzizubnej kefky a špáradla v jednom.
 
Univerzálna veľkosť kónického hrotu s jemnými gumovými štetinami. Vlákna sú impregnované fluoridmi. Neobsahujú latex.
Ľahkým pohybom sa čistia medzizubné priestory, stimulujú sa ďasná a robí sa mikromasáž. Súčasťou balenia nie je plastové púzdro. Spôsob použitiaPoužijú sa podľa potreby na vyčistenie medzizubných priestorov (takým spôsobom, ktoré odporúča zubár alebo dentálna hygienička). Odporúča sa ich používať po bežnom umytí zubov.

7,69 

Protefix Fixačný krém s Aloe Vera 1×47 g

Fixačný krém Protefix® s aloe vera sa vyznačuje silným účinkom a dlhodobým pôsobením.
priľnavý krém, ktorý pomáha k lepšiemu nasadeniu protézy, pôsobí aj na mokré protézy fixačný krém neovplyvňuje výšku skusu a chráni sliznicu pred bolestivými otlakmi aloe vera pôsobí protizápalovo a hojivo
Spôsob použitiaKrém sa nanesie v medzerách na mokrú vopred vyčistenú protézu. Obsah tuby sa odporúča vytláčať od konca dolnej tretiny tuby postupne smerom k otvoru. V prípade potreby sa môže pásik krému naniesť aj na zadnú časť podnebnej platničky hornej protézy. Protéza sa vloží do úst a na niekoľko sekúnd sa pritlačí na čelusť. Po 5 minútach je možné jesť. Tubu s krémom po použití dôkladne uzatvorte, ústie tuby udržiavajte čisté a suché.

5,99 

SENSODYNE REPAIR&PROTECT EXTRA FRESH zubná pasta 1×75 ml

Zubná pasta napomáha regenerovať obnažený zubný krčok a predchádza tak bolestivej citlivosti zubov. Spôsob použitiaPrípravok sa aplikuje ako bežná zubná pasta. Obsah balenia sa vytlačí na zubnú kefku a po dôkladnom vyčistení sa dutina ústna niekoľkokrát prepláchne vodou. Odporúča sa opakovať 2x denne.

4,99 

ELMEX CARIES PROTECTION ZUBNÁ KEFKA JUNIOR (6-12 rokov) 1×1 ks

Detská zubná kefka so špeciálnymi mäkkými zaoblenými X – vláknami. Zubná kefka je určená na čistenie detského chrupu, uľahčuje čistenie zubov vo fáze ich výmeny.
mäkké, zaoblené vlákna čistia zuby dôkladne a jemne predĺžené X – vlákna dôkladne odstraňujú bakteriálny povlak aj v medzizubných priestoroch malá hlava kefky uľahčuje čistenie zadných zubov a nových stoličiek, ktoré sú ťažko dostupné ergonomicky tvarovaná rukoväť s protišmykovým miestom na palec poskytuje stabilnú a bezpečnú manipuláciu
Spôsob použitiaZubná kefka sa používa na mechanické čistenie zubov. Používajte kefku pravidelne každý deň na čistenie chrupu, najlepšie po každom jedle, minimálne 2 krát denne. Odporúča sa používať spolu so zubnou pastou elmex junior a ústnou vodou.

3,49 

TePe Compact Tuft zubná kefka jednozväzková, solo, (blister) 1×1 ks

TePe jednozväzková kefka s extra jemnými vláknami a krátkym guľatým zástrihnutím. Jednozväzková kefka s jemnými vláknami a guľatým zastrihnutím:
vhodná na tzv. sólo techniku – čistenie každého jednotlivého zubu jemným krúživým pohybom s dôrazom na čistenie línie ďasien vhodná na dočisťovanie, čistenie ťažko dostupných plôch a prerezávajúcich sa zubov jednozväzková zubná kefka určená na použitie bez zubnej pasty
Spôsob použitiaJednozväzková zubná kefka sa použije na denné čistenie zubov a línie ďasien. Zubnou kefkou sa jemným krúživým pohybom vyčistí každý zub jednotlivo.

3,49 

TePe Select Compact Soft zubná kefka 1×1 ks

Zubná kefka na bežné použitie v rámci hygienickej starostlivosti o zuby.
Kefka s malou, trojuholníkovou hlavicou, rovným zástrihnutím vlákien, plochým držadlom a pevnosťou vlákien soft. Počet vlákien 1900. Krčok kefky je možné prispôsobiť do požadovaného uhlu pod tečúcou horúcou vodou.  Spôsob použitiaZubná kefka na hygienickú starostlivosť o zuby a ústnu dutinu. Krčok kefky je možné prispôsobiť do požadovaného uhlu pod tečúcou horúcou vodou. Vhodná na každodenné používanie.

1,69 

Kefka zubná prstová s púzdrom 1 ks

– vhodná aj na masáž ďasien
– hygienické púzdro

Silikónová prstová zubná kefka je vhodná od naridenia. Vhodná aj na masáž ďasien. V balení spolu s hygienickým púzdrom.]] >

1,29 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 363