Prípravky na bielenie zubov

iWHITE Bieliaca zubná pasta 1×75 ml

Zubná pasta s trojfázovou bieliacou technológiou. Aktívne bielenie na báze PAP, s čistiacimi mikrokryštálmi a polyfosfátmi.
obnovuje prirodzenú belosť zubov a obnovuje zubnú sklovinu, zabraňuje sfarbenie zubov, bojuje so zubným povlakom a zubným kameňom.
Spôsob použitiaPasta pre každodenné použitie. Určená pre dospelých a deti staršie ako 12 rokov. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov sa zuby čistia po každom jedle, minimálne dvakrát denne alebo podľa pokynov svojho zubného lekára.
Upozornenie: Zubnú pastu neprehĺtať. Nie je určená deťom mladším ako 12 rokov. Bieli len prírodné zuby. Ukončiť používanie, pokiaľ sa pocíti bolesť alebo nadmerná citlivosť zubov.  

11,99 

iWHITE 2 Instant Sada na bielenie zubov gélom naplnené aplikátory 1×10 ks

Prípravok na bielenie zubov. Obsahuje 10 naplnených aplikátorov univerzálnej veľkosti, ktoré sú jednotlivo balené a naplnené aktívnym gélom. Každý aplikátor je určený na jednorazové použitie. Trojfázová technológia
okamžite bieli zuby až o 8 odtieňov (aktívne odstraňuje zubné škvrny), posilňuje štruktúru zubov,  obnovuje zubnú sklovinu.
Spôsob použitiaPrípravok pre domáce použitie (pre okamžité výsledky a zuby belšie až o 8 odtieňov) stačí aplikovať iba na 20 minút denne. Prostriedok sa používa 5 po sebe nasledujúcich dní, ak je potrebný výraznejší výsledok, alebo jednorazovo, podľa potreby. 
1. Pred každou aplikáciou je potrebné šetrne vyčistiť zuby.
2. Presvedčiť sa, že máte čisté a suché ruky.
3. Vybrať predplnený aplikátor z obalu a ihneď ho umiestniť do úst tak, aby sa gél dotýkal povrchu zubov. Horné a dolné zuby je možné bieliť súčasne.
4. Zľahka pretiahnuť pery cez aplikátor a opatrne zatvoriť ústa. Pozor – príliš silný zhryz môže spôsobiť, že gél vytečie z aplikátora mimo povrchu zubov. Gél neprehĺtať.
5. Po 20 minútach aplikátory vybrať a ihneď vyhodiť. Vodou jemne opláchnuť zvyšný gél zo zubov a ďasien. 
Upozornenie: Neodporúča sa deťom do 14 rokov. Gél neprehĺtať! Nepoužívať s odstupom menej ako 2 týždne po dentálnom alebo ortodontickom zákroku. Napoužívať pri problémoch s ďasnami! 

31,99 

CURAPROX Black Is White žuvačky 1×12 ks

Čierna žuvačka, ktorá bieli zuby? A nielen to!   Obľúbená produktová rodina Black Is White, ktorá v sebe spája štýlovosť a krásny úsmev, sa pýši najnovším prírastkom – žuvačkou Black Is White. Vaše zuby s ňou budú nielen biele, ale aj zdravé. Aktívny uhlík zubom prinavracia prirodzenú belosť, hydroxylapatit a glukózová oxidáza zas pomáhajú chrániť pred kazmi. Ešte niečo? Žuvačka obsahuje aj Xylitol – cukor, ktorý pomáha! Mätovo-citrónová príchuť Vhodná aj pre vegánov 12 ks v balení Aktívny uhlík bieli zuby tým, že šetrne absorbuje čiastočky zafarbenia. Xylitol je prírodné sladidlo, ktoré zubom neškodí. Naopak, jeho antibakteriálne účinky pomáhajú chrániť pred kazmi. Glukózová oxidáza je enzým, ktorým včely pri výrobe medu predlžujú jeho trvanlivosť. Spomaľuje totiž tvorbu baktérií. Hydroxylapatit je minerál, ktorý spevňuje zubnú sklovinu. Tá je potom odolnejšia voči kazom.       Spôsob použitia Určené na žuvanie do ústnej dutiny. Po použití vypľuť. Upozornenie: nie je vhodné pre deti do 6 rokov      

1,99 

ECODENTA Extra Black bieliaca zubná pasta s čiernym uhlím a Teavigo 1x100ml

Popis a určenie Zubná pasta čierna – s čiernym uhlím a extraktom Teavigo na bielenie zubov. so silným bieliacim účinkom efektívne čistí usadeniny, dodáva dlhodobý pocit sviežosti, účinná látka Teavigo ktorá likviduje baktérie spôsobujúce zubný kaz a udržiava zdravú ústnu mikroflóru Použitie Používať každé ráno a večer, prípadne po jedle. Naniesť malé množstvo pasty na zubnú kefku. Zuby dôkladne vyčistiť. Následne ústnu dutinu niekoľkokrát prepláchnuť čistou vodou. O správnej technika čistenia zubov sa poraďte so zubárom alebo dentálnym hygienikom.

3,59 

SWISSDENT EXTREME BIELIACA zubná pasta 100 ml

Hodnota abrazivity 40 RDA je síce takmer dvojnásobná ako pri striebornej zubnej paste , Ale stále patrí medzi veľmi šetrné hodnoty (bežné bieliace pasty dosahujú často hodnôt 120 – 150 RDA, niektoré dokonca až 200 RDA). Výrazná mentolová príchuť osvieži dych na niekoľko hodín. Aktívne látky: jedlá sóda a prírodné enzýmy – dokonale čistia zuby a odstraňuje vonkajšie výrazné pigmentácie, vitamín E a koenzým Q10 – chránia zuby a starajú sa o ďasná, mikronizovaný peroxid, najnovšie nanotechnológia Vlastnosti: obsahuje fluoridy 1180 ppmF. Použitie: Pre najlepšie výsledky používajte 3x denne, vždy aspoň 2 minúty.

14,99 

HELLERDENT WHITE&GO Bieliace pero gel pre domáce bielenie zubov 1×5 ml

napomáha bieliť zuby na báze stomatologického gélu
Spôsob použitiaGel obsiahnutý v pere nanesieme na zuby a necháme zaschnúť asi po dobu 1 minúty. Proces bielenia zubov trvá 20-30 minút. Po uplynutí tejto doby zuby umyte bežným spôsobom.

13,39 

White Look bieliaci systém na zuby (bieliaci gél 75 ml+zubná pasta 75 ml+zubné nosiče 2 ks+odkladacie púzdro na nosiče 1 ks), 1×1 set

White look SYSTÉM NA BIELENIE ZUBOV ponúka svojim zákazníkom systém bielenia zubov inšpirovaný stomatológmi v domácich podmienkach s využitím najmodernejších riešení, ktoré zabezpečujú účinný a bezpečný bieliaci efekt a zabezpečuje aktívnu bieliacu kúru, ktorá sa vyznačuje:
veľmi krátkym časom celej kúry – 10 dní, vysokou účinnosťou – do 7 odtieňov vybielenia podľa stupnice belosti, krátkym časom priamej aplikácie na zuby – 20 minút v zubných nosičoch.
Spôsob použitiaPri bielení postupujte podľa priloženého príbalového letáku. Pred bielením si umyte zuby zubnou pastou INTENSIVE. Vytvarujte si zubné nosiče vložením do horúcej vody. Po zmäknutí nasaďte nosiče na zuby a vytvarujte ich podľa tvaru vašich zubov. Aplikujte si bieliaci gél do zubného nosiča a nasaďte na zuby na dobu 20 minút. Porovnajte si výsledky bielenia pomocou stupnice belosti. Po ukončení bieliacej kúry používajte výrobky z bieliacej rady výrobkov white look pre dlhotrvajúci efekt bielych zubov.

22,99 

SWISSDENT EXTREME intenzívna bieliaca pasta 1×50 ml

Extrémne účinná formula s dvojitou dávkou prírodných enzýmov a calcium peroxidom obsahuje sodu bicarbonu, ktorá neutralizuje kyseliny a zároveň účinne odstraňuje výrazné vonkajšie pigmentácie. Pridaný koenzým Q10 a vitamán E revitalizujú a starajú sa o zdravie ďasien. Výrazná mentolová príchuť osvieži dych po niekoľko hodín. Hodnota abrazivity RDA 40 je 5x nižšia než maximálne dovolená hranica. Bežné bieliace pasty často dosahujú hodnoty 120-150 RDA, niektoré dokonca až 200 RDA. Švajčiarska dentálna kozmetika SWISSDENT si kladie za cieľ zosvetliť povrch zubu pomocou kombinácie enzýmov a mikronizovaných peroxidových formúl, bez potreby použiť silikáty s vysokou hodnotou abrazivity dentínu (RDA). Extra účinná formula z prírodných enzýmov papaínu a bromelaínu je kombinovaná s patentovaným mikronizovaným kalcium peroxidom v bezpečnej koncentrácii 0,1%. Prírodné enzýmy získavané z ananásu a papáje veľmi efektívne odstraňujú proteínovú vrstvu na povrchu zubu, teda aj zubný plak a vonkajšie zafarbenie. Mikronizovaný calcium peroxid pôsobí aj medzi kryštálmi skloviny, kde chemickou reakciu sprehľadní molekuly pigmentov. Swissdent Extreme je určená hlavne pre fajčiarov. Výrazná svieža mentolová príchuť. Obsahuje: Kuchynskú sódu, ktorá pomáha odstraňovať výrazné pigmentácie. Hodnota abrazivity je preto vyššia a dosahuje 40RDA. Bioaktívny kalcium peroxid v nanoformule preniká medzi kryštáliky skloviny a odfarbuje farebné pigmenty. Dvojitá dávka enzýmov papaínu a bromelaínu šetrne odstrňuje zafarbenie z povrchu zubov. Pridaný koenzým Q10 a vitamín E revitalizujú ďasná.

8,39 

GUM Original White zubná pasta bieliaca 1×75 ml

GUM Original White patentovaná bieliaca pasta s čistiacimi mikroperlami, ktorá neobsahuje hrubé abrazíva ani peroxidy.
Pravidelné používanie odstraňuje účinne povrchové zafarbenie a napomáha tiež efektívnej remineralizácii zubnej skloviny.
Zvýšený obsah fluoridov (1490ppm) prináša efektívnu ochranu pred zubným kazom. Spôsob použitiaZubná pasta sa aplikuje v malom množstve (veľkosť hrášku) na zubnú kefku a použije sa na vyčistenie zubov. Na každodennú hygienickú starostlivosť. Po vyčistení zubov sa ústna dutina opláchne vodou.

7,99 

Zobrazených všetkých 9 výsledkov