Starostlivosť o umelý chrup

Dr.Max PRO32 dezinfekčné tablety 8 ks

PRO32 dezinfekčné tablety na starostlivosť o zubné náhrady Antibakteriálne S aktívnym kyslíkom Odstraňujú škvrny Tablety na starostlivosť o zubné náhrady sú určené na vyčistenie všetkých vo vode nerozpustných zvyškov jedla zo zubných náhrad. Ich antibakteriálne zloženie veľmi účinne ničí baktérie, ktoré spôsobujú zápach a zubný povlak. Tablety obsahujú jedlú sódu v kombinácii s peroxidom, ktorý zubné náhrady navyše bieli. Návod na použitie – postup: Vyberte zubnú náhradu a očistite ju zubnou kefkou pod tečúcou vodou. Rozpustite jednu tabletu v teplej (nie horúcej) vode, ktorej množstvo bude stačiť na to, aby sa do nej mohla zubná náhrada celá ponoriť. Vložte zubnú náhradu do roztoku. Zubnú náhradu nechajte ponorenú v roztoku 30 minút, aby došlo k úplnému odstráneniu všetkých, aj neviditeľných a vo vode nerozpustných zvyškov. Pre lepšiu účinnosť môžete nechať zubnú náhradu v roztoku celú noc. Zubnú náhradu vyberte, opláchnite pod tečúcou vodou a nechajte samovoľne vyschnúť. Zvyšok roztoku ihneď vylejte. Roztok nepoužívajte opakovane. Skladovanie a upozornenie: Uskladňujte na chladnom a suchom mieste pri teplote do 25 °C. Uskladňujte mimo dosahu detí. Nevkladajte tablety do úst. Roztok nepite ani nepoužívajte ako ústnu vodu.

0,99 

ALPA DENT NA ČISTENIE UMELÉHO CHRUPU prášok, s bieliacimi účinkami 1×150 g

ALPA DENT NA ČISTENIE UMELÉHO CHRUPU: prášok určený na čistenie umelého chrupu s bieliacim a dezinfekčným účinkom. Spôsob použitia1 lyžička prášku Alpa-dent sa rozpustí v pohári s vodou a očistený chrup sa ponorí do roztoku. Nechá sa pôsobiť celú noc a ráno sa chrup opláchne vodou.

1,99 

COREGA Original EXTRA SILNÝ + BIO TABS fixačný krém 40 g + antibakteriálne čistiace tablety 30 ks (balíček) 1×1 set

Vianočný balíček tvorený 2 produktami:
Čistiace tablety:
sú určené na čistenie celkových zubných náhrad majú antibakteriálny a protiplesňový účinok

Fixačný krém:
slúži k udržaniu zubnej náhrady, pomáha predchádzať zachytávaniu zvyškov jedla pod náhradu, neosahuje žiadne farbivá a príchute.
Spôsob použitiaČistiace tablety: Vyčistená zubná protéza sa vloží do nádoby s čistou vodou, v ktorej sa čistiaca tableta rozpustila.
Fixačný krém: Zubná protéza sa dôkladne očistí a osuší. Na zubnú náhradu sa nanesie primerané množstvo fixačného krému, nasadí sa do úst a pár sekúnd sa pevne pritlačí. Po nasadení náhrady nejesť aspoň 5 minút. Fixačný krém treba po použití okamžite uzavrieť. Pri čistení sa nemá nepoužívať voda, zvyšky krému sa dajú ľahko odstrániť pomocou papierovej vreckovky napustenej olejom.

3,56 

COREGA MAX CONTROL fixačný krém 1×40 g

Corega Max Control kryje povrch zubnej náhrady a poskytuje tak ochranu pred prenikAním potravín a celodennú pevnú fixáciu zubnej náhrady. Presná tryska umožňuje použitie správného množstva prípravku okolo okraja protézy, čím vznikne utesnenie po celom obvode. Spôsob použitiaPrvýkrát začnite s menším množstvom krému. Pri aplikácii veľkého množstva môže dôjsť k jeho vytlačeniu po stranách zubnej náhrady. Možno budete potrebovať viacero pokusov na zistenie, aké množstvo krému je pre Vás vhodné. Na bezpečné upevnenie náhrady nanášajte krém jedenkrát denne. Ak je potrebné aplikovať krém viackrát denne, poraďte sa so svojím zubným lekárom.
 

6,29 

COREGA BIO Tabs antibakteriálne čistiace tablety 1×136 ks

Výhody tabliet Corega Tabs Bio Formula: Pomocou hydrodynamického účinku odstránia zvyšky jedla aj z tých najužších škár Ničia škodlivé baktérie a plesne spôsobujúce zápaly sliznice úst Enzýmy odstraňujú škvrny a zafarbenie zubnej náhrady Osviežujú dych Šetrné k materiálom zubných náhrad Použitie: Tablety Corega Bio Formula pri pravidelnom používaní dvakrát denne rozpúšťajú a odstraňujú nečistoty, škvrny a usadeniny z povrchu zubných náhrad. Pôsobia antibakteriálne, a pomáhajú tak predchádzať vzniku zápalu sliznice ústnej dutiny. Zubná náhrada by mala byť čistená pravidelne dvakrát denne, najlepšie ráno a večer.   Spôsob použitia: Tabletu vhoďte do pohára s teplou vodou. Ihneď potom vložte náhradu tak, aby bola celá ponorená. Čistenie prebieha 10 – 15 minút, ale náhradu je možné ponechať v čistiacom roztoku po celú noc. Pred nasadením do úst náhradu opláchnite prúdom čistej vody.

16,19 

COREGA Whitening antibakteriálne čistiace tablety 1×30 ks

Získajte každodennú sebaistotu s čistiacimi tabletami COREGA. Zubné náhrady sú približne 10 x mäkšie ako ľudský chrup a ich čistenie bežnou zubnou pastou spôsobuje ryhy , v ktorých sa môžu množiť baktérie. Čistiace tablety COREGA Whitening pomáhajú čistiť zubnú náhradu šetrnejším spôsobom ako bežná zubná pasta*. Nayše ničia 99,9% baktérií spôsobujúcich zápach z úst a pomáhajú odstrániť povlak a odolné škvrny . Pri odporúčanom používaní pomáhajú zachovávať pôvodnú farbu Vašej zubnej náhrady. Vhodné aj pre namáčanie vyberateľných ortodontických aparátov. Zloženie Corega Whitening Tabs Sodium bicarbonate, Citric acid, Potassium caroate ( Potassium monopersulfate),Sodium carbonate peroxide, Sodium carbonate,TAED, Sodium benzoate , PEG-180,Sodium lauryl sulfoacetate,Aroma,PVP/VA Copolymer, CI 42090, CI 73015

5,39 

COREGA Dvojitá sila čistiace tablety 1×36 ks

Tablety uvoľňujú pri rozpúšťaní vo vode dostatočné množstvo kyslíka, a tak samočinne, dôkladne a rýchlo čistia zubnú protézu, bez toho aby ju poškodzovali. Tablety pre každodenné čistenie zubné náhrady. Rýchle a dôkladné čistenie Ničí 99,99% baktérií spôsobujúcich zápach z úst Odstraňuje rôzne škvrny

7,39 

COREGA MAX CONTROL + BIO Tabs fixačný krém 40 g + čistiace tablety 30 ks (výhodné balenie) 1×1 set

Vianočný balíček tvorený 2 produktami:
Čistiace tablety:
sú určené na čistenie celkových zubných náhrad majú antibakteriálny a protiplesňový účinok

Fixačný krém:
celodenná pevná fixácia zubnej náhrady kryje povrch zubnej náhrady a poskytuje tak ochranu pred prenikaním potravín

Presná tryska umožňuje použitie správného množstva prípravku okolo okraja protézy, čím vznikne utesnenie po celom obvode. Spôsob použitiaČistiace tablety:
Vyčistená zubná protéza sa vloží do nádoby s čistou vodou v ktorej sa čistiaca tableta rozpustila.
Fixačný krém:
Zubná protéza sa dôkladne očistí a osuší. Na zubnú náhradu sa nanesie primerané množstvo fixačného krému, nasadí sa do úst a pár sekúnd sa pevne pritlačí. Po nasadení náhrady nejesť aspoň 5 minút. Fixačný krém treba po použití okamžite uzavrieť. Pri čistení sa nemá nepoužívať voda, zvyšky krému sa dajú ľahko odstrániť pomocou papierovej vreckovky napustenej olejom.

8,99 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 33