Ústne vody

MERIDOL HALITOSIS SAFE BREATH ÚSTNA VODA bez alkoholu 1×400 ml

MERIDOL HALITOSIS SAFE BREATH ÚSTNA VODA:
účinne chráni pred zápachom z ústnej dutiny, deaktivuje baktérie spôsobujúce zápach, neutralizuje zlúčeniny uvoľňujúce zápach, znižuje metabolizmus baktérií, ktoré zápach vyvolávajú, pôsobí okamžite už po prvom použití.
Spôsob použitiaOdporúča sa vyplachovať ústnu dutinu 2x denne 1 minútu s 15 ml ústnej vody. Krátko kloktať. Neprehĺtať, následne nevyplachovať ústnu dutinu vodou. Na každodennú starostlivosť o ústnu dutinu. Vhodná na dlhodobé používanie, pre dospelých a deti od 6 rokov (akonáhle vedia správne vypľúvať).
Po každom použití je potrebné fľašu zatvoriť. Chrániť pred svetlom a teplom.

9,29 

HERBADENT Bylinná ústna voda 300 + 100 ml zdarma (400 ml)

HERBADENT® bylinna ústna voda je určená k výplachom dutiny ústnej.
HERBADENT® bylinna ústna voda je vyrobená zo zmesi extraktov a silíc zo 7 liečivých rastlín: extraktu repíka, harmančeka, šalvie a nátržníka a silíc mätovej, klinčekovej a feniklovej. Vychádza z tradičnej receptúry a je vyrobená bez použitia chemických farbív.
Pravidelné používanie ústnej vody
zlepšuje starostlivosť o ústnu dutinu, napomáha pri znižovaní rizika zápalov, pôsobí proti vzniku zubného kazu a parodontózy, pomáha udržovať  zuby, ďasná a sliznicu dutiny ústnej vo výbornom stave.
Spôsob použitiaÚstnu vodu je vhodné používať ráno i večer po dokonalom vyčistení zubov. Primerané množstvo ústnej vody sa nechá pôsobiť v ústnej dutine dostatočne dlhú dobu (obvykle 30-60 sekúnd). Ústa dôkladne niekoľkokrát vypláchnuť a vodu vypľuť. Pre maximálny účinok výplachu sa odporúča pol hodiny po výplachu nejesť a nepiť.
Upozornenie: Neprehĺtať. Nepoužívať pre deti do 3 rokov.

5,99 

iWHITE Bieliaca ústna voda 1×500 ml

Ústna voda s trojfázovou bieliacou technológiou. S osviežujúcou chuťou. Bez alkoholu. 
Obsahuje zložku "blue covarine" (modré farbivo), ktoré pri oplachovaní na povrchu zubov zanecháva tenkú vrstvu. Vďaka nej sa svetlo od zubov odráža inak a vytvára tak okamžitý dojem belších zubov. Hexametafosfát odstraňuje a predchádza zubnému povlaku. Aktívne bielenie na báze PAP pre každodenné použitie. PAP pôsobí výhradne na zubné škvrny. Výsledkom sú jasnejšie a belšie zuby. Fluorid posilňňuje a remineralizuje zuby.
Spôsob použitiaPred použitím dôkladne pretrepať fľašu, aby sa aktivovali všetky zložky.
Určená pre dospelých a deti staršie ako 12 rokov. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov sa odporúča používať dvakrát denne po vyčistení zubov. Po vypláchnutí sa odporúča 30 minút nejesť a nepiť.
Upozornenie: Neprehĺtať. Nie je určené deťom mladším ako 12 rokov. Bieli len prírodné zuby. Ukončiť používanie, pokiaľ sa pocíti bolesť alebo nadmerná citlivosť zubov.  

11,99 

LISTERINE TOTAL CARE 2+1 zadarmo ústna voda 3×500 ml, 1×1 set

Ústna voda:
•znižuje obsah zubného povlaku,
•posilňuje zuby proti vzniku zubného kazu,
•pomáhá chrániť pred vznikom zubného kameňa a udržiavať zuby prirodzene biele,
•udržiava svieži dych po 24 hodin. Spôsob použitiaPoužívajte dvakrát denne. Obzvlášť účinný pri používaní ráno a večer po vyčistení zubov. Odmerajte 20 ml (4 x 5 ml – 4 čajové lyžičky) do pohára, preplachujte priestor okolo zubov a ďasien počas 30 sekúnd, potom vypľujte.
Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti do 12 rokov. Prípravok nepoužívajte, ak je uzáver pri kúpe poškodený. Prípravok nerieďte, neprehĺtajte a nepoužívajte priamo z fľaše. Ak užívate doplnky fluoridu, poraďte sa so svojím zubným lekárom. UCHOVÁVAJTE MIMO DOSAH A DOHĽAD DETÍ.

15,99 

LISTERINE GREEN TEA 2+1 zadarmo ústna voda 3×500 ml, 1×1 set

Ústna voda pre každodennú ústnu hygienu.
•Fluorid posilňuje zubnú sklovinu aj na ťažko prístupných miestach.
•Prírodná chuť zeleného čaju osviežuje dych.
•Jemnejšia príchuť, bez alkoholu. Spôsob použitiaPoužíva sa dvakrát denne po mechanickom vyčistení zubov (20 ml po dobu 30 sekúnd). Alebo podľa odporúčania zubného lekára. Pre deti vo veku od 6 do 12 rokov používajte 10 ml.
Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti do 6 rokov. Prípravok nepoužívať, ak je obal poškodený. Prípravok nerieďiť, neprehĺtať alebo nepoužívať priamo z fľaše. Pri užívaní doplnkov s obsahom fluoridov je nutné poradiť sa so zubárom.

15,99 

bioXtra SUCHO V ÚSTACH ústna voda jemná 1×250 ml

Zdravotnícka pomôcka – ústna voda
Upokojuje, uľavuje a chráni ústnu dutinu. Obsahuje zvlhčujúce látky, prírodné enzýmy, fluorid, xylitol.
Jemná orálna starostlivosť pri suchých, podráždených alebo citlivých ústach. Obohacuje sliny regulovaním mikroprostredia v ústach. Spôsob použitiaPre pocit pohodlia a okamžité zvlhčenie počas dňa aplikovať gélový ústny sprej pre suché ústa priamo do úst tak často, ako je potrebné.
Dospelí a deti vo veku 7 rokov a viac: Po vyčistení zubov použiť približne 10 ml ústnej vody, ústa vyplachovať 30 sekúnd a ústnu vodu vypľuť. Nie je potrebné vyplachovať vodou. Pre zachovanie príjemného pocitu a sviežosti používať pravidelne počas dňa. Neprehĺtať. Nepoužívať častejšie ako 5x denne. Po použití zatvoriť uzáver.
Upozornenie: Obsahuje monofluorofosfát sodný (max. 1500 ppm ako F¯). Prípravok nie je vhodný pre deti mladšie ako 7 rokov. Podľa potreby dohliadať na deti, kým nie sú schopné používať ústnu vodu bez dozoru. Uchovávať mimo dosahu detí.

4,19 

LISTERINE TEETH & GUM DEFENCE 2+1 zadarmo ústna voda 3×500 ml, 1×1 set

Antiseptická ústna voda určená na bežnú hygienu, posilňuje zubnú sklovinu a zvyšuje jej odolnosť, vytvára ochrannú vrstvu na povrchu zubov, pôsobí proti vzniku zubného kazu. Spôsob použitiaOdmerajte 20 ml (4 x 5 ml – 4 čajové lyžičky) do pohára, preplachujte priestor okolo zubov a ďasien počas 30 sekúnd, potom vypľujte. Prípravok je obzvlášť účinný pri používaní ráno a večer po vyčistení zubov.
Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti do 12 rokov. Prípravok nepoužívajte, ak je uzáver pri kúpe poškodený. Prípravok nerieďte, neprehĺtajte a nepoužívajte priamo z fľaše. Ak užívate doplnky fluoridu, poraďte sa so svojím zubným lekárom. UCHOVÁVAJTE MIMO DOSAH A DOHĽAD DETÍ.

13,99 

ECODENTA Extra Whitening ústna voda s čiernym uhlím 1x500ml

Ecodenta Čierna bieliaca ústna voda s aktívnym uhlím, bola navrhnutá pre ľudí, ktorí majú radi inovatívne a netradičné riešenie na každý deň. Zabraňuje tvorbe zubného povlaku, pomocou uhlia a soli. Mätová silica poskytuje dlhotrvajúcu sviežosť a fluorid sodný chráni zuby pred zožltnutím.

8,99 

GLUCADENT ústna voda 1×200 ml

Ústna voda na okamžité použitie, vhodná na doplnkovú starostlivosť o ústnu dutinu počas dňa. Je vhodná po zavedení zubných implantátov a tiež pre nositeľov zubných náhrad a zubných strojčekov.
znižuje tvorbu zubného plaku a zubného kameňa, osviežuje dych, obmedzuje vznik zubného kazu.
Spôsob použitiaPo vyčistení zubov vyplachujte ústa asi 20 sekúnd. Následne vypľujte a ústa už nevyplachujte. Náhodné prehltnutie je neškodné.
Svojim zložením dopĺňa rad produktov značky Glucadent+ zubnej pasty a zubného prášku. 
Upozornenie: Len pre dospelých. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu detí.

7,19 

Ecoheart mouthwash ústna voda 1×250 ml

Ústna voda je vytvorená z prírodných rastlinných ingrediencií, ktoré udržiavajú prirodzené pH v ústnej dutine:
posilňuje zuby, osviežuje dych.
Spôsob použitiaPoužívajte ráno a večer po vyčistení zubov. Kloktajte 15 ml ústnej vody po dobu 60 sekúnd a potom vypľujte. Výrobok je určený aj na použitie pre deti od 6 rokov. 
Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade použitia u detí dbajte na to, aby nedošlo k prehltnutiu ústnej vody.
Skladovanie: Výrobok uchovávajte v tesne uzatvorených pôvodných obaloch na chladnom a suchom mieste mimo dosahu zdrojov tepla a svetla. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

8,19 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 52