Zubné pasty

HERBADENT Parodontol gél na ďasná 1×35 g

HERBADENT PARODONTOL® bylinný gél na ďasná pomáha v starostlivosti o ďasná a sliznicu dutiny ústnej. Starostlivosť je vhodná: 
pri výskytu zápalových problémov, aft  pri prejavoch parodontózy, ako je krvácanie a zápal ďasien, môže sa používať k starostlivosti o ďasná – otlačenými pod snímateľnými náhradami, alebo po zubných rovnátkach.

HERBADENT PARODONTOL® gél je vyrobený z unikátnej a klinicky overenej zmesi extraktov a silíc zo 7 liečivých rastlín: extraktu repíka, harmančeka, šalvie a nátržníka a silíc mätovej, klinčekovej a feniklovej, viazaných v gélovej forme. Bylinný gélový film má dlhotrvajúci účinok. Spôsob použitiaPo vyčistení zubov sa aplikuje priamo na ďasná pomocou jemnej zubnej či medzizubnej kefky. Gél nenahradzuje zubnú pastu.

4,99 

CURAPROX Black is White zubná pasta, 90 ml

Bieliaca pasta: aktivovaný uhlík absorbuje látky, ktoré môžu spôsobiť zafarbenie skloviny, zatiaľ čo hydroxyapatit (HAP) spevňuje sklovinu a mení zuby na žiarivo biele. Enzýmy v paste podporujú schopnosť slín brániť ukladaniu povlaku. Spolu s fluoridmi zdvojnásobujú ochranu pred zubným kazom.
Bieliaca pasta pre dospelých a deti od 12 rokov.
  Spôsob použitiarípravok sa používa podľa potreby (obvkyle ráno a večer, prípadne po každom jedle). Zubná pasta sa nanáša priamo na zubnú kefku v potrebnom množstve (vo veľkosti hrášku) a jemnými pohybmi sa vyčistia zuby. Po vyčistení zubov sa dôkladne vypláchne ústna dutina.
Na štetiny zubnej kefky naneste malé množstvo (cca veľkosti hrášku) zubnej pasty a krúživými pohybmi čistite zuby z vonkajšej aj z vnútornej strany zubov. Správnu techniku čistenia zubov sa dozviete u svojho stomatológa alebo dentálnej hygieničky. Zubnú kefku po použití dôkladne opláchnite vodou. Odporúča sa použíť podľa potreby, najlepšie ráno aj večer.
 
Viac informácií na: www.zdravedasna.sk

16,99 

CURAPROX White is Black zubná pasta 1×90 ml

Bieliaca pasta: aktivovaný uhlík absorbuje látky, ktoré môžu spôsobiť zafarbenie skloviny, zatiaľ čo hydroxyapatit (HAP) spevňuje sklovinu a mení zuby na žiarivo biele. Enzýmy v paste podporujú schopnosť slín brániť ukladaniu povlaku. Spolu s fluoridmi zdvojnásobujú ochranu pred zubným kazom.
Bieliaca pasta pre dospelých a deti od 12 rokov.
  Spôsob použitiaPrípravok sa používa podľa potreby (obvkyle ráno a večer, prípadne po každom jedle). Zubná pasta sa nanáša priamo na zubnú kefku v potrebnom množstve (vo veľkosti hrášku) a jemnými pohybmi sa vyčistia zuby. Po vyčistení zubov sa dôkladne vypláchne ústna dutina. Zubnú kefku po použití dôkladne opláchnite vodou.
Správnu techniku čistenia zubov sa dozviete u svojho stomatológa alebo dentálnej hygieničky.

16,99 

Nuby Detský zubný gél All Natural 20g + kefka na prst 4m+ 1×1 ks

Zubný gél Nuby Citroganix je špeciálne navrhnutý pre bezpečné čistenie zubov a ďasien detí od 4 do 24 mesiacov. – zubný gél je bezpečný pri prehltnutí – chráni pred baktériami vďaka zložke Citroganix – Citroganix je prírodný výťažok z pomaranča Murcia ( má antibakteriálne účinky ) – gél obsahuje výťažky z klinčeka, ktoré majú upokojujúce účinky – vďaka priloženej silikónovej kefke na prst, sa dieťa naučí zubnej hygiene – 20g zubného gélu Rozmery produktu:  2 cm x 11 cm x 3 cm

5,79 

Nuby Detská zubná pasta All Natural 45g + zubná kefka 24m+ 1×1 ks

Vďaka ergonomickej rukoväti dieťa jednoducho uchopí zubnú kefku a zubná pasta ochráni jeho ústnu dutinu. – zubná kefka je ľahká s ergonomickou rukoväťou – nylonové vlásky kefky sú mäkké a vhodné na ďasná a zúbky – zubná pasta obsahuje iba prírodné ingrediencie – chráni pred baktériami v ústnej dutine – zubná pasta je bezpečná pri prehltnutí – chráni pred baktériami vďaka zložke Citroganix – Citroganix je prírodný výťažok z pomaranča Murcia ( má antibakteriálne účinky ) – pasta obsahuje výťažky z klinčeka, ktoré majú upokojujúce účinky – 45g zubnej pasty – vhodné pre deti od 24m+ Rozmery produktu: 14 cm x 6 cm x 3 cm

6,99 

Dr.Max PRO32 Toothpaste Whitening 75 ml

PRO32 Toothpaste Whitening Moderné zloženie pomáha šetrne odstraňovať škvrny napríklad od červeného vína, čaju, kávy alebo tabaku. Zároveň vytvára ochranný štít, ktorý obmedzuje vznik nových škvŕn, a to aj na ťažko dosiahnuteľných miestach. Prispieva k prirodzene belším zubom. Pomáha obnovovať a posilňovať zubnú sklovinu. Fluorid sodný pomáha zuby posilniť a spevniť. Obsahuje ochranné enzýmy Laktoperoxidáza pomáha regulovať zloženie mikroflóry v ústach. Glukózooxidáza prispieva k rozpúšťaniu nežiaduceho sfarbenia na povrchu zubov. Použitie: Odporúča sa používať najmenej dvakrát denne alebo po každom jedle. Deti do 12 rokov by tútozubnú pastu mali používať iba po konzultácii so zubným lekárom. Pri deťoch do 6 rokov je potrebné vykonávať čistenie zubov pod dohľadom dospelého, používať množstvo veľkosti zrnka hrachu a obmedziť prehltnutie pasty na minimum. Ak je fluorid prijímaný z iných zdrojov, konzultujte to so zubným alebo praktickým lekárom. Upozornenie: Skladujte pri teplote od 5 °C do 25 °C. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Obsahuje fluorid sodný (1 450 ppm F).  

2,49 

Dr.Max PRO32 Toothpaste Sensitive 75 ml

PRO32 Toothpaste Sensitive Zubná pasta navrhnutá špeciálne pre ľudí s citlivými zubami. Pomáha chrániť citlivé zuby a obnažené krčky a vytvára ochrannú vrstvu nad citlivými miestami. Poskytuje úľavu od podráždenia ďasien. Zloženie navrhnuté odborníkmi Fluorid prispieva k pevnosti zubov a zvyšuje ich odolnosť proti kazom. Vitamín E a slnečnicový olej posilňujú a regenerujú ďasná. Použitie: Odporúča sa používať najmenej dvakrát denne alebo po každom jedle. Deti do 12 rokov by túto zubnú pastu mali používať iba po konzultácii so zubným lekárom. Pri deťoch do 6 rokov je potrebné vykonávať čistenie zubov pod dohľadom dospelého, používať množstvo veľkosti zrnka hrachu a obmedziť prehltnutie pasty na minimum. Ak je fluorid prijímaný z iných zdrojov, konzultujte to so zubným alebo praktickým lekárom. Upozornenie: Skladujte pri teplote od 5 °C do 25 °C. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Obsahuje monofluorofosforečnan sodný (1 450 ppm F).  

1,99 

Dr.Max PRO32 Toothpaste Intensive 75 ml

PRO32 Toothpaste Intensive Inovatívna zubná pasta, ktorá pomáha brániť podráždeniu ďasien a znižovať riziko vzniku zubných kazov a parodontitídy. Posilňuje, regeneruje a upokojuje ďasná. Zloženie navrhnuté odborníkmi Alumínium laktát sťahuje ďasná. Chlórhexidín má antibakteriálne účinky, rozrušuje zubný povlak a bojuje proti jeho opätovnému usadzovaniu na sklovine. Alantoín a bisabolol upokojujú ďasná. Fluorid sodný ochraňuje pred vznikom zubného kazu. Použitie: Odporúča sa používať najmenej dvakrát denne alebo po každom jedle. Deti do 12 rokov by túto zubnú pastu mali používať iba po konzultácii so zubným lekárom. Pri deťoch do 6 rokov je potrebné vykonávať čistenie zubov pod dohľadom dospelého, používať množstvo veľkosti zrnka hrachu a obmedziť prehltnutie pasty na minimum. Ak je fluorid prijímaný z iných zdrojov, konzultujte to so zubným alebo praktickým lekárom. Upozornenie: Skladujte pri teplote od 5 °C do 25 °C. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Obsahuje fluorid sodný (1 360 ppm F).  

1,99 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 95