Zdravotná technika

Wellion MEDFINE plus Penneedles 4 mm ihla na aplikáciu inzulínu pomocou pera 1×100 ks

Sterilná jednorázová ihla určená na aplikáciu liečiv pomocou inzulínového pera.
Jednorázové sterilné ihly na aplikáciu liečiva (inzulínu) pomocou inzulínového pera. Na použitie so všetkými typmi inzulínových pier.
V balení s nádobou na odhadzovanie ostrých predmetov. Spôsob použitiaUrčené na jednorázové použitie na aplikáciu liečiv pomocou pera, vhodné pre všetky typy inzulínových pier. Miesto vpichnutia treba predtým vydezinfikovať. Po použití sa ihla odstráni z inzulínového pera a vyhodí do nádoby na odhadzovanie ostrých predmetov.

8,00 

Wellion MEDFINE plus Penneedles 8 mm ihla na aplikáciu inzulínu pomocou pera 1×100 ks

Sterilná jednorázová ihla na aplikáciu liečiva /inzulíny/ pomocou inzulínového pera. Spôsob použitiaLancety na jednorázové použitie spolu s inzulínovým perom alebo iným perom určeným na aplikáciu liečiv u diabetikov. Miesto vpichnutia treba predtým vydezinfikovať. Po použití sa ihla odstráni z inzulínového pera a vyhodí podľa platnej legislatívy.

10,00 

Wellion MEDFINE plus Penneedles 6 mm ihla na aplikáciu inzulínu pomocou pera 1×100 ks

Jednorázové sterilné ihly na aplikáciu liečiv u diabetikov pomocou pera. Na použitie so všetkými typmi inzulínových pier. Spôsob použitiaNa jednorázové použitie. Ihla sa nasadí do inzulínového pera. Miesto vpichu sa predtým vydezinfikujem a po aplikácii liečiva sa ihla vyhodí.

10,00 

NUK Baby TEPLOMER Flash detský, bezdotykový, digitálny, 1×1 ks

Detský teplomer pre meranie telesnej teploty pomocou infračerveného senzora.
Spoľahlivé meranie pre bezpečný pocit. Bezdotykové meranie na čele po dobu 1 sekundy (max. 3 cm od stredu čela). Okamžité varovanie v prípade horúčky. LCD displej zobrazuje výsledok merania v C ° a F ° Ďalšie funkcie: indikácia izbovej teploty, režim stlmenie zvuku a pamäťové funkcie (25 pamätí) Vhodné aj pre meranie povrchovej teploty detskej výživy alebo detské kúpeľa Vrátane lítiovej batérie.
Spôsob použitiaPred použitím je potrebné prečítať si priložený návod na použitie.
Pre zistenie telesnej teploty dieťaťa teplomer zapnúť, priložiť max. 3 cm od stredu čela. Na displeji sa zobrazí aktuálna teplota, s okamžitým varovaním v prípade horúčky.
Teplomer je možné použiť aj na meranie izbovej teploty, meranie povrchovej teploty detskej výživy… 
 

29,59 

NUK Detský teplomer 2v1

Pre meranie teploty v ušku a na spánku za použitia infračerveného senzora • 2 metódy merania v jednom prístroji – v ušku a na spánku • Presný výsledok za pár sekúnd • Extra-malý merací nástavec – ideálne pre detské uško • Okamžité varovanie pri zvýšenej teplote LED kontrolkou • LCD display, ktorý ukazuje nameranú hodnotu • S pridaným displayom pre meranie teploty v miestnosti, tichý mode a pamäť • Tiež vhodný pre meranie teploty vody v kúpeli a detskom jedle • Balenie obsahuje stojan a lítiovú batériu

27,29 

SOĽNÁ FAJKA PRE DOSPELÝCH suchý inhalátor 1×1 ks

Suchý inhalátor pre astmatikov a alergikov, určený na riešenie problémov s dýchacím ústrojenstvom.
Originálny patentovaný výrobok, dávka na päť rokov. Spôsob použitiaInhalácia

29,99 

MICROLIFE TEPLOMER DIGITÁLNY NC 150 bezkontaktný čelový 1×1 ks

Pokrokový čelový bezkontaktný teplomer MICROLIFE TEPLOMER DIGITÁLNY NC 150 s modrým osvetlením miesta merania umožňuje ľahké použitie cez deň aj v noci.
jedinečná technológia umožňuje stabilné merania bez vplyvu teploty okolia, bezdotykové, rýchle meranie do 3 sekúnd, ergonomický tvar umožňuje jednoduché použitie teplomeru, veľký podsvietený displej, zobrazenie dátumu a času, Silent GlowTM technológia, zelené podsvietenie displeja pri teplote nižšej ako 37,4 °C, červené podsvietenie displeja pri zvýšenej teplote, zvukový alarm horúčky pri teplote nad 37,5 °C, pamäť zaznamenáva 30 meraní s dátumom a časom, jemné meranie aj u spiacich detí, zvukovú signalizáciu je možné vypnúť, hygienické použitie, pri každom zapnutí sa automaticky otestuje, čo zaručuje vždy presné merania, automatické vypnutie.  

Prístroj sa odporúča používať na meranie telesnej teploty alebo na meranie povrchovej teploty nasledujúcich predmetov: povrchová teplota mlieka v detskej fľaši, povrchová teplota vody na kúpanie, teplota okolia.
Viac účelové použitie (veľký rozsah merania), teplomer ponúka široký rozsah meraných teplôt od 0 do 100,0 °C.
Rozsah merania:
Režim merania telesnej teploty: 34,0 až 42,2 °C Režim merania teploty predmetov: 0 až 100,0 °C
Spôsob použitiaMeranie telesnej teploty: Po zapnutí teplomer priblížte k stredu čela do vzdialenosti max. 5 cm. Dbajte, aby čelo nebolo spotené alebo pokryté vlasmi, mohlo by tak dôjsť ku skresleniu výsledkov merania. Stlačte tlačidlo ŠTART a teplomer plynule posúvajte zo stredu čela k spánkom, asi 1 cm nad obočie. Dlhý zvukový signál oznámi po 3 sekundách koniec merania. Ak je pohyb snímača príliš pomalý a nedosiahne spánky pred dlhým zvukovým signálom, meranie zopakujte, len snímač posúvajte trochu rýchlejšie. Odčítajte nameranú teplotu z displeja.
Novorodencom do 6 mesiacov lekári odporúčajú merať teplotu v konečníku, keďže výsledky všetkých ostatných meraní môžu byť nejednoznačné. Ak použijete bezdotykový teplomer, odporúčame vám vždy uskutočniť kontrolné meranie v konečníku.

39,99 

MONOVISC Roztok hyaluronátu sodného inj (náhrada synoviálnej tekutiny v striekačke) 1×4 ml

pôsobí ako náhrada synoviálnej tekutiny pre kĺby postihnuté degeneratívnou alebo mechanickou osteoartritídou, ktorá vyvoláva bolesť alebo spôsobuje obmedzenie hybnosti. Spôsob použitia injikuje do postihnutého kĺbu. Liek má aplikovať len osoba kvalifikovaná na i.a. podávanie.

91,99 

Spiritus concentratus sol der (fľ.HDPE-klin.bal.) 1×800 g

Koncentrovaný lieh (85%) sa používa na čistenie kože, má dezinfekčný, protizápalový a vysušujúci účinok. Používa sa aj ako pomocná látka pre potreby zdravotníckych zariadení.
Spôsob použitiaDávkovanie a dávkovacie schémy Roztok sa aplikuje priamo na miesto dezinfekcie. Spôsob použitia Len na vonkajšie použitie. Upozornenie Liek je možné používať počas tehotenstva a dojčenia v rámci uvedených indikácií.
Vyhýbať sa aplikácii na sliznice (napríklad: nos, oči).
Pri lokálnom použití nemá vplyv na zmeny pozornosti a koncentrácie a neovplyvňuje schopnosť viesť vozidlá a obsluhovať stroje.
Liek sa uchováva pri teplote do 25°C.
Pozor horľavina I. triedy!
Ďalšie osobitné upozornenia sú uvedené v SPC (časť 4.4).
Účinné látkyetanol

11,39 

Chirana LUER Striekačka injekčná 20ml jednorazová 1×80 ks

Striekačky v spojení s injekčnými ihlami sú určené pre podávanie injekcií, k odberu krvi a telesných tekutín u pacientov.
Obal striekačky je vyrobený z priehľadnej fólie a papiera. Spôsob použitiaStriekačka sa použije jednorazovo v čase potreby.

8,69 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 157