Prípravky na inkontinenciu

MOLIMED PANTS ACTIVE LARGE vložky absorpčné 1×10 ks

Elastické nohavičky so zapracovanou savou vložkou vo vnútri. Určené pre inkontinentných pacientov.
Elastické nohavičky eliminujú, riziko, že sa vložka posunie alebo vyšmykne. Veľkosť L (obvod bokov: 100 -125 cm), savosť – 874 ml.
Elastické nohavičky so zapracovanou savou vložkou na ľahký stupeň inkontinencie:
ako ochrana po vaginálnych zákrokoch vložky pre ženy v šestonedelí
Spôsob použitiaNohavičky sa obliekajú ako normálna spodná bielizeň. Používajú sa spôsobom ilustrovaným na obale. Elastické nohavičky sa svojpomocne aplikujú v stoji, alebo za pomoci druhej osoby (ošetrovateľa) v ležiacej polohe. Pomôcku pacient mení podľa potreby niekoľkokrát denne.

9,00 

MoliCare Premium lady pad 1,5 kvapky inkontinenčné vložky 1×14 ks

Absorpčné vložky na ľahký únik moču pre ženy. Savosť 252 ml. Spôsob použitiaAbsorpčné vložky sa fixujú o spodnú bielizeň samolepiacim pásikom alebo sa fixujú pomocou fixačných nohavičiek. Vymieňajú sa podľa potreby (niekoľkokrát denne alebo počas noci).

2,94 

MOLIMED COMFORT MINI inkontinenčné absorpčné vložky, 1×30 ks

Absorpčné vložky sú určené:
na ľahký až stredný stupeň inkontinencie ako ochrana po vaginálnych zákrokoch vložky pre ženy v šestonedelí
Spôsob použitiaAbsorpčné vložky sa fixujú o spodnú bielizeň samolepiacim pásikom alebo sa fixujú pomocou fixačných nohavičiek. Vymieňajú sa podľa potreby (niekoľkokrát denne alebo počas noci).

6,60 

TENA LADY ULTRA MINI INOV absorpčné vložky 1×28 ks

Absorpčné vložky pre inkontinentných pacientov. Určené najmä pre ženy. Neobsahujú latex. Rozmery vložky: 19,2 x 0,3 cm, savosť 80 ml. Balenie obsahuje 28 kusov.
Absorpčné vložky sú určené:
pri ľahkom až stredne ťažkom stupni inkontinencie ako ochrana po vaginálnych zákrokoch vhodné pre ženy v šestonedelí pre zvládnutie problémov pri stresovom alebo nutkavom úniku moču použitie je jednoduché, hygienické a diskrétne
Spôsob použitiaAbsorpčné vložky sa fixujú o spodnú bielizeň samolepiacim pásikom alebo sa fixujú pomocou fixačných nohavičiek. Vymieňajú sa podľa potreby ( niekoľkokrát denne alebo počas noci). Používajú sa spôsobom ilustrovaným  na obale.

3,92 

MoliCare Premium lady pad 2 kvapky inkontinenčné vložky 1×14 ks

Absorpčné vložky na ľahký únik moču pre ženy. Savosť 331 ml. Spôsob použitiaAbsorpčné vložky sa fixujú o spodnú bielizeň samolepiacim pásikom alebo sa fixujú pomocou fixačných nohavičiek. Vymieňajú sa podľa potreby (niekoľkokrát denne alebo počas noci).

3,36 

MoliCare Premium lady pad 3 kvapky inkontinenčné vložky 1×14 ks

Absorpčné vložky na ľahký únik moču pre ženy. Savosť 504 ml. Spôsob použitiaAbsorpčné vložky sa fixujú o spodnú bielizeň samolepiacim pásikom alebo sa fixujú pomocou fixačných nohavičiek. Vymieňajú sa podľa potreby (niekoľkokrát denne alebo počas noci).

2,24 

MoliCare Pad 3 kvapky (midi) inkontinenčné vložky 1×30 ks

Vložky na ľahký únik moču, unisex. Spôsob použitiaAbsorpčné vložky sa fixujú o spodnú bielizeň samolepiacim pásikom alebo sa fixujú pomocou fixačných nohavičiek. Vymieňajú sa podľa potreby (niekoľkokrát denne alebo počas noci).

4,80 

TENA LADY EXTRA absorpčné vložky, 20 ks

Absorpčné vložky TENA Lady Extra majú pohárikovitý tvar a elastické okraje, čím sa dokonalejšie prispôsobia potrebám ženského tela a zabezpečia ešte väčšiu ochranu pred pretečením. Technológia DRYzone so systémom kontroly zápachu Fresh Odour Control™ uzamknú tekutinu vo vnútri vložky pre pocit sucha a sviežosti.
Navrhnuté špeciálne pre ženy. Neobsahujú latex. Rozmery vložky: 34 x 12,1 cm, savosť – 500 ml.
Sú určené:
na stredný únik moču, vhodné aj pri náhlom väčšom úniku moču, ako ochrana po vaginálnych zákrokoch, vložky pre ženy v šestonedelí.
Spôsob použitiaAbsorpčné vložky sa fixujú o spodnú bielizeň samolepiacim pásikom alebo sa fixujú pomocou fixačných nohavičiek. Vymieňajú sa podľa potreby (niekoľkokrát denne alebo počas noci).

6,00 

MoliCare MOBILE L (Large) plienkové nohavičky naťahovacie 1×14 ks

Navliekacie plienkové nohavičky pre inkontinentných pacientov. Pre dospelých, vhodné pre mužov aj ženy. Veľkosť L (obvod bokov: 100 – 150 cm), savosť – 1 713 ml.
Navliekacie plienkové nohavičky sú určené pre mobilných inkontinentných pacientov:
pre dospelých so strednou a ťažkou inkontinenciou nie je potrebná ďalšia fixácia vhodné pre ženy aj mužov
Spôsob použitiaNavliekacie plienkové nohavičky pre pacientov so stredným stupňom inkontinencie sa obliekajú a nosia rovnako ako spodná bielizeň. Plienkové nohavičky sa svojpomocne oblečú v stoji alebo za pomoci druhej osoby (ošetrovateľa). Nohavičky sa vytiahnu do pása, tak aby prekrývali krížovú kosť. Vyzliekanie je uľahčené roztrhnutím zvaru na boku nohavičiek. Plienkové nohavičky by sa mali vymieňať podľa potreby (niekoľkokrát denne).

13,72 

TENA LADY ULTRA MINI absorpčné vložky 1×14 ks

Absorpčné vložky pre inkontinentných pacientov. Určené najmä pre ženy. Neobsahujú latex. Rozmery vložky: 19,2 x 0,3 cm, savosť 93 ml. Balenie obsahuje 14 kusov.
vhodné pre ženy so slabým únikom moču neutralizujú zápach
Spôsob použitiaAbsorpčné vložky sa fixujú o spodnú bielizeň samolepiacim pásikom alebo sa fixujú pomocou fixačných nohavičiek. Vymieňajú sa podľa potreby (niekoľkokrát denne alebo počas noci).

1,99 

Zobrazených 1–10 z 106 výsledkov.