Kozmetika

EVELINE SUN PROTECTION krém na tvár SPF30 50 ml

Vhodný pre citlivú a alergickú pleť. Zaisťuje trvalú a veľmi účinnú ochranu pred UVA / UVB lúčmi. – prevencia foto-starnutia a poškodenia DNA kožných buniek – prevencia pigmentácie škvŕn – dokonale pohlcujúce škodlivé žiarenie – intenzívne hydratuje Aplikácia: Naneste pred a počas slnenia. Opakujte aplikáciu každé 2 hodiny.

5,99 

Garnier Ambre Solaire Olej opalovací kokosový olej na opalovanie, 200 ml

Opaľovací olej je tradične oceňovaný pre svoje výnimočné vyživujúce zloženie a príjemnú aplikáciu. Zjemňuje pokožku a dodáva jej neodolateľný jas. Veľmi hnedá, až opálená pokožka V prípade vystavenia slnku používajte Ambre Solaire výrobky s vyšším ochranným faktorom, ktoré zaisťujú skutočnú ochranu proti UVA a UVB a odpovedajú Vášmu typu pleti. Opaľovací olej má OF 2, neumožňuje účinnú ochranu proti slnečnému žiareniu. Upozornenie: Vyhnite sa oblasti očí. V prípade zasiahnutia očí okamžite vypláchnite veľkým množstvom vody. Zabráňte kontaktu s textíliami. V prípade pobytu na slnku odporúčame použiť Ambre Solaire produkt s vyšším ochranným faktorom primeraným Vašej pokožke.

7,69 

Garnier Ambre Solaire Olej G.touch OF30 150 ml

Použitie: Aplikujte ochranný prostriedok pred expozíciou na slnku. Na udržanie ochrany aplikujte opakovane produkt v dostatočnom množstve, najmä pri potení, kúpaní alebo sušení uterákom. Upozornenie: Nadmerná expozícia na slnku je nebezpečná. Nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnečnému žiareniu. Nezostávajte na slnku dlho, aj keď používate ochranný prostriedok. Tento produkt nepredstavuje 100% ochranu. Upozornenie: zníženie tohto množstva značne zníži úroveň ochrany. Neaplikujte v okolí očí, Zabráňte kontaktu s textíliami. Nestriekajte do otvoreného ohňa alebo na žeravé predmety. Uchovajte mimo zdrojov zapálenia. Zákaz fajčenia. Nestriekajte do očí a na podráždenú pokožku. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou. Je horľavý.

9,99 

Garnier Ambre Solaire Mlieko OF10 200 ml

Odolná ochrana pred UVA/UVB: – Zloženie obohatené o vitamín C* pri pravidelnom používaní dlhodobo posilňuje prirodzenú ochranu proti slnkom vyvolaným poškodením kože. – Hydratuje a chráni pred vysúšaním pokožky. * Vitamín Cg. Použitie: – Nadmerná expozícia na slnku je nebezpečná. – Nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnečnému žiareniu. – Nezostávajte na slnku dlho, aj keď používate ochranný prostriedok. Tento produkt nepredstavuje 100% ochranu. – Aplikujte ochranný prostriedok pred expozíciou na slnku. – Na udržanie ochrany aplikujte opakovane produkt v dostatočnom množstve, najmä pri potení, kúpaní alebo sušení uterákom.

8,99 

Linola Sun Lotion SPF50 1×100 ml

Popis produktu Linola Sun Lotion obsahuje vyvážené a vysoko účinné UV filtre (SPF 50). Špeciálne vyvinuté pre suchú, citlivú a k ekzémom náchylnú pokožku Ochranné lotion sa ľahko roztiera, rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva lepivý biely film Bez minerálnych pigmentov Linola Sun Lotion je Vhodná i pre bábätká a malé deti  Neobsahuje konzervačné látky ani farbivá Spôsob použitia Aplikujte dostatočnú dávku krému pred pobytom na slnku. Menšie množstvo prípravku znižuje ochranu proti slnečnému žiareniu. Pre udržanie ochranného účinku aplikáciu opakujte, obzvlášť po pobyte vo vode.

12,99 

Diet Esthetic SUN UVA Krém na opalovanie 35 ml

Urýchľovací prípravok pre krásne opálenie je vodeodolný, má prírodné zloženie a zaisťuje dlhodobé opálenie pokožky aj jej celkové zdokonalenie.

2,19 

Ladival Transparentný sprej SPF 20 na ochranu proti slnku 1×150 ml

Tento sprej na ochranu proti slnku poskytuje okamžitú ochranu a nezanecháva olejovú vrstvu. Jednoducho nastriekat a hotovo!
Roztieranie nie je potrebné. Počas slnenia, prechádzky alebo športovania vašu kožu chránia vysoko účinné UV filtre a vitamíny C a E. Sprej na ochranu proti slnku je tiež mimoriadne vhodný na aplikáciu na husto ochlpené časti tela a na temeno hlavy.
Je odolný proti vode i potu. Dermatologicky testovaný. 100% transparentný. Nemastný.
Ideálny na šport, husto ochlpené časti tela a na temeno hlavy Ochrana pred UVA/UVB podľa odporúčaní EÚ Chráni pred následkami poškodenia infračerveným žiarením A (IR-A) Neobsahuje tuky, emulgátory, parfumy alebo konzervačné látky
Spôsob použitiaNasprejujte prostriedok v dostatocnom množstve a rovnomerne zo vzdialenosti 10-15 cm na kožu pred začatím slnenia. Priveľmi tenká vrstva spreju znižuje ochranný účinok. Aplikujte opakovane, aby sa zachovala ochrana, najmä po kúpaní. Nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnku, použite odev a ochranu proti slnku s vysokým ochranným faktorom. Ani prostriedky s vysokým SPF neposkytujú úplnú ochranu. Vyvarujte sa slnečnému žiareniu v čase poludnia. Nadmerná expozícia slnku predstavuje vážne zdravotné riziko. Pred použitím pretrepať.
 
Nestriekajte do očí! Horľavý! Zabráňte styku so všetkými druhmi textílií – môže spôsobiť trvalé škvrny.

10,99 

RILASTIL SUN SYSTEM COMFORT FLUID SPF 30 1×50 ml

Fluidná nepostrehnuteľná emulzia, ultra-ľahká a osvežujúca textúra ktorá sa ľahko rozotiera. Rýchlo sa vstrebáva a tak poskytuje pocit okamžite suchej (nemastnej) pokožky.

16,99 

RILASTIL SUN SYSTEM KRÉM SPF 30 1×50 ml

Pre svetlé typy a citlivú pleť.
– Poskytuje široké spektrum ochrany pred UVA-UVB žiarením
– Zabraňuje vzniku popálenin, hydratuje a upokojuje začervenanie
– Chráni krásu pokožky proti predčasnému starnutiu buniek (Pro-DNA Complex ®).
– Dává pleti zlatisté a celistvé opálenie.

15,99 

Zobrazených 1–10 z 89 výsledkov.