Matka a dieťa

Bepanthen Baby Duopack 2x100g

Kľúčové vlastnosti: Vytvára na pokožke priedušnú transparentnú vrstvu. Obsahuje pantenol (provitamín B5). Podporuje prirodzenú regeneračnú schopnosť pokožky. Vhodná pre najmenšie deti: klinicky testované.   Spôsob použitia Na čistý a suchý zadoček a jeho okolie naneste tenkú vrstvu ochrannej masti pri každom prebaľovaní. Na celý zadoček dieťatka stačí naniesť množstvo masti vo veľkosti hrášku. Masť sa dobre vstrebáva a nezanecháva na pokožke biely film.   Masť je vhodná aj pre dospelých na starostlivosť o suchú pokožku náchylnú na podráždenie. Masť sa stará o bradavky namáhané dojčením. Používajte po každom dojčení. Pred dojčením odstráňte prípadné zvyšky masti.

19,99 

Sunar Gravimilk s príchuťou vanilka NOVÝ plv (plast. dóza) (inov.2019) 1×300 g

Rozpustný sušený mliečny nápoj obohatený o dôležité vitamíny a minerálne látky je určený pre ženy plánujúce tehotenstvo, tehotné ženy a dojčiace matky. Spôsob použitiaZo sušeného prášku sa pripraví mliečny nápoj podľa informácii uvedených na obale.

6,19 

Sunar Gravimilk s príchuťou banán plv (plast. dóza) 1×300 g

Rozpustný sušený mliečny nápoj obohatený o dôležité vitamíny a minerálne látky je určený pre ženy plánujúce tehotenstvo, tehotné ženy a dojčiace matky. Spôsob použitiaZo sušeného prášku sa pripraví mliečny nápoj podľa informácii uvedených na obale.

6,19 

Sunar Gravimilk s príchuťou čokoláda NOVÝ plv (plast. dóza) (inov.2019) 1×300 g

Rozpustný sušený mliečny nápoj obohatený o dôležité vitamíny a minerálne látky je určený pre ženy plánujúce tehotenstvo, tehotné ženy a dojčiace matky. Spôsob použitiaZo sušeného prášku sa pripraví mliečny nápoj podľa informácii uvedených na obale.

6,19 

MUNDISAL gel (tuba Al) 1×8 g

Liek sa používa pri bolestiach a zápaloch, pri podráždení, poraneniach alebo vredoch v oblasti úst, nosa a hltana, napríklad aftózna stomatitída alebo herpes simplex. Môže sa použiť aj pri ťažkostiach spôsobených prerezávaním zubov u dojčiat a malých detí alebo pri otlačeniach a povrchových poraneniach ústnej sliznice spôsobených zubnou protézou alebo používaním čeľustno-ortopedických aparátov. 
Spôsob použitiaDávkovanie a dávkovacie schémy: 1g gélu obsahuje 87,1 mg cholini salicylas (cholíniumsalicylátu) Gél sa nanáša 3-4x denne pred jedlom a pred spaním, alebo ak sú bolesti veľmi silné, postihnuté miesto sa potiera každé 2-3 hodiny. Spôsob použitia: Ak lekár nepredpíše inak, na bolestivé miesto sa nanesie čistými prstami malé množstvo gélu (0,5 – 1 cm) a ľahko sa vmasíruje tak dlho, kým sa vytvorí uzatvorená filmová vrstva nad postihnutým miestom. Tuba sa otvára špičkou na skrutkovacom uzávere. Upozornenia: U detí je treba použiť minimálne množstvo gélu, ktoré postačí na nevyhnutné pokrytie postihnutého miesta a tiež je treba dodržiavať časové odstupy medzi natieraním.
Liek môže zosilňovať účinok súčasne užívaných antikoagulantov. 
Liek obsahuje 38,2 objemových % alkoholu. 
Soli trojmocného železa a kyslo reagujúce látky sa neznášajú s liečivom obsiahnutým v lieku (sú navyájom inkompatibilné).
Uchovávať pri teplote neprevyšujúcej 25ºC v originálnom balení a na suchom mieste.
Účinné látkycholíniumsalicylát

5,99 

SUNÁREK DETSKÝ SNACK srdiečka s príchuťou jahoda (od ukonč. 1. roku) 1×50 g

Sunarka snacky s príchuťou jahody sú určené pre doplnenie jedálnička malých detí.
Určené pre deti od ukončeného 12. mesiaca.
S obsahom vitamínov a vápnika. Spôsob použitiaSrdiečka sa môžu konzumovať kedykoľvek počas dňa.
Upozornenie: Prípravok sa používa na základe odporúčania lekára, alebo pracovníka kvalifikovaného v oblasti klinickej výživy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladovať mimo dosahu malých detí! Skladovať na suchom a tmavom mieste. Informácie ohľadom zloženia a výživových hodnôt sa nachádza na obale a etikete.

1,39 

SUNÁREK DETSKÝ SNACK prstienky s príchuťou jablko (od ukonč. 1. roku) 1×50 g

Sunarka – prúžky pre prvé zúbky:
vhodné pre deti od ukončeného 1. roku majú prirodzenú chuť, vyrobené z prírodných surovín s obsahom vitamínov a vápnika
Spôsob použitiaJablkové krúžky sa môžu jesť kedykoľvek počas dňa.
Upozornenie: Prípravok sa používa na základe odporúčania lekára, alebo pracovníka kvalifikovaného v oblasti klinickej výživy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladovať mimo dosahu malých detí! Skladovať na suchom a tmavom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením! Informácie ohľadom zloženia a výživových hodnôt sa nachádza na obale a etikete.

1,39 

AQUAINT Osobná + Hygienická starostlivosť 100% ekologická čistiaca voda, rozprašovač 1×50 ml

o Univerzálny ekologický čistiaci prostriedok
o Čistí a chráni prirodzenou cestou*
o Bez alkoholu a bez parfému
o Vhodné od narodenia
Univerzálny ekologický čistiaci prostriedok v mechanickom rozprašovači na použitie
pred alebo po jedle, po použití toalety, pri cestovaní, a pod. Môže byť použitý na ľubovoľnej
časti tela pre dospelých a deti od narodenia. Obsahuje iba vodu a *HClO (kyselina chlórna), ktorú tvorí ľudské telo pre imunitný systém. Výrobok obsahuje identickú HClO ako je prirodzená HClO a obsahuje množstvo menšie ako 0,01 %. S konzistenciou vody sa môže používať rovnako ako voda! Čistí, osviežuje. Ideálna pre citlivú pokožku. Dermatologicky a klinicky testované. Po použití zostáva na čistenom povrchu iba voda. Nie je potrebné čakať, utrieť alebo opláchnuť.
Nepoužívajte ako pitnú vodu. Bezpečné pri požití v malom množstve.

3,19 

Osuška s kapucňou – froté 100×100 Sovička – Fialová 1 ks

– bavlna perfektne absorbuje vlhkosť
– vyrobená z vysoko kvalitnej, mäkkej, 100% froté bavlny
– mimoriadne mäkká k detskej pokožke]] >

14,99 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 13