Matka a dieťa

BATOLE DETSKÝ KRÉM s olivovým olejom 1×75 ml

Detský krém s obsahom olivového oleja je vhodný na ošetrenie celého tela i tváre. Spôsob použitia Podľa potreby sa nanáša na pokožku tváre alebo celého tela.

1,89 

BATOLE detské vlhčené vreckovky 1×72 ks

Detské vlhčené toaletné vreckovky určené na čistenie pokožky. Spôsob použitiaObrúsky sa obvykle používajú kedykoľvek počas dňa. Balenie sa otvorí a vyberie sa potrebný počet vreckoviek, potom originálne belenie opäť uzatvoriť ochrannou fóliou.

2,29 

BUBCHEN BABY KÚPEĽ 1×200 ml

Detský kúpeľ:
je určený na jemné čistenie tela vo vani, prekrvuje a stimuluje pokožku, pôsobí proti dráždeniu a zápalom.
Spôsob použitiaMalé množstvo prípravku sa naleje do pripraveného kúpeľa. Prípravok je možné pridať do kúpeľa aj počas napúštania vody do vane.

3,99 

BUBCHEN BABY MYDLO 1×125 g

Detské mydlo s harmančekom a rastlinnými olejmi určené na čistenie a starostlivosť pokožky dieťaťa.
Má neutrálne pH, pôsobí upokojujúco a dodáva pleti vlhkosť, ideálne pre celú rodinu, bez konzervačných látok.
Spôsob použitiaMydlo sa použije na čistenie a starostlivosť o citlivú pokožku dieťaťa.

1,89 

BUBCHEN BABY KÚPEĽ 1×400 ml

Detský kúpeľ:
Výťažky z harmančeka pôsobia na pokožku upokojujúco a pšeničné proteíny podporujú jej prirodzenú ochrannú funkciu. Bez konzervantov, alergénnych vonných látok, pH neutrálne k pokožke. je určený na jemné čistenie tela vo vani, pleť hydratuje a podporuje jej obranyschopnosť.
Spôsob použitia Malé množstvo prípravku sa naleje do pripraveného kúpeľa. Prípravok je možné pridať do kúpeľa aj počas napúštania vody do vane.

6,19 

Citrovital Dentálny gél pre deti 1×18 ml

 Masážny gél s antiseptickou prísadou pomáha pri prerezávaní prvých zúbkov. Aloe vera obsiahnutá v prípravku napomáha ošetrovaniu citlivých ďasien a upokojuje podráždenú pokožku. Neobsahuje cukor a obmedzuje vznik zubného kazu v detskom veku. Spôsob použitia  Malé množstvo gélu (o veľkosti hrášku) naneste na ďasná a jemne vmasírujte. Opakujte 2-3x denne.

4,89 

BUBCHEN BABY SPRCH.GÉL S DÁVKOVAČOM 1×400 ml

Detský sprchový gél:
je k pokožke šetrný, je vhodný na umývanie celého tela, aj precitlivenej pokožky, je vhodný aj pre dospelých.
Spôsob použitia Používa sa ako bežné sprchové gély.

6,99 

BUBCHEN BABY ŠAMPÓN 1×400 ml

Detský šampón:
jemne a šetrne umýva detské vlasy a uľahčuje ich rozčesávanie súčasne zabraňuje vysušovaniu citlivej detskej pokožky hlavy neštípe pri kontakte s očami vláskom dodáva prirodzený hodvábny lesk s cennými výťažkami harmančeka, so pšeničnými proteínmi a umývacími zložkami rastlinného pôvodu
Spôsob použitia Malé množstvo šampónu sa napení v dlaniach. Po umytí vlasov sa dôkladne opláchne vodou.

6,19 

BUBCHEN BABY ŠAMPÓN 1×200 ml

Detský šampón s harmančekom určený na šetrné umývanie jemných vláskov a súčasne proti vysušovaniu citlivej pokožky hlavy. Vláskom dodáva prirodzený lesk a umožňuje ich ľahké rozčesávanie. Pri kontakte s očami neštípe. Spôsob použitiaMalé množstvo šampónu napeňte v dlaniach. Po umytí vlasov dôkladne opláchnite vodou.

3,99 

ColiPrev 15 ml, kvapky

Výživový doplnok určený deťom od narodenia do 4. mesiaca ich života pri dojčenskej kolike spôsobenej prechodným nedostatkom laktázy. Spôsob použitia Coliprev® môže byť použitý s materským mliekom, dojčenskou výživou a tekutou stravou. S materským mliekom – tesne pred dojčením sa adekvátne množstvo kvapiek nakvapká na vopred sterilizovanú lyžičku a podá sa dojčaťu priamo do úst (treba nasledovať dávkovaciu tabuľku v príbalovom letáku). S dojčenskou výživou a tekutou stravou – adekvátne množstvo kvapiek (podľa dávkovacej tabuľky) sa nakvapká do vopred pripraveného vlažného pokrmu. ColiPrev® by mal byť použitý vždy počas kŕmenia dieťaťa, a to najmä v prvých 3-4 mesiacov života, kým sa nezačne produkcia enzýmu laktáza v dostatočnom množstve. Pri užívaní Coliprev®, je potrebné sa riadiť pokynmi z príbalového letáku vo vnútri balenia.

11,99 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 1743