Tehotenstvo

FAVEA EMESIN tbl 1×30 ks

Výživový doplnok so sladidlami s obsahom zázvorovej silice a vitamínu B6.
Vitamín B6 prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania a prispieva k udržaniu správnej funkcii psychiky. Spôsob použitiaVýživový doplnok sa užíva pri ťažkostiach v dávke 1 tableta denne. Tabletu je potrebné zapiť dostatočným množstvom tekutín alebo nechať rozpustiť v ústach.
Upozornenie: Výživový doplnok nie je vhodný pre deti. Uchovávať mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nadmerná konzumácia môže mať laxatívne účinky. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

3,69 

MATERNEA Krém na spevnenie poprsia 1×125 ml

Maternea Krém na spevnenie poprsia obsahuje komplex špeciálne vybraných aktívnych látok, ktoré účinne zvyšujú pružnosť kože, vyživuje ju, hydratuje a chráni pred ochabnutím. Pokožka sa stáva zdravou, mäkkou a jemnou. Aktívny komplex Bio-Bustyl a výťažok zo zelenej riasy Dermochlorella stimulujú bunkový metabolizmus a syntézu kolagénu, reštrukturalizujú kožu do hĺbky a zaisťujú jej pevnosť a pružnosť, zabraňujú tvorbe strií. Výťažok z kigélie africkej – zmäkčuje, upokojuje a spevňuje pokožku.

8,29 

MATERNEA Chladiaci a relaxačný krém na nohy 1×125 ml

Maternea Chladivý a relaxačný krém na nohy – je skvelým riešením pre Vaše unavené a oťažené nohy, najmä v posledných mesiacoch tehotenstva. Špeciálne vybraný komplex aktívnych látok sa stará o Vaše nohy. Hydratuje pokožku, čím znižuje napätie a poskytuje pocit ľahkosti a sviežosti. Výťažok z plodu pagaštanu konského – zlepšuje pevnosť ciev a kapilár, zmierňuje opuchy, znižuje ich tvorbu a uľavuje od bolesti; Urea – udržuje pokožku vlhkú, zmäkčuje ju a vyhladzuje Frescolat v kombinácii s mätou a levanduľou poskytuje dlhý a silný ochladzujúci účinok na pokožku, komfortne osviežuje a relaxuje unavené nohy.

4,99 

NUK Posilňovač panvového dna 1×1 ks

Po pôrode potrebuje ženské telo nejakú dobu regeneráciu, aby bolo znovu ako predtým. Veľkú rolu tu hrá panové dno. Preto je potrebné špeciálne postnatálne cvičenie, aby naďalej plnilo svoju dôležitú funkciu v tele. S NUK posilňovačom panvového dna môžu ženy jednoduchšie cvičiť bez väčšej námahy. Efektívnosť S NUK posilňovačom panvového dna môžu mamičky aktívne posilňovať panvové dno už pár týždňov po pôrode. Diskrétnosť Či už ste doma, alebo vonku, diskrétnu pomôcku môžete používať behom akejkoľvek činnosti. Obsahuje guličku, ktorá s každým vašim pohybom vibruje – táto stimulácia napomáha k aktívnemu vypracovaniu svalstva. Pohodlnosť Jemný, hladký povrch a tvar podobný tampónu uľahčuje aplikáciu a poskytuje pohodlné použitie. Pomôcka má elastickú šnúrku, za ktorú ho jednoducho a bezpečne vytiahnete. NUK posilňovač panvového dna je vyrobený z prírodného materiálu TPE a jednoducho sa čistí.

15,29 

Anigel lubrikačný gél 500 ml

Lubrikačný gél Anigel je pomôcka pre zachovanie prirodzenej vlhkosti vaginálnej sliznice. Je založený na vodnej báze. Neobsahuje parfémy, oleje a farbivá. Vhodný pre silikon a latex. Uchovávejte pri teplote +5°C až 25°C. Vhodný i pro použitie so silikonovým balonkom Aniball. Zloženie: polygel CA (Carbomer 940), voda čistená, Euxyl PE 9010, NaOH 10%. Návod k použitie: vytlačte primerané množstvo prípravku a aplikujte na pripravený a nasadený kondóm, silikonový balónik Aniball alebo priamo na sliznicu pohlavných orgánov.

8,59 

Anigel lubrikačný gél 100 ml

Lubrikačný gél Anigel je pomôcka pre zachovanie prirodzenej vlhkosti vaginálnej sliznice. Je založený na vodnej báze. Neobsahuje parfémy, oleje a farbivá. Vhodný pre silikon a latex. Uchovávejte pri teplote +5°C až 25°C. Vhodný i pro použitie so silikonovým balonkom Aniball. Zloženie: polygel CA (Carbomer 940), voda čistená, Euxyl PE 9010, NaOH 10%. Návod k použitie: vytlačte primerané množstvo prípravku a aplikujte na pripravený a n

2,69 

Zobrazených všetkých 6 výsledkov