Ochranné prostriedky

Respirátor FFP2 10 ks v balení

Vlastnosti: Pohodlná maska ochrannej triedy FFP2 Zachytí najmenej 95 % vírusov, baktérií, prachových, peľových aj smogových častíc Dvojitá vrstva netkanej textílie tvorí filter Hliníkový pásik v oblasti nosa na presné vytvarovanie a priľnutie masky k tvári Balenie obsahuje 10 kusov masiek Použitie: 1. Pred použitím si dôkladne umyte ruky pomocou mydla a teplej vody. 2. Vyberte masku z obalu, priložte ju k tvári a umiestnite slučky za uši. 3. Upravte masku tak, aby zakrývala ústa, nos i bradu. 4. Vytvarujte hliníkovú výstuhu v oblasti nosa tak, aby maska priľnula k tvári.

19,99 

Detské rúška 50 ks – jednorázové nesterilné

Detské rúška s veselími motívmy v praktickom 50 kusovom balení. Kľúčové vlastnosti produktu: trojvrstvová ochrana prispôsobené detským tváričkám s veselými motívmi vyrobené z ľahkého a priedušného materiálu chránia dýchacie cesty Upozornenie: Motív a farebné prevedenie rúšok nie je možné vybrať.

14,99 

Ochranné jednorázové rúška jednorázové, 3-vrstvové 1×50 ks

.redesign-product-detail-brand {visibility:hidden; display:none;} Ochranné rúško. Jednorazové chirurgické rúško pre zníženie rizika prenosu infekcie. Netkaná 3-vrstvová textília zaisťuje ochranu okolia užívateľa a respiračný komfort. V hornej časti rúška je umiestnený tvarovateľný pásik cez nos a líca, zaisťujúci jednoduché prispôsobenie tvaru tváre. Guľaté a mäkké gumičky, ktoré sú určené k prichyteniu za uši.  Na jednorazové použitie. Veľkosť rúška: univerzálna (175×95 mm). Materiál: netkaná textília, 3 vrstvy. Filtračná účinnosť (BFE) filtračného materiálu je 99%. Neznižuje respiračný komfort.   Spôsob použitia Slúži na jednorazové použitie. Nasadzuje sa na tvár očistenými rukami prichytením gumičiek za uši. Pomocou tvarovateľného pásika sa prispôsobí podľa potreby v oblasti nosa a líc. Po použití sa vyhodí. Upozornenie: Skladovať pri teplote do 30°C.

9,99 

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky