Opaľovanie

LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS SHAKA FLUID SPF50+ ultrafluidný tónovaný opaľovací krém 1×50 ml

Ultraodolný voči vode, potu a piesku. Navrhnutý tak, aby zamedzil štípaniu v očiach, a teda bol vhodný aj pre používateľov kontaktných šošoviek. Priehľadná, ľahká textúra. RAD PRODUKTOV ANTHELIOS​ Anthelios je už viac než 30 rokov priekopníkom v prelomových inováciách: UVA filtre, širokospektrálna ochrana, textúry & technológie. Anthelios Shaka Fluid dosiahol najvyššiu UVA ochranu v rade Anthelios v histórii.​ Klinicky preukázaná účinnosť na citlivej a intolerantnej pleti voči slnku.​   NETLOCK TECHNOLOGY​ Vďaka novej generácií UV ochrany NETLOCK Technology sú produkty Anthelios odolné aj v extrémnych podmienkach a zároveň ostávajú vhodné aj pre tú najcitlivejšiu pokožku.  ​ Patentovaná technológia NETLOCK je založená na zachytení UV filtrov v mikroskopickom gélovom puzdre na pokožke, vytvára extrémne silnú vrstvu UV ochrany, pri zachovaní si flexibility, ultratenkosti a jednoduchej aplikácie. .embed-container { position: relative; padding-bottom: 56.25%; height: 0; overflow: hidden; max-width: 100%; } .embed-container iframe, .embed-container object, .embed-container embed { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; }   NAJODPORÚČANEJŠIE​ PŔÍPRAVKY FOTOPROTEKCIE Produkty Anthelios od značky La Roche-Posay sú už 5. rokov najodporúčanejšími prípravkami fotoprotekcie na Českom a Slovenskom trhu. ​ V globálnom merítku sú  najodporúčanejšou značkou na svete v oblasti solárnej ochrany, odporúčanou až 60.000 dermatológmi (č. 1. v krajinách, ktorých HDP tvorí 85% svetového hdp). ​  

19,19 

EQUILIBRIA SPF50 SUN OIL 200 ml

Olej na opaľovanie v spreji SPF 50. Olej na opaľovanie s UVA a UVB filtrami a ochranným faktorom SPF 50 pre pleť citlivú na slnko. Dermatologicky testované. Použitie: Prípravok dávkujte v dostatočnom množství na celé telo. Upozornenie: Nezostávajte na slnku príliš dlho, aj keď ste použili prípravok na ochranu proti  lnečnému žiareniu. Nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnku. Žiadny opaľovací prípravok neposkytuje 100% ochranu proti slnečnému žiareniu. Ingredients: C12-15 Alkyl Benzoate, Alcohol denat., Octocrylene, Dicaprylyl Carbonate, Dibutyl Adipate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Dimethyl PABA, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Triazone, Parfum, Tocopherol, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Panthenol, Coco-Caprylate/Caprate, Aqua, BHT, Glycine Soja Oil.

16,99 

EQUILIBRIA SPF30 SUN OIL 200 ml

Olej na opaľovanie v spreji SPF 30 Olej na opaľovanie s UVA a UVB filtrami a ochranným faktorom SPF 30 pre pleť citlivú na slnko. Dermatologicky testované. Použitie: Prípravok dávkujte v dostatočnom množství na celé telo. Upozornenie: Nezostávajte na slnku príliš dlho, aj keď ste použili prípravok na ochranu proti  lnečnému žiareniu. Nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnku. Žiadny opaľovací prípravok neposkytuje 100% ochranu proti slnečnému žiareniu. Ingredients: C12-15 Alkyl Benzoate, Alcohol denat., Octocrylene, Dicaprylyl Carbonate, Dibutyl Adipate, Coco-Caprylate/Caprate Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Dimethyl PABA, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Parfum, Tocopherol, Glycine Soja Oil

14,99 

Dr.Max SUN CARE SPF50+ CREAM 50 ml

Krém na opaľovanie 50+, veľmi vysoká ochrana. Použitie Prípravok dávkujte v dostatočnom množstve na celé telo a rovnomerne votrite do pokožky 15-30 minút pred začiatkom slnenia. Na udržanie ochrany aplikáciu opakujte,  najmä pri potení, po kúpaní alebo osušení uterákom. Upozornenie: Nezostávajte na slnku príliš dlho, aj keď ste použili prípravok na ochranu proti slnečnému žiareniu. Nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnku. Znížením odporúčaného množstva znižujete výrazne úroveň ochrany. Nadmerné vystavenie slnku vážne poškodzuje zdravie. Žiadny opaľovací prípravok neposkytuje 100% ochranu proti slnečnému žiareniu. Ingredients (INCI): Aqua, Octocrylene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Dimethyl PABA, Butyl  Methoxydibenzoylmethane, C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Triazone, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Triethanolamine, Disodium Cetearyl Sulfosuccinate, Dibutyl Adipate, Cyclopentasiloxane, Coco-Caprylate/-Caprate, Acrylates/Palmeth-25 Acrylate Copolymer, Dimethicone, Panthenol, Tocopherol, Laminaria Ochroleuca Extract, Butyrospermum Parkii Butter, Phenoxyethanol, Polymethyl Methacrylate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Xanthan Gum, Potassium Cetyl Phosphate, Tetrasodium EDTA, Parfum, BHT, Ethylhexylglycerin, Caprylic/Capric Triglyceride.

3,99 

Dr.Max SUN CARE SPF50 LOTION 200 ml

Mlieko na opaľovanie SPF 50, vysoká ochrana. Použitie: Prípravok dávkujte v dostatočnom množstve na celé telo a rovnomerne votrite do pokožky 15-30 minút pred začiatkom slnenia. Na udržanie ochrany aplikáciu opakujte, najmä pri potení, po kúpaní alebo osušení uterákom. Upozornenie: Nezostávajte na slnku príliš dlho, aj keď ste použili prípravok na ochranu proti slnečnému žiareniu. Nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnku. Znížením odporúčaného množstva znižujete výrazne úroveň ochrany. Nadmerné vystavenie slnku vážne poškodzuje zdravie. Žiadny opaľovací prípravok neposkytuje 100% ochranu proti slnečnému žiareniu. Ingredients (INCI): Aqua, Octocrylene, Dibutyl Adipate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Dimethyl PABA, Ethylhexyl Salicylate, C12-15 Alkyl Benzoate, Coco-Caprylate/Caprate, Ethylhexyl Triazone, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Triethanolamine, Cyclopentasiloxane, Disodium Cetearyl Sulfosuccinate, Dimethicone, Panthenol, Tocopherol, Laminaria Ochroleuca Extract, Butyrospermum Parkii Butter, Acrylates/Palmeth-25 Acrylate Copolymer,  Phenoxyethanol, Potassium Cetyl Phosphate, Xanthan Gum, Tetrasodium EDTA, Parfum, Ethylhexylglycerin, Caprylic/Capric Triglyceride.

6,99 

Dr.Max SUN CARE AFTER SUN LOTION 200 ml

Mlieko po opaľovaní s pantenolo a vitamínom E. Šetrné mlieko po opaľovaní s obsahom hydratačných a zvláčňujúcich látok, pantenolu a vitamínu E pomáha upokojiť, zjemniť a vyhladiť pokožku po opaľovaní a podráždení slnkom, vodou, pieskom a vetrom. Vitamín E chráni bunky pred poškodením, čím sa odďaľuje biologické starnutie kože. Použitie: Prípravok dávkujte v dostatočnom množstve na celé telo. Rovnomerne votrite do pokožky. Aplikáciu opakujte podľa potreby. Ingredients (INCI): Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclopentasiloxane, Cetyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glycerin, Glyceryl  Stearate, Propylene Glycol, Laminaria Ochroleuca Extract, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Triethanolamine, Parfum, Tetrasodium EDTA, Xanthan Gum, Carbomer, Ethylhexylglycerin.

2,99 

Dr.Max SUN CARE SPF30 LOTION 200 ml

Mlieko na opaľovanie SPF 30, vysoká ochrana. Použitie: Prípravok dávkujte v dostatočnom množstve na celé telo a rovnomerne votrite do pokožky 15-30 minút pred začiatkom slnenia. Na udržanie ochrany aplikáciu opakujte, najmä pri potení, po kúpaní alebo osušení uterákom. Upozornenie: Nezostávajte na slnku príliš dlho, aj keď ste použili prípravok na ochranu proti slnečnému žiareniu. Nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnku. Znížením odporúčaného  množstva znižujete výrazne úroveň ochrany. Nadmerné vystavenie slnku vážne poškodzuje zdravie. Žiadny opaľovací prípravok neposkytuje 100% ochranu proti slnečnému žiareniu. Ingredients (INCI): Aqua, Octocrylene, Dibutyl Adipate, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Dimethyl PABA, Butyl Methoxydibenzoylmethane, C12-15 Alkyl Benzoate, Coco-Caprylate/Caprate, Disodium Cetearyl Sulfosuccinate, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Panthenol, Tocopherol, Laminaria Ochroleuca Extract, Butyrospermum Parkii Butter, Acrylates/Palmeth-25 Acrylate Copolymer, Phenoxyethanol, Potassium Cetyl Phosphate, Xanthan Gum, Tetrasodium EDTA, Parfum, Triethanolamine, Ethylhexylglycerin, Caprylic/Capric Triglyceride.

4,99 

LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS SHAKA SPRAY SPF50+ sprej na opaľovanie pre deti 1×200 ml

Ultraodolný voči vode, potu a piesku. Neštípe v očiach. Ľahká, nelepivá textúra.   RAD PRODUKTOV ANTHELIOS​ Anthelios je už viac než 30 rokov priekopníkom v prelomových inováciách: UVA filtre, širokospektrálna ochrana, textúry & technológie. Anthelios Shaka Fluid dosiahol najvyššiu UVA ochranu v rade Anthelios v histórii.​ Klinicky preukázaná účinnosť na citlivej a intolerantnej pleti voči slnku.​   NETLOCK TECHNOLOGY​ Vďaka novej generácií UV ochrany NETLOCK Technology sú produkty Anthelios odolné aj v extrémnych podmienkach a zároveň ostávajú vhodné aj pre tú najcitlivejšiu pokožku.  ​ Patentovaná technológia NETLOCK je založená na zachytení UV filtrov v mikroskopickom gélovom puzdre na pokožke, vytvára extrémne silnú vrstvu UV ochrany, pri zachovaní si flexibility, ultratenkosti a jednoduchej aplikácie.    .embed-container { position: relative; padding-bottom: 56.25%; height: 0; overflow: hidden; max-width: 100%; } .embed-container iframe, .embed-container object, .embed-container embed { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; }   NAJODPORÚČANEJŠIE​ PŔÍPRAVKY FOTOPROTEKCIE Produkty Anthelios od značky La Roche-Posay sú už 5. rokov najodporúčanejšími prípravkami fotoprotekcie na Českom a Slovenskom trhu. ​ V globálnom merítku sú  najodporúčanejšou značkou na svete v oblasti solárnej ochrany, odporúčanou až 60.000 dermatológmi (č. 1. v krajinách, ktorých HDP tvorí 85% svetového hdp). ​

21,39 

JACK N´JILL Natural Sunscreen prírodný opaľovací krém SPF 30, 1×100 g

Prírodný krém na opaľovanie s upokojujúcim výťažkom z harmančeka a nechtíka. Je špeciálne navrhnutý pre deti od 6. mesiacov a je vhodný tak na tvár, ako aj na telo. Tento prírodný minerálny opaľovací krém obsahuje oxid zinočnatý a neobsahuje žiadne toxické látky. Rýchlo sa vstrebáva a nemastí.
Má široké ochranné spektrum SPF 30 a je bezpečný pre deti. Samozrejme vhodný aj pre dospelých. Bez nanočastíc 3 hodiny odolný proti vode Netestované na zvieratách Bez konzervantov Bez parabénov, sulfátov, palmového oleja, konzervačných látok, syntetických vôní a farbív Aktívna zložka: oxid zinočnatý (hmotnostná koncentrácia 22 %). Opaľovacie krémy vyrobené z oxidu zinočnatého sú navyše šetrné k oceánom. Je v ňom jojobový olej a bambucké maslo na hydratáciu kože a ďalej šípkový olej a výťažok z uhorky a zeleného čaju.
Spôsob použitiaDobre pretrepať. Dostatočné množstvo krému sa nanesie na pokožku 15 minút pred slnením. Aplikácia sa má zopakovať po plávaní, sušení uterákom alebo potení, prípadne aspoň raz za 2 hodiny alebo častejšie.
Zásady pre pobyt na slnku: Slnečné žiarenie zvyšuje riziko rakoviny kože a predčasného starnutia kože. Tento produkt dokáže účinne predchádzať spáleniu, ale nedokáže zabrániť rakovine kože a predčasnému starnutiu kože. Vyhnite sa dlhšiemu pobytu na slnku a čas na slnku sa snažte obmedziť, predovšetkým medzi 10. a 14. hodinou. Chráňte sa okuliarmi a odevom, ktorý zakryje celé ruky, nohy i hlavu. V prípade použitia u detí do 6 mesiacov prípravok konzultujte s detským lekárom.
Upozornenie: Iba na vonkajšie použitie. Nepoužívajte na podráždenú či poranenú pokožku. Vyhnite sa styku s očami. Vymývajte dostatkom vody. Ak sa objaví vyrážka, prestaňte prípravok používať a obráťte sa na svojho lekára. Udržujte mimo dosahu detí. V prípade prehltnutia produktu vyhľadajte lekársku pomoc, prípadne zavolajte záchrannú službu. Produkt v obale nevystavujte slnečnému žiareniu a uchovávajte pri teplote do 30 °C. 

18,89 

BUBBLE&CO Organické mlieko po opaľovaní 100 ml

S obsahom aktívnych látok: šťavy z listov Aloe Barbadensis, škrobového oleja z otrúb Oryza Sativa a oleja Prunus Amygdalus Dulcis Oil, ktoré majú zvlhčujúci, zvláčňujúci a upokojujúci účinok. Obohatené ryžovým škrobovým olejom a aktívnymi látkami oleja Prunus Amygdalus, ktoré osviežujú, vyživujú a ošetrujú pokožku v prípade popálenín a vyrážok. Olej Oriza Sativa má upokojujúce a obnovujúce vlastnosti. Použitie: po vystavení slnku rovnomerne naneste produkt priamo na vyrážku alebo postihnuté miesto. Jemne potrite, aby sa mlieko absorbovalo. Zloženie – INCI: Ingredients: Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglycerides, Oryza Sativa Bran Oil, Methyl Glucose Sesquistearate, Cetearyl Isononanoate, Ethylhexyl Stearate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Glycerin, Glucose, Allantoin, Sorbitol, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Hydrolyzed Wheat Protein, Glycine, Panthenol, Sodium Glutamate, Sodium PCA, Urea, Lactic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sodium Dehydroacetate, Parfum. 100% BIO ORGANICKÁ KVALITA – VÝHRADNE PRÍRODNÉ ZLOŽKY – CERTIFIKÁT SUOLO E SALUTE – KOZMETIKA Z DERMATOLOGICKÝCH LABORATÓRIÍ – CERTIFIKÁT VEGAN ATTITUDE – VYVINUTÉ PEDIATRAMI A DERMATOLÓGMI – NETESTOVANÉ NA ZVIERATÁCH – NETOXICKÉ – OD 0 DO 100 ROKOV

10,69 

Zobrazených 1–10 z 30 výsledkov