Spreje a rozprašovače

AVENE SPRAY ENFANT SPF50+ sprej na opaľovanie pre deti, 200 ml

Veľmi vysoká ochrana citlivej detskej pokožky. Veľmi široká UVB a UVA ochrana.
Nezanecháva biele stopy, vodeodolný, bez parabénov, hypoalergénny, nekomedogénny. Spôsob použitiaPred každým opaľovaním aplikujte v dostatočnom množstve (napríklad v priemere 3-4 dávky na predlaktie dieťaťa alebo 6 dávok na predlaktie dospelého). Aplikáciu pravidelne opakujte.
Upozornenie: Zabráňte kontaktu s očami. Na  vonkajšie použitie.

22,99 

Avene SPRAY – sprej s veľmi vysokou ochranou SPF50+ 200 ml

Sprej na opaľovanie. Veľmi vysoká ochrana citlivej kože. Veľmi široká UVB a UVA ochrana. Vodeodolný, bez parabénov, hypoalergénny, nekomedogénny, nezanecháva biele stopy. Spôsob použitiaPred vystavením sa slnečnému žiareniu aplikujte dostatočné množstvo (napr. priemerne 6 dávok na predlaktie dospelého)*. Aplikáciu často opakujte. Nestriekajte do očí.
*znížením množstva aplikovaného prípravku znížite stupeň ochrany.

22,99 

AVENE SPRAY SPF30 (1+1 zdarma) (inov. 2019) sprej vysoká ochrana 200 ml + SPRAY ENFANT SPF50+ 200 ml zadarmo, 1×1 set

AVENE SPRAY SPF 30 (HAUTE PROTECTION) sprej na opaľovanie.
Vysoká ochrana citlivej kože. Veľmi široká UVB a UVA ochrana. Vodeodolný, bez parabénov, hypoalergénny, nekomedogénny, nezanecháva biele stopy.
AVENE SPRAY ENFANT SPF 50+ (TRÈS HAUTE PROTECTION) veľmi vysoká ochrana citlivej detskej pokožky.
Veľmi široká UVB a UVA ochrana. Nezanecháva biele stopy, vodeodolný, bez parabénov, hypoalergénny, nekomedogénny. Spôsob použitiaPred každým opaľovaním aplikujte v dostatočnom množstve (napríklad v priemere 3-4 dávky na predlaktie dieťaťa alebo 6 dávok na predlaktie dospelého). Aplikáciu pravidelne opakujte.
Upozornenie: Zabráňte kontaktu s očami.
Zásady správneho opaľovania: Aplikujte prípravok slnečnej ochrany pred vystavením sa slnečnému žiareniu. Pre zachovanie úrovne ochrany opakujte často aplikáciu, najmä pri potení, po plávaní a osušení uterákom. Vyhýbajte sa slnku v dobe medzi 12. a 16. hod. Použitie prípravku slnečnej ochrany nemá slúžiť na predĺženie vášho pobytu na slnku. Nadmerné opaľovanie predstavuje vážne zdravotné riziko. Na ochranu pred slnkom používajte oblečenie (klobúk, slnečné okuliare, tričko…). Nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnečnému žiareniu.

22,99 

A-DERMA PROTECT KIDS SPRAY SPF50+ sprej pre deti (krehká fragilná koža) 1×200 ml

Sprej pre deti SPF50+ (veľmi vysoká ochrana) na krehkú fragilnú detskú kožu. Vodeodolný.
Aktívna inovácia: výťažok oleja z ovsa Rhealba® posilňuje a chráni kožnú bariéru. Spôsob použitiaPred vystavením sa slnečnému žiareniu naneste dostatočné množstvo prípravku (napr. priemerne 6 streknutí na predlaktie dospelého/3-4 streknutia pre dieťa). Znížením množstva aplikovaného prípravku znížite stupeň ochrany. Na dosiahnutie úrovne ochrany deklarovanej SPF faktorom, aplikujte na pokožku množstvo 2 mg/cm2. Upozornenie: Zabráňte styku s očami. Pri zasiahnutí očí dôkladne vypláchnuť vodou. Nevdychujte. Na vonkajšie použitie. Zásady správneho opaľovania: Aplikujte prípravok slnečnej ochrany pred vystavením sa slnečnému žiareniu. Pre zachovanie úrovne ochrany opakujte často aplikáciu, najmä pri potení, po plávaní a osušení uterákom. Vyhýbajte sa slnku v dobe medzi 12. a 16. hod. Použitie prípravku slnečnej ochrany nemá slúžiť na predĺženie vášho pobytu na slnku. Nadmerné opaľovanie predstavuje vážne zdravotné riziko. Na ochranu pred slnkom používajte oblečenie (klobúk, slnečné okuliare, tričko…). Nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnečnému žiareniu.

21,49 

AVENE SPRAY SPF50+ (1+1 zdarma) vysoká ochrana citlivej kože 200 ml + SPRAY ENFANT SPF50+ pre deti zadarmo 200 ml; 1×1 set

AVENE SPRAY SPF 50+ sprej na opaľovanie. Veľmi ysoká ochrana citlivej kože. Veľmi široká UVB a UVA ochrana. Vodeodolný, bez parabénov, hypoalergénny, nekomedogénny, nezanecháva biele stopy. AVENE SPRAY ENFANT SPF 50+ sprej na opaľovanie pre deti. Veľmi vysoká ochrana citlivej detskej pokožky. Veľmi široká UVB a UVA ochrana. Nezanecháva biele stopy, vodeodolný, bez parabénov, hypoalergénny, nekomedogénny. Spôsob použitiaPred vystavením sa slnečnému žiareniu aplikovať dostatočné množstvo (napríklad v priemere 3-4 dávky na predlaktie dieťaťa alebo 6 dávok na predlaktie dospelého) (znížením množstva aplikovaného prípravku sa zníž stupeň ochrany). Aplikáciu pravidelne opakovať.
 
Upozornenie: Zabrániť kontaktu s očami. Nestriekať do očí.
Zásady správneho opaľovania: Aplikovať prípravok slnečnej ochrany pred vystavením sa slnečnému žiareniu. Pre zachovanie úrovne ochrany opakovať často aplikáciu, najmä pri potení, po plávaní a osušení uterákom. Vyhýbať sa slnku v dobe medzi 12. a 16. hod. Použitie prípravku slnečnej ochrany nemá slúžiť na predĺženie vášho pobytu na slnku. Nadmerné opaľovanie predstavuje vážne zdravotné riziko. Na ochranu pred slnkom používať oblečenie (klobúk, slnečné okuliare, tričko…). Nevystavovať dojčatá a malé deti priamemu slnečnému žiareniu.

22,99 

EQUILIBRIA SPF50 SUN OIL 200 ml

Olej na opaľovanie v spreji SPF 50. Olej na opaľovanie s UVA a UVB filtrami a ochranným faktorom SPF 50 pre pleť citlivú na slnko. Dermatologicky testované. Použitie: Prípravok dávkujte v dostatočnom množství na celé telo. Upozornenie: Nezostávajte na slnku príliš dlho, aj keď ste použili prípravok na ochranu proti  lnečnému žiareniu. Nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnku. Žiadny opaľovací prípravok neposkytuje 100% ochranu proti slnečnému žiareniu. Ingredients: C12-15 Alkyl Benzoate, Alcohol denat., Octocrylene, Dicaprylyl Carbonate, Dibutyl Adipate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Dimethyl PABA, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Triazone, Parfum, Tocopherol, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Panthenol, Coco-Caprylate/Caprate, Aqua, BHT, Glycine Soja Oil.

16,99 

EQUILIBRIA SPF30 SUN OIL 200 ml

Olej na opaľovanie v spreji SPF 30 Olej na opaľovanie s UVA a UVB filtrami a ochranným faktorom SPF 30 pre pleť citlivú na slnko. Dermatologicky testované. Použitie: Prípravok dávkujte v dostatočnom množství na celé telo. Upozornenie: Nezostávajte na slnku príliš dlho, aj keď ste použili prípravok na ochranu proti  lnečnému žiareniu. Nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnku. Žiadny opaľovací prípravok neposkytuje 100% ochranu proti slnečnému žiareniu. Ingredients: C12-15 Alkyl Benzoate, Alcohol denat., Octocrylene, Dicaprylyl Carbonate, Dibutyl Adipate, Coco-Caprylate/Caprate Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Dimethyl PABA, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Parfum, Tocopherol, Glycine Soja Oil

14,99 

LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS SHAKA SPRAY SPF50+ sprej na opaľovanie pre deti 1×200 ml

Ultraodolný voči vode, potu a piesku. Neštípe v očiach. Ľahká, nelepivá textúra.   RAD PRODUKTOV ANTHELIOS​ Anthelios je už viac než 30 rokov priekopníkom v prelomových inováciách: UVA filtre, širokospektrálna ochrana, textúry & technológie. Anthelios Shaka Fluid dosiahol najvyššiu UVA ochranu v rade Anthelios v histórii.​ Klinicky preukázaná účinnosť na citlivej a intolerantnej pleti voči slnku.​   NETLOCK TECHNOLOGY​ Vďaka novej generácií UV ochrany NETLOCK Technology sú produkty Anthelios odolné aj v extrémnych podmienkach a zároveň ostávajú vhodné aj pre tú najcitlivejšiu pokožku.  ​ Patentovaná technológia NETLOCK je založená na zachytení UV filtrov v mikroskopickom gélovom puzdre na pokožke, vytvára extrémne silnú vrstvu UV ochrany, pri zachovaní si flexibility, ultratenkosti a jednoduchej aplikácie.    .embed-container { position: relative; padding-bottom: 56.25%; height: 0; overflow: hidden; max-width: 100%; } .embed-container iframe, .embed-container object, .embed-container embed { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; }   NAJODPORÚČANEJŠIE​ PŔÍPRAVKY FOTOPROTEKCIE Produkty Anthelios od značky La Roche-Posay sú už 5. rokov najodporúčanejšími prípravkami fotoprotekcie na Českom a Slovenskom trhu. ​ V globálnom merítku sú  najodporúčanejšou značkou na svete v oblasti solárnej ochrany, odporúčanou až 60.000 dermatológmi (č. 1. v krajinách, ktorých HDP tvorí 85% svetového hdp). ​

21,39 

Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov