Pre domácnosť

QSoft vlhčený toaletný papier Harmanček 60 kusov

Jemné zloženie, ktoré nedráždi pokožku.

1,49 

QSoft vlhčený toaletný papier Sensitive 60 kusov

Zanechá pocit čistoty a sviežosti. Jemné zloženie toaletného papiera nedráždi pokožku. Vlhčený papier je splachovateľný, max 3 kusy.

1,49 

Ceresit Stop Vlhkosti AERO 360 1 kus

CERESIT STOP VLHKOSTI AERO 360°C Revolúcia v pohlcovaní vlhkosti. Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360°, nový systém pohlcovania vlhkosti od spoločnosti Henkel optimalizuje nadmernú vlhkosť vzduchu prostredníctvom 360° cirkulácie vzduchu. Zaisťuje tak vysoký účinok pohlcovania vlhkosti a neutralizuje zápach, nastavuje nové štandardy. UNIKÁTNA 360° CIRKULÁCIA VZDUCHU Systém AERO 360° funguje na fyzikálnom princípe – čím väčší je kontakt tablety so vzduchom, tým väčší je jej absorpčný účinok. Aerodynamický tvar prístroja má unikátny 360° vzdušný otvor na prúdenie vzduchu, ktorý umožňuje cirkuláciu vzduchu okolo a cez tabletu. Ultra absorpčné tablety majú členitý tvar, vďaka ktorému je kontaktná plocha tablety so vzduchom väčšia, čím sa zvyšuje účinnosť pohlcovania. To vedie k nárastu účinnosti až o 40%.* Ceresit AERO 360° nepotrebuje na svoju činnosť žiadnu energiu. Prístroj okamžite po vložení tablety začne vstrebávať nadbytočnú vlhkosť zo vzduchu. Tableta AERO 360° používaním postupne zmenšuje svoj objem a keď úplne zmizne, je nutné vložiť novú. Tekutinu po úplnom rozpustení tablety vylejte zo zásobníka. Ceresit AERO 360° nepotrebuje na svoju činnosti energiu ani vašu kontrolu – pracuje úplne samostatne a bezpečne. Predstavuje riešenie problému s vlhkosťou, ktoré je ohľaduplné k životnému prostrediu! Trvanlivosť: tableta AERO 360° vydrží v miestnosti do 20m2 až 3 mesiace**. **v závislosti od relatívnej vlhkosti vzduchu a teploty v miestnosti

13,09 

Ceresit Stop Vlhkosti AERO 360 2x450g – náplň

CERESIT Stop Vlhkosti Aero – tabletky pre príjemnejšie ovzdušia bez vlhkosti. Okamžitý účinok, vysoko účinná a dokonale rozpustná. Jedinečná protizápachová technológia. Revolúcia v pohlcovaní vlhkosti Nový systém spoločnosti Henkel optimalizuje vzdušnú vlhkosť prostredníctvom 360 ° cirkulácie vzduchu. Zaisťuje vysoký účinok pohlcovania vlhkosti a neutralizáciu pachu. Unikátna 360 ° cirkulácia vzduchu Systém AERO360 ° funguje na fyzikálnom princípe – čím väčší je kontakt tabletky so vzduchom, tým väčší je jej absorpčný účinok. Aerodynamický tvar prístroja má unikátny 360 ° vzdušný otvor na prúdenie vzduchu, ktorý umožňuje cirkuláciu vzduchu okolo a skrz tabletky. Ultraabsorpčné tabletky majú členitý tvar vďaka ktorému je kontaktná plocha tabletky so vzduchom väčšia, čím sa zvyšuje účinnosť pohlcovania. Tablety AERO pasujú aj do starších strojčekov Ceresit! Prevencia alergií Nadmerná vlhkosť vzduchu vytvára priaznivé podmienky na výskyt roztočov a plesní a zvyšuje riziko vzniku alergií. Pohlcovače Ceresit Stop Vlhkosti AERO 360° pohlcujú nadmernú vlhkosť vzduchu, a tým pomáhajú zabrániť vzniku a rastu plesní, predchádzať alergiám, astmatickým prejavom, upchanému nosu, podráždeniu kože a ekzémom.

8,29 

Ceresit Micro 2x300g – náplň s ovocnou vôňou

Ceresit STOP VLHKOSTI MICRO systém je malý a praktický pohlcovač vlhkosti určený do menších priestorov. Okrem klasickej funkcie pohlcovania vlhkosti a zápachu nový MICRO systém ponúka možnosť parfumovaných tabliet, ktoré osviežia vzduch a prispejú tak k príjemnej atmosfére vášho domova. Trvanlivosť tablety je v miestnosti 25 m3 cca 2 mesiace, v závislosti od relatívnej vlhkosti a teploty vzduchu v miestnosti. Vďaka unikátnemu systému tablety 2v1, ktorá je vyrobená z ultra absorpčných aktívnych kryštálikov, sú prvé kvapky zachytenej vlhkosti viditeľné do 24 hodín.* Absorpčné tablety Ceresit STOP sú univerzálne a použiteľné aj do iných druhov pohlcovačov. Pohlcovače vlhkosti Ceresit STOP sú prístroje, ktoré fungujú samostatne bez potreby elektrickej energie a batérií. Začnú pracovať hneď po zmontovaní prístroja. Absorpčné tablety svoju veľkosť redukujú vďaka procesu pohlcovania vlhkosti, až kým kompletne nezmiznú. Potom nastáva čas na vyliatie nazhromaždenej tekutiny zo zbernej nádoby a vloženie novej absorpčnej tablety. Pohlcovače Ceresit STOP VLHKOSTI sú ekologickým riešením v boji s nadmernou vlhkosťou. K svojej činnosti nepotrebujú elektrickú energiu, ani batérie.

6,79 

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov