PROMO AKCIE

Dr.Max Bylinné pastilky Šalvia bez cukru 24 pastiliek

Šalvia lekárska prispieva k prirodzenej obranyschopnosti organizmu, k normálnej funkcii dýchacieho systému, osviežuje dych a spríjemňuje pocit v ústach. Vitamín C prispieva k správnej funkcii imunitného systému. Odporúčané dávkovanie: Dospelí 6× denne a deti od 3 rokov 3× denne rozpustiť v ústach jednu pastilku. Nevhodné pre tehotné ženy. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Nadmerná konzumácia môže mať laxatívne účinky.   Každá pastilka obsahuje Hmotnosť v 1 pastilke Hmotnosť v 6 pastilkách % RVH*/6 pastiliek Extrakt z listu šalvie lekárskej 13 mg 78 mg ** Vitamín C 6 mg 36 mg 45 %   *Referenčná výživová hodnota. **Nie je stanovené.  

3,99 

Dr.Max SUN INDICATOR 7 ks

Užite si slnko bezpečne. Indikátor UVA a UVB žiarenia vo forme náramku na zápästie meria množstvo slnečného žiarenia, ktorému je počas dňa vystavený. Zmenou farby upozorňuje, kedy je vhodný čas na aplikáciu ďalšej vrstvy opaľovacieho prípravku a kedy je čas vyhnúť sa ďalšiemu pobytu na slnku a vyhľadať tieň. Funguje kdekoľvek. Pri mori aj na horách. Na priamom slnečnom žiarení dochádza k farebnej zmene rýchlejšie. Meria množstvo UVA aj UVB žiarenia. Náramok je odolný proti vode. Možno ho používať v slanej morskej vode aj v chlórovanej vode v bazéne. Náramok používajte počas celého dňa. Počas pobytu v exteriéri aj počas prechodov do interiéru. Každú aplikáciu opaľovacieho prípravku vykonajte tak, aby ste ho naniesli na kožu aj na náramok.   Upozornenie: Samotný náramok neposkytuje žiadnu ochranu pred slnečným žiarením! Slúži iba ako pomôcka pre zodpovedné vystavovanie sa účinkom slnečného žiarenia. Ani s náramkom nezostávajte na slnku príliš dlho. Akonáhle náramok zmení farbu na ružovú, je riziko spálenia pokožky vysoké. Vyhnite sa preto ďalšiemu pobytu na slnku. Náramok používajte iba 1 deň. Nikdy nepoužívajte ten istý náramok aj v nasledujúci deň, ani ak zatiaľ nedošlo k zmene jeho farby. Nepoužité náramky skladujte vždy v uzatvorenom obale.   Náramok môžete použit kdekoľvek a kedykoľvek: Pláž: Počas dňa na pláži je veľmi ľahké stratiť kontrolu nad množstvom slnečného žiarenia, ktorému je pokožka vystavená. More: Odrazy slnka vo vode a ochladzovanie prímorským vzduchom môžu spôsobiť, že slnečné žiarenie pôsobí intenzívnejšie ako by ste očakávali. Hory: Vo vyšších nadmorských výškach môžu byť dávky slnečného žiarenia podobné alebo aj vyššie ako pri mori, a to aj pri chladnejšom vzduchu. Oblačno: Nepodceňujte slnečné žiarenie ani pri zatiahnutej oblohe. Jarné slnko: Na jar je pokožka citlivá a po zime ešte nie je pripravená na opaľovanie. Deti: Pri hre a pobyte vonku je ľahké zabudnúť na aplikáciu opaľovacieho prípravku. Náramok nie je určený pre dojčatá a najmenšie deti, ktoré sa odporúča vôbec nevystavovať priamemu slnku. Po spálení: Ak ste sa už spálili, je dôležité chrániť pokožku pred ďalším vystavením slnečnému žiareniu.   Vyrobené vo Švédsku. Tieto náramky recyklujte ako plasty.

4,99 

Dr.Max Hygienické vreckovky 10×10 ks

Hygienické vreckovky, mimoriadne jemné  a bezpečné. Spôsob použitia Vreckovky vyberieme z obalu a použijeme na hygienické účely.

1,89 

Dr.Max Pill box – dávkovač liekov 1 ks

Týždenný dávkovač liekov s vyberateľnými dennými priehradkami oddelené a pevne uzatvorené priehradky na časti dňa označenie pre jednotlivé dni v týždni prispôsobené aj pre zrakovo postihnuté osoby na použitie doma aj na cestách

4,99 

Dr.Max Vazelína kozmetická Summer Kiss 15 g

Vazelína kozmetická na pery.
Chráni a ošetruje suché a popraskané pery. Vyživuje a hydratuje pokožku. Chráni pred slnečným žiarením.
Spôsob použitiaPrípravok je vhodný na bežné použitie. Podľa potreby, aj viackrát denne naniesť v rovnomernej vrstve na pery.

2,99 

LACALUT DENT lepiaci krém na protézy 1×40 ml

extra upevňujúca pasta na rýchle a spoľahlivé upevnenie protézy počas celého dňa s mimoriadne silným a dlhotrvajúcim účinkom dobre drží na suchej, mokrej protéze a nemení výšku skusu ústnu dutinu osviežuje príjemná chuť mäty
Spôsob použitia Individuálnu dávku naniesť na protézu. Nasadiť protézu a pár sekúnd pritlačiť. S jedlom počkať asi 5 min! Prípravok po použití starostlivo uzavrieť.

4,69 

LACALUT aktiv 100 ml

Účinnou látkou je alumínium laktát, ktorý vykazuje výrazné adstringentné (sťahujúce) účinky. Posilňuje parodont a zastavuje krvácanie ďasien. Prítomné zložky alantoín a bisabolol zabezpečujú protizápalový účinok. Prítomné fluoridy (1 360 ppm fluóru) spevňujú zubnú sklovinu a chráni ju pred vznikom zubného kazu. Obsiahnutý chlórhexidín, najúčinnejšia látka v boji proti zubnému plaku, rozrušuje zubný povlak a zabraňuje jeho spätnému usadzovaniu na sklovine. Parodontitída je zápalové ochorenie ďasien, ktoré sa veľmi pomaly vyvíja. Prvé príznaky zápalového ochorenia parodontu sú ústup ďasien, krvácanie ďasien a zápaly, ktoré sú spôsobené bakteriálnym zubným povlakom, ktorý svojimi odpadovými látkami, tzv. toxíny, poškodzuje okolité tkanivo. Pravidelné používanie Lacalut aktiv zubná pasta, môže brániť vývoju parodontitídy. Zubná pasta slúži špeciálne k prevencii proti parodontitíde a krvácaniu ďasien. Špeciálne čistiace látky doplnené dezinfekčným chlorhexidínom, ktorý rozrušuje, odstraňuje zubný povlak a usmrcuje baktérie.

2,99 

Zobrazených všetkých 8 výsledkov