Telo a pleť

Scholl VS Náhradné hlavice do el.pilníka na nechty (3 kusy hlavíc), 1×1 set

Náhradné hlavice do elektického pilníka na nechty. Elektrický systém na ošetrenie nechtov, aby Vaše nechty na rukách a nohách boli lesklé a mali zdravý vzhľad. Ľahko ovládateľný prístroj má jednoduchý 3-krokový systém. Spôsob použitia1. krok PILOVANIE – brúsenie pomôže zabrániť poškodeniu nechtov TIP: Nechty na nohách pilujte rovno, aby ste zabránili ich zarastaniu.
2. krok BRÚSENIE – pre vyrovnanie drážok a vyhladenie povrchu nechtov Ľahko zbrúste povrch nechta, aby ste jemne vyhladili drážky. Aby ste sa vyhli nadmernému namáhaniu nechtov, dbajte na to, aby ste neleštili ani jeden necht viac ako 15 sekúnd za 2 týždně. 3. krok LEŠTENIE – aby vaše nechty okamžite získali lesklý zdravý vzhľad. Leštite povrch nechta, kým nedosiahnete požadovaný lesk. Na udržanie lesku opakujte podľa potreby. TIP: Pre lepšie výsledy vyviňte ľahký tlak na povrchu nechta.

9,69 

Scholl VS Elektrický pilník na nechty 1×1 ks

Elektrický systém na ošetrenie nechtov od Scholl Velvet Smooth je dokonalým spôsobom ako dosiahnuť bez námahy, aby Vaše nechty na rukách a nohách boli lesklé a mali zdravý vzhľad. Ľahko ovládateľný prístroj má jednoduchý 3-krokový systém.
Ergonomický dizajn pre použitie na nechty na nohách a na rukách. Dve nastavenia rýchlosti. Spôsob použitiaPrvé použite:
1. Odskrutkujte spodnú časť zariadenia proti smeru hodinových ručičiek.
2. Oddeľte spodnú časť od zariadenia, odstráňte a zahoďte červený izolačný jazýček.
3. Vráťte spodnú časť na pôvodné miesto a zaskrutkujte v smere hodinových ručičiek až celkom na doraz. Vyberte správnu hlavicu a zacvaknite ju. Vyberte požadovanů rychlosť.
4. Dodržiavajte návod na použitie na obale pre bežné používanie.

Bežné použitie:
1. krok PILOVANIE – brúsenie pomôže zabrániť poškodeniu nechtov TIP: Nechty na nohách pilujte rovno, aby ste zabránili ich zarastaniu.
2. krok BRÚSENIE – pre vyrovnanie drážok a vyhladenie povrchu nechtov
Ľahko zbrúste povrch nechta, aby ste jemne vyhladili drážky. Aby ste sa vyhli nadmernému namáhaniu nechtov, dbajte na to, aby ste neleštili ani jeden necht viac ako 15 sekúnd za 2 týždně.
3. krok LEŠTENIE – aby vaše nechty okamžite získali lesklý zdravý vzhľad.
Leštite povrch nechta, kým nedosiahnete požadovaný lesk. Na udržanie lesku opakujte podľa potreby. TIP: Pre lepšie výsledy vyviňte ľahký tlak na povrchu nechta

29,99 

Scholl VS Elektrický pilník na chodidlá do vody (Velvet Smooth Wet and Dry) 1×1 ks

Dobíjací pilník na chodidlá – bezkáblový a vhodný na použitie za sucha alebo vo vani či v sprchovacom kúte. Vďaka špeciálne navrhnutej rotačnej hlavici na mokré a suché použitie pre odstránenie stvrdnutej kože.
Vodotesný Dvojrýchlostný systém Dobíjací a bezkáblový
Spôsob použitiaPrvé použitie:
1. Pred použitím si pozorne prečítajte všetky bezpečnostné opatrenia a pokyny na použitie.
2. Pred použitím pilník na chodidlá úplne nabite.
 
Nabíjanie pilníka na chodidlá:
1. Pripojte USB kábel do zástrčky a tú do elektrickej zásuvky.
2. Vložte pilník do nabíjacieho doku tak, aby sa bodové značky dotýkali. Uistite sa, že sú obe časti dokonale suché.
3. Počas nabíjania bude zelený indikátor blikať. Po úplnom nabití bude indikátor svietiť na zeleno. Potom vyberte zástrčku zo zásuvky.
 
Pravidelné používanie:
1. Uistite sa, že valčeková hlavica je bezpečne vložená do pilníka na chodidlá. Nepoužívajte bez pripojenia rotačnej hlavice.
2. Prístroj zapnete a vypnete stlačením tlačidla. Pomocou tlačidla môžete prepínať medzi nízkou a vysokou rýchlosťou.
3. Jemne posúvajte rotačnú hlavicu po stvrdnutej koži, až kým dosiahnete požadovanú úroveň mäkkosti. Ak pilníkom na chodidlo príliš pritlačíte, prístroj sa zastaví. Utrite alebo umyte z chodidiel zvyšky odstránenej kože a nohy osušte.
4. Naneste hydratačný krém a vmasírujte ho do svojich rozprávkovo mäkkých chodidiel!
 
Čistenie po použití: Pilník vypnite a opláchnite pod tečúcou vodou. Pilník vysušte čistou a suchou handričkou a uložte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu detí.
 
Výmena rotačnej hlavice: Rotačnú hlavicu vymeňte, keď sa zníži jej účinnosť. Pilník na chodidlá vypnite a postupujte podľa nasledujúcich krokov. S týmto pilníkom na chodidlá používajte len rotačné hlavice Scholl Velvet Smooth Wet & Dry.
Upozornenie: Tento pilník na chodidlá nie je vhodný pre osoby trpiace cukrovkou a osoby s oslabeným krvným obehom.
Bezpečnostné opatrenia: Len na použitie na stvrdnutej koži na chodidlách. Pilník nepoužívajte na iných častiach tela. Používajte iba na stanovený účel.
Uchovávajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte na tom istom mieste viac ako 3 až 4 sekundy. Prestaňte používať okamžite, ak dôjde k podráždeniu alebo bolesti. Nepoužívajte na popraskanú, bolestivú alebo podráždenú pokožku. Pri používaní výrobku vo vlhkom prostredí sa vyvarujte nebezpečenstvám pošmyknutia. Neponárajte pilník na dlhú dobu do vody. Na dobitie batérie používajte iba odnímateľný zdroj dodávaný s týmto prístrojom. Pilník na chodidlá je určený na použitie len s nabíjacím dokom s ním dodávaným. V priebehu nabíjania pilník na chodidlá nepoužívajte.
VAROVANIE: Pred čistením vo vode odpojte prístroj z nabíjacieho doku. Nabíjací dok nie je vodotesný: nenabíjajte v blízkosti vody, neoplachujte ho pod vodou a nemanipulujte s ním mokrými rukami. Napájací kábel nemožno vymeniť. Pokiaľ je kábel poškodený, prístroj musí byť vyradený z používania. Pri používaní udržujte vlasy a odev mimo dosah pilníka. Tento prístroj nie je určený na použitie osobami (vrátane detí) so zníženými fyzickými, zmyslovými alebo duševnými schopnosťami, alebo s nedostatkom skúseností a znalostí, pokiaľ nie sú pod dohľadom alebo nedostanú inštrukcie týkajúce sa použitia výrobku od osoby zodpovednej za ich bezpečnosť. Deti musia byť pod dohľadom, aby sa zabezpečilo, že sa nebudú s prístrojom hrať. Odstránenie dobíjacej batérie pred likvidáciou. Upozorňujeme, že tento proces je nevratný. Tento výrobok obsahuje lítium-iónovú batériu, ktorá nie je vymeniteľná a ktorá sa nemôže vyhadzovať spolu s bežným domovým odpadom. Postupujte podľa nižšie uvedených pokynov a recyklujte batériu v schválených recyklačných alebo likvidačných zberniach v súlade s miestnymi predpismi.
Krok 1: Pomocou vhodného nástroja opatrne odrežte modrú jemnú fóliu od dolnej časti rukoväti až k hornej časti vypínača.
Krok 2: Odstráňte držiak skrutky a odstráňte dolnú skrutku pomocou krížového skrutkovača.
Krok 3: Zasuňte skrutkovač do spodnej časti prístroja a otočením rozbite spodný kryt zakrývajúci vnútorné časti.
Krok 4: Zasuňte skrutkovač pod dosku so spojmi, vedľa pripojení batérie, otočením ho rozbite a batériu uvoľnite.
 
Výrobky, na ktorých je zobrazený symbol prečiarknutého odpadkového koša, musia byť na konci ich životnosti recyklované oddelene od domového odpadu. Prosím NEVYHADZUJTE prístroj do bežného domového odpadu. Váš miestny predajca spotrebičov môže prevádzkovať program „spätného odberu“, keď sa rozhodnete pre nákup nového výrobku, prípadne sa obráťte na úrad miestnej samosprávy a požiadajte o ďalšiu pomoc a radu o tom, kde prístroj recyklovať.

37,59 

Renokin Hair Revitalizing Shampoo 1×150 ml

Šampón na revitalizáíciu vlasov. Má priaznivý vplyv pri vypadávaní vlasov, pre lesk a pevnosť vlasov. Spôsob použitiaPrípravok sa aplikuje ako bežný šampón nanesením primeraného množstva na vlasovú pokožku a vmasírovaním do vlhkých vlasov. Prípravok sa nechá niekoľko minút pôsobiť a následne sa vymyje prúdom vody.

18,19 

Renokin Hair Revitalizing Conditioner 1×110 ml

– priaznivý vplyv pri vypadávaní vlasov, napomáha posilňovať pevnosť a lesk vlasov Spôsob použitiaPrípravok sa v primeranom množstve nanesie na vlasovú pokožku a vmasíruje. Nechá sa pôsobiť niekoľko minút a následne sa vymyje prúdom vody.

19,89 

ALPA SULFOTHION ZÁSYP so sírou 1×100 g

Zásyp so sírou:
Mierni svrbenie, podporuje odlučovanie chorobne zmenenej pokožky. Podnecuje vytváranie novej vrstvy.
Spôsob použitiaPrípravok sa nasype na postihnuté miesta a nechá sa pôsobiť. Prípravok je vhodný na bežné použitie.

1,39 

Renokin Hair Revitalizing Solution 1×60 ml

Kozmetický prípravok napomáha zmierniť a obmedziť vypadávanie vlasov.
priaznivo vplýva na pokožku hlavy spevňuje vlasy a dodáva im lesk

  Spôsob použitiaPrípravok sa aplikuje nastriekaním na cieľovú oblasť pokožky hlavy a jemne vmasíruje končekmi prstov. Prípravok sa nezmýva, a nechá pôsobiť 3 hodiny. Nanáša sa každé ráno a večer.

49,89 

Qilib pre ženy (roztok na pokožku hlavy) 1×80 ml

Prípravok je nemedikamentózny roztok na vonkajšie použitie s patentovaným hypoalergennym zložením a sviežou vôňou špecialne pre ženy na ošetrenie príležitostne alebo chronicky rednúcich vlasov. Spôsob použitiaFľaštičku pretrepte a ak máte dlhé alebo husté vlasy, nasadte na ňu priložený aplikátor, aby ste prípravok nanášali pramo na pokožku hlavy. Pomocou hrebeňa alebo prstami rozhŕňajte vlasy tak, aby bolo vidieť pokožku, a aplikujte 5-10 streknutí dvakrát denne (ráno a večer) na celú kožu hlavy (mokrú alebo suchú). Prípravok vmasírujte do pokožky hlavy. Bezprostredne po použití neoplachujte. Vlasy si môžete umyť 30 minút po aplikácii.

29,59 

Qilib pre mužov (roztok na pokožku hlavy) 1×80 ml

Prípravok je nemedikamentózny roztok na vonkajšie použitie s patentovaným hypoalergennym zložením a sviežou vôňou špecialne pre ženy a pre mužov na ošetrenie príležitostne alebo chronicky rednúcich vlasov. Spôsob použitiaFľaštičku pretrepte a ak máte dlhé alebo husté vlasy, nasadte na ňu priložený aplikátor, aby ste prípravok nanášali pramo na pokožku hlavy. Pomocou hrebeňa alebo prstami rozhŕňajte vlasy tak, aby bolo vidieť pokožku, a aplikujte 5-10 streknutí dvakrát denne (ráno a večer) na celú kožu hlavy (mokrú alebo suchú). Prípravok vmasírujte do pokožky hlavy. Bezprostredne po použití neoplachujte. Vlasy si môžete umyť 30 minút po aplikácii.
Upozornenie: Nie je určený pre deti do 18 rokov. Uchovajte mimo dosahu detí.

22,09 

AVENE CREME TEINTÉE SPF30 (HAUTE PROTECTION) tónovací krém vysoká ochrana citlivej kože 1×50 ml

Veľmi široké spektrum UV ochrany využívajúce kombináciu exkluzívnych zložiek Sunsitive® protection: Stabilný, účinný a dlhodobo pôsobiaci fotoprotektívny komplex. Pre-tokoferyl Termálna voda Avène Spôsob použitia Aplikujte množstvo pokrývajúce jeden prst na tvár a krk. Znížením množstva aplikovaného prípravku znížite stupeň ochrany. Aplikáciu často opakujte. Zásady správneho opaľovania: Aplikujte prípravok slnečnej ochrany pred vystavením sa slnečnému žiareniu. Pre zachovanie úrovne ochrany opakujte často aplikáciu, najmä pri potení, po plávaní a osušení uterákom. Vyhýbajte sa slnku v dobe medzi 12. a 16. hod. Použitie prípravku slnečnej ochrany nemá slúžiť na predĺženie vášho pobytu na slnku. Nadmerné opaľovanie predstavuje vážne zdravotné riziko. Na ochranu pred slnkom používajte oblečenie (klobúk, slnečné okuliare, tričko…). Nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnečnému žiareniu.

18,99 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 3818