Opaľovanie

AVENE BRUME SATINÉE SPF30 (HAUTE PROTECTION) hmla, ochranný olej, vysoká ochrana citlivej kože 1×150 ml

Ochranný olej na tvár a krk poskytujúci vysokú ochranu proti UVB-UVA žiareniu. Vodovzdorný. Antioxidačná ochrana (Pre-tokoferyl). Neviditeľný výsledný pocit. Spôsob použitiaPred slnečnou expozíciou nastriekať hmlu zo vzdialenosti 15 cm od pokožky jednotne na celú tvár priemerne po dobu 2-3 sekúnd. Znížením množstva prípravku sa znižuje stupeň ochrany. Pred rozprášením hmly na tvár vyskúšať aplikáciu na ruke.
Upozornenie: Zabrániť styku s očami. Na vonkajšie použitie. Neinhalovať. Používať na dobre vyvetranom mieste.
Výrobok na ochranu proti slnečnému žiareniu neposkytuje 100% ochranu pred ultrafialovým žiarením. Na zachovanie ochrany aplikáciu výrobku často opakovať, najmä po plávaní  alebo usušení uterákom.
Extrémne horľavý aerosól. Nádobka je pod tlakom: pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Uchovávajte mimo dosah detí. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi zapálenia. Zákaz fajčenia. Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj zapálenia. Neprepichujte alebo nespaľujte ani po použití. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplote presahujúcej 50°C.

19,49 

Frei Öl Anti Age denný krém SPF 15 1x50ml

 Vhodná pre normálnu a suchú pokožku. Pôsobí proti starnutiu pleti a chráni ju pred lúčmi UVA a UVB účinne zjemňuje vrásky a obmedzuje ich tvorbu spevňuje pleť a udržuje ju pružnú oživuje pleť po celý deň.  

26,79 

Frei Öl Ochranný krém SPF 1x50ml

Zaisťuje ochranu pred UV lúčmi a pôsobí proti starnutiu pokožky vďaka ochrannému faktoru SPF 15 a rastlinným sterolom intenzívne zvlhčuje okamžite vypĺňa vrásky spôsobené dehydratáciou vďaka obsahu hyaluronátu sodného zaisťuje intenzívnu starostlivosť o suchú pokožku pomocou cenných lipidov, obmedzuje tvorbu vrások.

15,39 

Dr.Max SUN INDICATOR 7 ks

Užite si slnko bezpečne. Indikátor UVA a UVB žiarenia vo forme náramku na zápästie meria množstvo slnečného žiarenia, ktorému je počas dňa vystavený. Zmenou farby upozorňuje, kedy je vhodný čas na aplikáciu ďalšej vrstvy opaľovacieho prípravku a kedy je čas vyhnúť sa ďalšiemu pobytu na slnku a vyhľadať tieň. Funguje kdekoľvek. Pri mori aj na horách. Na priamom slnečnom žiarení dochádza k farebnej zmene rýchlejšie. Meria množstvo UVA aj UVB žiarenia. Náramok je odolný proti vode. Možno ho používať v slanej morskej vode aj v chlórovanej vode v bazéne. Náramok používajte počas celého dňa. Počas pobytu v exteriéri aj počas prechodov do interiéru. Každú aplikáciu opaľovacieho prípravku vykonajte tak, aby ste ho naniesli na kožu aj na náramok.   Upozornenie: Samotný náramok neposkytuje žiadnu ochranu pred slnečným žiarením! Slúži iba ako pomôcka pre zodpovedné vystavovanie sa účinkom slnečného žiarenia. Ani s náramkom nezostávajte na slnku príliš dlho. Akonáhle náramok zmení farbu na ružovú, je riziko spálenia pokožky vysoké. Vyhnite sa preto ďalšiemu pobytu na slnku. Náramok používajte iba 1 deň. Nikdy nepoužívajte ten istý náramok aj v nasledujúci deň, ani ak zatiaľ nedošlo k zmene jeho farby. Nepoužité náramky skladujte vždy v uzatvorenom obale.   Náramok môžete použit kdekoľvek a kedykoľvek: Pláž: Počas dňa na pláži je veľmi ľahké stratiť kontrolu nad množstvom slnečného žiarenia, ktorému je pokožka vystavená. More: Odrazy slnka vo vode a ochladzovanie prímorským vzduchom môžu spôsobiť, že slnečné žiarenie pôsobí intenzívnejšie ako by ste očakávali. Hory: Vo vyšších nadmorských výškach môžu byť dávky slnečného žiarenia podobné alebo aj vyššie ako pri mori, a to aj pri chladnejšom vzduchu. Oblačno: Nepodceňujte slnečné žiarenie ani pri zatiahnutej oblohe. Jarné slnko: Na jar je pokožka citlivá a po zime ešte nie je pripravená na opaľovanie. Deti: Pri hre a pobyte vonku je ľahké zabudnúť na aplikáciu opaľovacieho prípravku. Náramok nie je určený pre dojčatá a najmenšie deti, ktoré sa odporúča vôbec nevystavovať priamemu slnku. Po spálení: Ak ste sa už spálili, je dôležité chrániť pokožku pred ďalším vystavením slnečnému žiareniu.   Vyrobené vo Švédsku. Tieto náramky recyklujte ako plasty.

4,99 

Garnier Ambre Solaire – deti mlieko OF 50+ 200 ml

Odolná ochrana pred UVA/UVB: – Inovácia: posilnená účinnosť pred UVA/UVB žiarením vďaka novému patentovanému Mexoplex fotostabilnému filtru. – Ponúka účinnú ochranu citlivej detskej pokožky a chráni ju pred poškodením. – Hydratačné zloženie je neparfumované a bez parabénov. – Obohatené o rastlinný vosk, odoláva piesku a je odolné voči vode. OF= Ochranný faktor. Použitie: – Nadmerná expozícia na slnku je nebezpečná. – Nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnečnému žiareniu. – Nezostávajte na slnku dlho, aj keď používate ochranný prostriedok. Tento produkt nepredstavuje 100% ochranu. – Aplikujte ochranný prostriedok pred expozíciou na slnku. – Na udržanie ochrany aplikujte opakovane produkt v dostatočnom množstve, najmä pri potení, kúpaní alebo sušení uterákom. – Deti chráňte pokrývkou hlavy, tričkom a okuliarmi.

9,99 

Zobrazených všetkých 5 výsledkov