Problémy pokožky

JAMIESON ProVitamina 100% čistý vitamín E olej 1×28 ml

ProVitamina 100% čistý vitamín E olej 25ml s klinicky potvrdeným účinkom na zjemnenie vrások a spevnenie pokožky. Chráni pred vznikom popraskanej, drsnej a suchej pokožky v dôsledku dehydratácie. Priaznivo ovplyvňuje pevnosť a elasticitu kože. Hypoalergénna kozmetika bez parabénov a farbív  Na tvár i na telo. Nanášajte pomocou aplikátora priamo na vrásky, jazvy, strie, popraskanú pokožku, na pokožku a pokožku po epilácii. Najlepšie ráno a večer na vyčistenú pleť. Ľahko sa nanáša s aplikátorom. Vhodný pre všetky typy pleti. Na vylúčenie prípadnej alergickej reakcie sa odporúča pred prvým použitím otestovať na malej ploche pokožky. ProVitamina je hydratačná ošetrujúca pleťová kozmetika s obsahom najčistejšej formy vitamínu E. Bola vyvinutá v Laboratóriách Jamieson, pričom hlavnou myšlienkou bolo odhalenie prirodzenej krásy. Pomocou dlhotrvajúcej intenzívnej hydratácie a antioxidačných účinkov vitamínu E pomáha redukovať jemné línie i vrásky. Pokožka získava zdravší a mladistvý vzhľad. Užívajte si vyživujúce zloženie výrobkov ProVitamina. Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Vyhnite sa kontaktu s očami. Nepoužívajte, ak sa vyskytli známky podráždenia alebo vyrážky. Pri pretrvávajúcej precitlivenosti vyhľadajte lekára. Uchovávajte mimo dosah detí.

10,99 

A-DERMA CYTELIUM SPRAY ASSÉCHANT vysúšajúci sprej na podráždenú kožu (inov. 2018) 1×100 ml

Upokojujúci a vysušujúci spej na podráždenú kožu so sklonom k macerácii. Pre dojčatá, deti, dospelých. Na tvár a telo. Spôsob použitiaPred použitím pretrepte fľaštičku. Očistite podráždené miesta. Aplikujte stlačením rozprašovača 2-3x denne na potrebné miesta na pokožke. Nestriekajte v blízkosti očí.

8,99 

A-DERMA CYTELIUM SPRAY ASSÉCHANT vysúšajúci sprej 100 ml + EPITHELIALE A.H DUO krém 5 ml, 1×1 set

A-DERMA CYTELIUM sprej
Upokojujúci a vysušujúci spej na podráždenú kožu so sklonom k macerácii. Pre dojčatá, deti, dospelých. Na tvár a telo.
EPITHELIALE A.H krém
Narušená pokožka po povrchových dermatologických zákrokoch alebo epidermálne zmeny, ktoré by mohli zanechať jazvy. Na tvár a telo. Pre deti a dospelých.  Spôsob použitiaA-DERMA CYTELIUM sprej
Pred použitím pretrepte fľaštičku. Očistite podráždené miesta. Použite 2-3x denne aplikáciou na potrebné miesta na pokožke. 
Nestriekajte v blízkosti očí.
EPITHELIALE A.H krém
Naneste 1-2 krát denne lokálne, na potrebné miesta na pokožke. 

8,99 

RUBORIL EXPERT S KREM 1x40lm

Krém bol špeciálne vyvinutý pre citlivú a veľmi suchú pleť. Obsahuje novú patentovanú zložku β-Calm Complex. Použitie: ISIS Ruboril Expert S nanášajte ráno a večer, vyhnite sa oblasti očí. Po jeho úplnom vstrebaní možno naniesť bežný denný krém alebo make-up.

14,99 

Pityzol masť 1×30 g

Masť sa nanáša v primeranej vrstve na určené miesto 1-3x denne podľa potreby. Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov.  Nesmie prísť do styku s očnou spojivkou a nesmie sa aplikovať na rozsiahle plochy porušenej pokožky. Uchovávajť pri teplote do 25 °C v pôvodnom obale, na ochranu pred vlhkosťou.

4,09 

Zobrazených všetkých 5 výsledkov