Vlasová kozmetika

KLORANE SHAMPOOING SEC À L’ORTIE (TEINTE) suchý šampón s výťažkom zo žihľavy – prirodzený odtieň (inov.2018) 1×150 ml

Suchý šampón s výťažkom zo žihľavy na mastné vlasy pre gaštanové až hnedé vlasy.
Absorbuje nadbytočný maz a umožňuje predĺžiť intervaly medzi umývaním vlasov vďaka jedinečnému zloženiu – spojenie výťažku zo žihľavy s preukázanou schopnosťou znižovať tvorbu mazu a vysoko absorpčných mikronizovaných púdrov.
Vďaka béžovému púdru priľne k vlasom a nezanechá na nich stopy. Vlasom sa vráti objem a sú čisté v priebehu niekoľkých minút. Spôsob použitiaPred použitím dobre pretrepať. Aplikovať ku korienkom vlasov zo vzdialenosti 30 cm, prameň po prameni. Nechať pôsobiť 2 minúty a potom vlasy starostlivo vykefovať pre odstránenie zvyškov púdrov. Ideálne v predklone pre ešte väčší objem.

10,59 

KLORANE HIBISCUS KIT ‘ZBALENÝ NA VÍKEND’ výživa a hydratácia, všetky typy kože (tel. mlieko 75 ml + spch. gél 75 ml + šampón 100 ml) 1×1 set

KLORANE HIBISCUS KIT výživa a hydratácia určený pre všetky typy kože a vlasov obsahuje:
1. Telové mlieko s kvetmi ibišteka a s bio maslom cupuaçu (75 ml).
2. Sprchovací gél s kvetmi ibišteka pre všteky typy kože (75 ml).
3. Šampón s ovseným mliekom (100 ml). Spôsob použitiaŠampón naneste na vlhké vlasy, jemne premasirujte, až sa vytvorí pena a dôkladne opláchnite. Stačí iba jediná aplikácia.
Sprchový gél aplikovať na navlhčenú pokožku a jemnou masážou vytvoriť penu. Opláchnuť čistou vodou a pokožku jemne osušiť.
Mlieko aplikovať podľa potreby na celé telo po bežnej očiste na umytú a osušenú pokožku. Rozotrieť na pokožku v rovnomernej vrstve.

5,89 

KLORANE CUPUACU KIT ‘ZBALENÝ NA VÍKEND’ intenzívna výživa, suchá koža (tel. mlieko 75 ml + spch. gél 75 ml + šampón 100 ml) 1×1 set

KLORANE CUPUACU KIT je určený na intenzívnu výživu, na suchú kožu a vlasy a obsahuje:
1. Telové mlieko s kvetmi cupuaçu a s bio maslom cupuaçu (75 ml).
2. Krémový sprchovací gél s kvetmi cupuaçu pre suchú až veľmi suchú kožu (75 ml).
3. Šampón na vlasy s mangovým maslom (100 ml). Spôsob použitiaŠampón naneste na vlhké vlasy, jemne premasirujte, až sa vytvorí pena a dôkladne opláchnite. Stačí iba jediná aplikácia.
Sprchový gél aplikovať na navlhčenú pokožku a jemnou masážou vytvoriť penu. Opláchnuť čistou vodou a pokožku jemne osušiť.
Mlieko aplikovať podľa potreby na celé telo po bežnej očiste na umytú a osušenú pokožku. Rozotrieť na pokožku v rovnomernej vrstve.
 

5,89 

Milva ŠAMPÓN CHINÍN (Milva QUININE Shampoo) 1×200 ml

Šampón má hlavnú učinnú látku chinín z kôry chinovníku. Spôsob použitiaŠampón sa aplikuje bežným spôsobom na mokré vlasy, napení sa a dôkladne opláchne. Pre optimálny efekt na rast vlasov a proti ich vypadávaniu sa odporúča kombinovať s chinínovou vodou. Pre mäkké a ľahko rozčesateľné vlasy po každom umytí šampónom s obsahom chinínu sa odporúča kombinovať s kondicionérom.

3,09 

Eucerin pH5 relipidačný sprchový olej pre citlivú pokožku 2×400 ml (1+1 zdarma), 1×1 set

Relipidačný sprchový olej pre potreby citlivej pokožky:
kombinácia pH5 citrátového pufru a extra jemných surfaktantov chráni kožné enzýmy, vďaka intenzívnemu dopĺňaniu lipidov zanecháva pokožku na dotyk jemnú a hodvábne hebkú, zabraňuje jej vysúšaniu i pri častom sprchovaní.
Spôsob použitiaOlej sa nanesie na telo počas sprchovania denne pre zachovanie prirodzenej bariérovej funkcie pokožky.
Po sprchovaní sa odporúča naniesť Eucerin pH5 Hydratačné telové mlieko pre optimálnu starostlivosť a ochranu.

12,39 

Eucerin pH5 relipidačný sprchový olej pre citlivú pokožku 2×200 ml (1+1 zdarma), 1×1 set

Relipidačný sprchový olej pre potreby citlivej pokožky:
 kombinácia pH5 citrátového pufru a extra jemných surfaktantov chráni kožné enzýmy,  vďaka intenzívnemu dopĺňaniu lipidov zanecháva pokožku na dotyk jemnú a hodvábne hebkú,  zabraňuje jej vysúšaniu i pri častom sprchovaní.
Spôsob použitiaOlej sa nanesie na telo počas sprchovania denne pre zachovanie prirodzenej bariérovej funkcie pokožky. 
Po sprchovaní sa odporúča naniesť Eucerin pH5 Hydratačné telové mlieko pre optimálnu starostlivosť a ochranu.

7,79 

Eucerin DermoCapillaire pH5 šampón pre citlivú pokožku 2×250 ml

Bez farbív, bez parabénov, Bez silikónov, Bez alkalických mydlových zložiek. Zdravá pokožka má hodnotu pH 4,5 až 5,5, a je teda mierne kyslá. Táto prirodzená kyslosť chráni pokožku pred škodlivými baktériami a negatívnymi látkami, takže ak je táto rovnováha narušená – napríklad horúčavou, chladom, ochorením, nevhodnými kozmetickými výrobkami či v dôsledku stresu – môže byť výsledkom citlivá vlasová pokožka. Eucerin DermoCapillaire pH5 šampón na vlasy pre citlivú pokožku bol vyvinutý špeciálne tak, aby udržoval prirodzenú hodnotu pH pokožky a účinne čistil vlasy a pokožku hlavy bez jej vysúšania a podráždenia. Zbavuje tiež vlasy nečistôt, peľov a alergénov a dodáva im zdravý lesk, hebkosť a pružnosť. Dermatologické a klinické štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť u citlivej pokožky hlavy. Udržuje ochranný kyslý kožný plášť. Jemne čistí pokožku hlavy a vlasy. Dodáva vlasom zdravý lesk a pružnosť. Použitie: Vmasírujte do mokrých vlasov a nechajte chvíľu pôsobiť. Dôkladne opláchnite. Vhodný i na každodenné použitie.

12,99 

Eucerin DermoCapillaire Hypertolerantný šampón na citlivú a alergickú pokožku 2×250 ml

Eucerin DermoCapillaire Hypertolerantný šampón je určený špeciálne pre osoby s veľmi citlivou vlasovou pokožkou. Jeho veľmi jemné zloženie poskytuje extra jemné umývanie vlasov  a zároveň chráni vlasovú pokožku pred vysušovaním a podráždením – i v prípade, že máte hyperreaktívnu alebo alergickú pokožku hlavy. Upokojuje pokožku a zmierňuje svrbenie od prvej aplikácie. Dermatologické a klinické štúdie preukázali účinnosť a veľmi dobrú kožnú znášanlivosť u citlivej a svrbiacej vlasovej pokožky. Mimoriadne jemne čistí pokožku hlavy a vlasy. Upokojuje pokožku a zmierňuje svrbenie od prvej aplikácie. Zmierňuje pocit napätia a pálenia vlasovej pokožky. Použitie: Vmasírujte do mokrých vlasov a nechajte chvíľu pôsobiť. Dôkladne opláchnite. Vhodný i na každodenné použitie. Vhodný pre deti.

13,99 

Milva ŠAMPÓN CHINÍN FORTE (Milva QUININE Shampoo Forte) 1×200 ml

Šampón má hlavnú učinnú látku chinín z kôry chinovníku. Chinín Forte obsahuje o 40 % viac chinínu ako obyčajný chinínový šampón. Spôsob použitiaŠampón sa aplikuje bežným spôsobom na mokré vlasy, napení sa a dôkladne opláchne. Odporúča sa nepoužívať dlhodobo, ale len pre rýchle naštartovanie rastu a neskôr po zlepšení stavu prejsť na obyčajný chinínový šampón.

3,89 

Milva ŠAMPÓN CHINÍN BIG (Milva QUININE Shampoo BIG) 1×500 ml

Šampón má hlavnú učinnú látku chinín z kôry chinovníku. Spôsob použitiaŠampón sa aplikuje bežným spôsobom na mokré vlasy, napení sa a dôkladne opláchne. Pre optimálny efekt na rast vlasov a proti ich vypadávaniu sa odporúča kombinovať s chinínovou vodou. Pre mäkké a ľahko rozčesateľné vlasy po každom umytí šampónom s obsahom chinínu sa odporúča kombinovať s kondicionérom.

5,89 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 25