Uncategorized

IDELYN Beliema Expert Intime Gél 1×200 ml

Jemná penová emulzia s antimikrobiálnou látkou a ochrannou zložkou BioEcolia® antimikrobiálna látka zastavuje rast baktérií a kvasiniek BioEcolia® pomáha obnoviť prirodzenú mikroflóru a rovnováhu pH zloženie zmierňuje pocit svrbenia v intímnych partiách Spôsob použitia Nanášať sa má dostatočné množstvo gélu na vlhkú pokožku a po umytí dobre opláchnuť. Aplikácia sa má opakovať podľa potreby. Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Nepoužívať po peelingu alebo na podráždenú pokožku. Ukladať mimo dosahu detí! Používať len na určený účel. Skladovať v suchu a tme, pri teplote 5 – 25 °C. Chrániť pred mrazom. Pri zasiahnutí očí ihneď dôkladne vypláchnúť vodou a vyhľadať lekársku pomoc.

5,69 

PROIBS prášok na prípravu šumivého nápoja vo vrecúškach 1×10 ks

Spôsob použitia Odporúčané dávkovanie: Jedna porcia (vrecko) sa užíva 1 až 2 krát denne. Obsah vrecka rozpustite v pohári vody (cca 2 dcl) a vypite. Prvá dávka sa odporúča užiť najlepšie hneď pred raňajkami. Upozornenie: Výživový doplnok nie je vhodný pre deti do 13 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávať mimo dosahu detí.  Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

14,99 

EVELINE ROYAL CAVIAR WRINKLE REDUCING DAY CREM-CONCENTRATE 40+ 1x50ml denný krém

Hĺbková oprava bunkového poškodenia – pokročilý komplex Neo-DNA stimuluje normálny proces tvorby nových buniek pokožky tým, že napraví poškodenie DNA bunky. Receptúra bohatá na “proteín mladosti” – komplex Royal Caviar™ a lipozomálny neuropeptid aktivuje  expresie génu mladosti tým, že stimuluje regeneráciu základných stavebných prvkov štruktúry pokožky. Dochádza k redukcii aj hlbokých vrások a pokožka znovu získava správne pnutie. Spevnenie a hĺbková výživa pokožky – exkluzívny extrakt z čiernej orchidey výrazne zlepšuje pevnosť a pružnosť pokožky, hydratuje, zjemňuje a vyživuje ju. Revolučná receptúra krému obsahuje tiež omladzujúci čistý retinol, zvláčňujúce a vrásky vyhladzujúce bambucké maslo, sójový olej a filter SPF 8, ktorý chráni pred škodlivými účinkami UV žiarenia. Účinné zložky: Neo-DNA komplex – omladzujúci komplex, ktorý stimuluje  proces tvorby nových buniek pokožky tým, že napraví poškodenie DNA bunky. Royal Caviar™ komplex – stimuluje regeneráciu základných stavebných prvkov štruktúry pokožky, redukuje hlboké vrásky a vypína pokožka. Regeneruje pokožku na bunkovej úrovni a zvyšuje jej hustotu a pružnosť. Extrakt z čiernej orchidey – zlepšuje pevnosť a elasticitu pokožky, hydratuje, zjemňuje a vyživuje ju. Retinol – forma vitamínu A, vyhladzuje pokožku, zlepšuje a zjednocuje jej farbu a eliminuje zafarbenia. Bambucké maslo – zachováva prirodzenú bariéru lipidov, čím zabraňuje strate vlhkosti z pleti. Sójový olej – výrazne zlepšuje vzhľad pokožky a vyhladzuje ju. Použitie: Naniesť krém každé ráno na očistenú pokožku tváre, krku a dekoltu, jemne vmasírovať. Vďaka ľahkej textúre sa krém rýchlo absorbuje do pokožky a vyhladí ju. Vhodný aj ako podklad pod make-up.

10,99 

DELTA Aktiv plus+ COLOSTRUM & Betaglukány cps 1×60 ks

Výživový doplnok Colostrum s Betaglukánmi vo forme kapsúl. Zloženie (1cps): 100% prírodné kravské kolostrum prášok IgG40 lyofilizované 200 MG, betaglukány 200 mg. Obsahuje laktózu a kazeín. Spôsob použitia Výživový doplnok sa odporúča užívať v dávke 1 kapsula 2x denne pred jedlom. Denná dávka obsahuje 400 mg Kolostra a 400 mg Betaglukánov. Nezapíjajte teplými nápojmi! Vhodné pre dlhodobé užívanie. Upozornenie: Výživový doplnok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Uchovávať mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

23,99 

EVELINE ROYAL CAVIAR ULTRA-REPAIR NIGHT CREAM-MASK 1x50ml

Hĺbková oprava bunkového poškodenia – pokročilý komplex Neo-DNA stimuluje normálny proces tvorby nových buniek pokožky tým, že napraví poškodenie DNA bunky. Receptúra bohatá na “proteín mladosti” – komplex Royal Caviar™ a lipozomálny neuropeptid aktivuje  expresie génu mladosti tým, že stimuluje regeneráciu základných stavebných prvkov štruktúry pokožky. Dochádza k redukcii aj hlbokých vrások a pokožka znovu získava správne pnutie. Spevnenie a hĺbková výživa pokožky – exkluzívny etrakt z čiernej orchidey výrazne zlepšuje pevnosť a pružnosť pokožky, hydratuje, zjemňuje a vyživuje ju. Inovatívna receptúra krému-masky vyhladzuje známky starnutia, povzbudzuje obnovu buniek v pokožke a po prebudení je tvár hladšia, obnovená a regenerovaná. Účinné zložky: Neo-DNA komplex – omladzujúci komplex, ktorý stimuluje  proces tvorby nových buniek pokožky tým, že napraví poškodenie DNA bunky. Royal Caviar™ komplex – stimuluje regeneráciu základných stavebných prvkov štruktúry pokožky, redukuje hlboké vrásky a vypína pokožka. Regeneruje pokožku na bunkovej úrovni a zvyšuje jej hustotu a pružnosť. Extrakt z čiernej orchidey – zlepšuje pevnosť a elasticitu pokožky, hydratuje, zjemňuje a vyživuje ju. Použitie: Naniesť krém-masku každý večer na očistenú pokožku tváre, krku a dekoltu, jemne vmasírovať.

10,99 

DELTA Aktiv plus+ COLOSTRUM & BiO Arónia Junior prášok do mliečnych produktov 1×38 g

Výživový doplnok Aktiv plus+ Junior COLOSTRUM + BIO Arónia + Vápnik vo forme sypkej zmesi s príchuťou jahody. Zloženie: 100% prírodné kravské kolostrum prášok IgG40 lyofilizované, prášok z plodov Arónie (BIO kvalita), vápnik (Laktát vápenatý). Obsahuje laktózu a kazeín. Spôsob použitia Výživový doplnok sa odporúča užívať v dávke 4 odmerky sypkej zmesi 1x denne. Sypká zmes sa zamieša do jogurtu, tvarohu, mliečnych alebo iných nápojov. Odmerka je súčasťou balenia. Upozornenie: Výživový doplnok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Uchovávať mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

13,29 

NUXE RDM LIP BALM RENO 1x15ml balzam na pery

NUXE RDM LIP BALM RENO : upokojuje podráždené pery regeneruje poškodené pery vytvára ochranný film vyživuje pery 

10,99 

DELTA Aktiv plus+ COLOSTRUM & BiO Arónia prášok do mliečnych produktov 1×30 g

Výživový doplnok Aktiv plus+ COLOSTRUM + BIO Arónia vo forme sypkej zmesi s príchuťou jahody. Zloženie: 100% prírodné kravské kolostrum prášok IgG40 lyofilizované, prášok z plodov Arónie (BIO kvalita), inulín (z koreňa čakanky). Obsahuje laktózu a kazeín. Spôsob použitia Výživový doplnok sa odporúča užívať v dávke 3 odmerky sypkej zmesi 1x denne. Sypká zmes sa zamieša do jogurtu, tvarohu, mliečnych alebo iných nápojov. Nepoužívať do teplých nápojov! Odmerka je súčasťou balenia. Upozornenie: Výživový doplnok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Uchovávať mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

11,99 

NUXE RDM REPAIR BALM 1x40ml

Až 97% zložiek je prírodného pôvodu. Obsahuje med, niekoľko vzácnych olejov a včelí vosk. Účinkuje okamžite pri podráždenej a červenej pokožke. Vytvára jemný ochranný film.

18,99 

DELTA COLOSTRUM BiO 100% cps 1×60 ks

Výživový doplnok DELTA COLOSTRUM® BiO 100%. Zloženie: 100% kravské kolostrum v prášku vo vegetariánskej HPMC kapsuly (400 mg v 1 cps). Kolostrum spĺňa požiadavky BIO kvality. Obsahuje laktózu. Spôsob použitia Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula 2x denne pred jedlom. Denná dávka obsahuje 800 mg kolostra. Nezapíjajte teplými nápojmi! Upozornenie: Výživový doplnok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Prípravok sa musí uskladňovať mimo dosahu detí. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte mimo dosahu malých detí na suchom mieste pri teplote do 25 °C.

22,99 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 10702