Veterina

Olivocap Sprej 1×15 ml

OLIVOCAP je 100% prírodný sprej rozpúšťajúci a odstraňujúci ušný maz.
Účinky:
Hydratuje vonkajší zvukovod, chráni proti tvorbe mazových látok, kombinuje mechanické čistenie a podporu procesu prirodzeného samočistenia. Má antibakteriálne a antimykotické vlastnosti, chráni pred infekciami pri častom kontakte s vodou / vodné športy /. Vytvára bariéru, ktorá obmedzuje zatekanie vody do ucha. Zmierňuje podráždenie ucha. Hydratuje vysušenú pokožku zvukovodu.

Zloženie: squalane, olivový olej, mätová silica. Neobsahuje vodu. Bez konzervačných látok. Obsahuje prírodné zložky štandardizované podľa požiadaviek Európskeho liekopisu.
Určenie:
Odstránenie ušného mazu. Pomáha odstrániť mazové zátky. Chráni proti tvorbe mazových zátok – podporuje proces prirodzeného samočistenia.
Spôsob použitiaV prípade mazovej zátky sa aplikuje 1-2 dávky Olivocapu 3-5krát denne, pokiaľ sa zátka nerozpustí. V závažnejších prípadoch sa odporúča narovnanie sluchového kanálika masážou ušnice. Po použití dávkovač opláchnite vodou.
PREVENCIA: Aby ste predišli tvorbe mazovej zátky, aplikujte 1-2 dávky Olivocapu raz až dvakrát týždenne do každého ucha.
Aplikujte 1-2 dávky Olivocapu bezprostredne pred vstupom do bazénu, pri vodných športoch, apod. Vďaka flexibilnému dávkovaču je možné použitie v akejkoľvek polohe, dávkovač umožňuje presné dávkovanie. Prípravok nie je nutné z uší vyplachovať.
 
UPOZORNENIE: Nevhodné pre pacientov s poškodeným ušným bubienkom.
Predchádzajte styku s očami.
Použitie u detí mladších ako tri mesiace konzultujte s lekárom.
Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu detí.
Nepoužívajte v prípade precitlivenosti na niektorú zložku prípravku.
Nepoužívajte po uplynutí doby expirácie /uvedené na obale/.

6,99 

Menforsan Mydlový gél pre pranie pelechov a diek 1×1 l

Mydlový gél pre pranie pelechov a diek domácich maznáčikov od Merfonsan je koncentrovaným tekutým prípravkom pre dôkladné vyčistenie textilných vecí, ktoré vaši štvornohí kamaráti používajú. Je špeciálne vyvinutý pre pranie i najjemnejších tkanín, takže sa nemusíte báť ho použiť aj na ten najluxusnejší pelech či deku. Šetrné zloženie berie ohľad na následné používanie a kontakt s kožou našich zvieracích priateľov. Gél nespôsobuje alergie a zanecháva príjemnú vôňu, ktorá nedráždi ani najcitlivejšie noštek. Zároveň neobsahuje zmäkčovadlá a výborne dezinfikuje. Je vhodný na ručné aj automatické pranie. Objem: 1000 ml

8,99 

Menforsan Insekticidny čistič na podlahy 1×1 l

Insekticídny čistič podláh od Menforsan je tým ideálnym pomocníkom pre dokonale čistú podlahu. Zvláda viac ako len čistenie, disponuje tiež skvelým dezinfekčným a dezodoračným účinkom. Obsahuje insekticídna zložku, čím eliminuje najrôznejší hmyz, ktorý môže náš štvornohý maznáčik pritiahnuť domov. Povrch podláh bude spoľahlivo čistý a s dlhotrvajúcou príjemnou vôňou. Prípravok je vhodný ako na očistu plôch v interiéri bytu či doma, ale tiež napríklad podláh auta či najrôznejších prepravných boxov pre zvieratá. Jemné zloženie nevyvoláva alergické reakcie, a tak je používanie prípravku neškodné ako pre našich miláčikov, tak pre ľudí.   Objem: 1000 ml   Použitie: Naneste na vlhký mop alebo na handru, použite na pevné povrchy.

6,99 

Menforsan Hygienický čistič prostredia 1×250 ml

Hygienický čistič prostredia od Menforsan je ľahko parfumovaný sprej, ktorý môžete okamžite aplikovať priamo na pelech či rôzne iné miesta, kde vaši psy a mačky trávia voľné chvíľky.   Prípravok obsahuje prírodné látky, ktoré zahubia všetky baktérie a parazity, ošetrené miesto nielen dezinfikuje, ale zároveň aj čistí. Čo je však veľmi dôležité, na rozdiel od iných čističov založených na agresívnych látkach je jemné zloženie a prírodné zložky tohto výrobku zárukou, že vášmu štvornohému miláčikovi prípravok nijak neublíži. Tento produkt by mal byť v základnej výbave každého milovníka zvierat.   Objem: 250 ml

8,99 

Menforsan Antistres pre mačky 1×125 ml

Antistres pre mačky od Menforsan pomáha znižovať napätie u oboch pohlaví – kocúrov a mačiek. Využíva prírodné silu levandule, ktorá je vyhlásená pre svoje upokojujúce a relaxačné účinky. Zmierňuje úzkosť a agresívne správanie a celkovo upokojuje, čím znižuje aj nervózne mňaukanie. Pretože do stresu či úzkostného stavu sa môže dostať mačka aj mimo párenia, napríklad v priebehu osláv s ohňostrojmi, pri dlhšom cestovaní v dopravnom prostriedku, pri návšteve veterinára a pod., odporúčame ho užiť kedykoľvek budete potrebovať zviera upokojiť.   Sprej stačí nastriekať na mačacie škrabadlá, hračky, odpočívadlá, prepravné klietky, na čokoľvek, s čím mačka prichádza do styku. Sprej nezanecháva škvrny a nefarbí textílie, takže je vhodný na všetky typy materiálov vrátane textilu.   Objem: 125 ml

9,99 

Menforsan Hygienický čistič na podlahy 1×1 l

Hygienický čistič podláh od Menforsan v sebe spája účinnosť i šetrnosť. Zároveň má vysoký čistiaci a dezinfekčný účinok, takže spoľahlivo odstráni všetky batérie a nečistoty. Vďaka jemnému zloženiu ho môžete využiť aj na ďalšie povrchy, nielen podlahy. použitím tohto prípravku si môžete byť istí, že ošetrený povrch je bezpečný ako pre zvieratá, tak i malé deti.   Objem: 1000 ml   Použitie: Zriedime podľa návodu na obale, nanesieme na handru alebo mop a umyjeme znečistenú podlahu. Liek môže byť použitý postrekom, namáčaním alebo ručným čistením.

8,99 

Menforsan Viacúčelové obrúsky 1×60 ks

Obrúsky možno použiť nielen u psov a mačiek, ale aj u najrôznejších hlodavcov. Jemný povrch obrúska a šetrné zloženie zaisťuje bezpečné použitie i u malých šteniat alebo dojčiacich zvierat, takže je možné používať bez obáv a obmedzení. Okrem esenciálnych olejov obrúsky obsahujú ešte zložky z Aloe Vera, vďaka ktorým sú vhodné na ošetrenie podráždenej či poranenej pokožky. Vhodné sú pre ošetrenie tiež bodnutí hmyzom, povrchových rán, vyrážok a ekzémov. obrúsky majú neutrálne pH a neobsahujú alkohol. Veľkosť balenia: 1 balenie / 60 obrúskov Určené pre: psy, mačky, hlodavce, fretky a pod.

8,99 

Menforsan Sprej na výcvik šteňaťa 1×125 ml

Sprej obsahuje prírodné horké látky.  Sprej je vhodný z hľadiska prevencie, ale tiež ho možno efektívne využiť pre tréning mladých psov. Napomáha odnaučiť značkovať. Objem: 125 ml Použitie: Nasprejujte na požadovanú oblasť.

8,99 

Menforsan Sprej pre výcvik šteňaťa 1×125 ml

Vďaka obsahu aromatických olejov, ktoré napodobňujú vôňu záhrady, vaše šteňa inštinktívne vyhľadáva dané miesto a byt zostane bez škvrnky. Objem: 125 ml Vhodné pre: výcvik malých šteniat, pomôcť môže aj pri výcviku starších psov bez návyku

5,99 

Menforsan Sprej na ochranu hárajúcich feniek 1×125 ml

Sprej na ochranu hárajúcich súk vďaka sile prírodným zložkám je schopný zneutralizovať pach sučky v čase ruje, takže efektívne a úplne jednoducho zamedzí nežiaducemu záujme ostatných psov, ktoré nebude fena priťahovať. Prírodné extrakty a neutrálne pH zaručí šetrnosť ku koži zvieraťa, takže možno sprej používať bez obmedzenia aj niekoľkokrát denne. Objem: 125 ml Použitie: Použite sprej kedykoľvek by mohla fena prísť do styku s psami. Stačí len nastriekať na zadnú časť zvieraťa. Vhodné pre: hárajúce feny

9,99 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 26