Veterinárne prípravky

Sheba kapsičky pre dospelé mačky 12 x 85 g – šťavnatý výber v šťave

Balenie SHEBA Šťavnatý výber v želé obsahuje celkom 12 kapsičiek s rôznymi príchuťami – s kuracím, morčacím, kačicou a hydinovým mäsom. Ide o kompletné krmivo pre dospelé mačky. Zloženie: S hovädzím: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (44 %, vrátane 4 % hovädzieho), cereálie, minerálne látky, rôzne cukry S jahňacím: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (44 %, vrátane 4 % jahňacieho), cereálie, minerálne látky, rôzne cukry S kuracím: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (44 %, vrátane 4 % kuracieho), cereálie, minerálne látky, rôzne cukry S morčacím: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (44 %, vrátane 4 % morčacieho), cereálie, minerálne látky, rôzne cukry Odporúčané dávkovanie: 4-kilová mačka potrebuje 3,5 kapsičky denne. Odporúčame kŕmiť kombináciou 2 kapsičiek Sheba a 20 g suchého krmiva. Taktiež odporúčame postupný prechod na nové krmivo. U mačiek s nadváhou znížte denné množstvo krmiva. Podávajte pri izbovej teplote a s vodou. Prebytok krmiva uchovávajte v chlade a spotrebujte do 2 dní.

5,29 

Sheba kapsičky pre dospelé mačky 12 x 85 g – hydinový výber v želé

SHEBA Hydinový výber v želé 12× 85 g Balenie SHEBA Hydinový výber v želé obsahuje celkom 12 kapsičiek s rôznymi príchuťami – s kuracím, morčacím, kačicou a hydinovým mäsom. Ide o kompletné krmivo pre dospelé mačky. Zloženie: S kuracím: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (42 %, vrátane 4 % kuracieho), minerálne látky, rôzne cukry S morčacím: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (42 %, vrátane 4 % morčacieho), minerálne látky, rôzne cukry S kačicou: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (42 %, vrátane 4 % kačacieho), minerálne látky, rôzne cukry S hydinovým: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (42 %, vrátane 4 % hydinového), minerálne látky, rôzne cukry Odporúčané dávkovanie: 4-kilová mačka potrebuje 3,5 kapsičky denne. Odporúčame kŕmiť kombináciou 2 kapsičiek Sheba a 20 g suchého krmiva. Odporúčame postupný prechod na nové krmivo. Pri mačkách s nadváhou znížte denné množstvo krmiva. Podávajte pri izbovej teplote, ponúknite vodu, prebytok krmiva uchovávajte v chlade a spotrebujte do 2 dní.

5,29 

Eukanuba VD Joint Mobility Dry Dog 12 kg

Indikácie: Krmivo pre psy s problémami s kĺbmi spôsobené nadváhou a ďalšie kĺbové problémy. Rieši problémy spojené so starobou: nadváhu a obezitu, zníženú aktivitu, stuhnutosť pri pohybe/krívanie, tráviace ťažkosti, zlú kvalitu kože a srsti. Špecifiká diéty: Krmivo je doplnené o L karnitín a vitamín A, ktoré uľahčujú priebeh znižovanie hmotnosti a tým aj záťaž kĺbom Zvýšenie obsahu antioxidačných látok o vitamín E, beta karotén a luteín, teda látok, ktoré významne posilňujú funkciu imunitného systému u seniorskej kategórie Glukosamín a chondroitín sulfát udržujú kĺbovú chrupavku nepoškodenú Špeciálna zmes zdrojov karbohydrátov tvorená jačmeňom a cirokom, spoločne s obsiahnutým chrómom zlepšuje metabolizmus glukózy Dávkovanie: Pozri tabuľku na obale krmiva. Po konzultácii s veterinárom sa odporúča kŕmiť dlhodobo. Zloženie: Kukurica, kura, pšenica, rybia múčka, jačmeň, cirok, sušená repná buľva, hydinové múčka, celé sešená vajcia, živočíšny tuk, kuracie vnútornosti, sušené pivovarské kvasnice, chlorid sodný, chlorid draselný, ľanové semienko, borákový olej, DL-metionín , hydrochlorid glykosaminu, chondroitín sulfát, výťažok z nechtíka. Akostné znaky: Proteíny 26%, vlhkosť 8%, tuky 10%, popoloviny 6,5%, vláknina 2,7%, vápnik 0,95%, vitamín A 70000 mj/kg, vitamín D3 860 mj/kg, vitamín E (alfatokoferol) 100 IU/kg, síran meďnatý 25 mg/kg.

40,69 

Sheba Fresh & Fine Kompletné krmivo pre dospelé mačky 15 x 50 g (750 g) – hydinový výber v šťave

Sheba Fresh & Fine kapsičky pre dospelé mačky: hydinový výber v šťave 15× 50 g Komplexné vyvážené krmivo pre mačky od spoločnosti MARS z radu pre domácich miláčikov Sheba Fresh & Fine s príchuťou hydiny je určené dospelým miláčikom všetkých plemien. Balenie obsahuje 5 kapsičiek s kuracím mäsom, 5 s morčacím a 5 s hydinovým. Sheba Fresh & Fine s výberovým mäsom z hydiny sa ľahko otvárajú. Mäkké kúsky šťavnatého mäsa v lahodnej šťave si rýchlo obľúbia aj veľmi maškrtní miláčikovia. Fresh & Fine je bez umelých farbív a konzervantov! Pätnásť kapsičiek v balení. Kľúčové vlastnosti kapsičiek Sheba Fresh & Fine hydinový výber, 15× 50 g Kompletné a vyvážené krmivo pre mačky všetkých rás s hydinovým mäsom Balenie obsahuje 15 kapsičiek: 5 s kuracím, 5 s morčacím a 5 s hydinovým mäsom Kapsičky Sheba Fresh & Fine sa ľahko otvárajú Mäkké kúsky hydinového mäsa v šťave neobsahujú umelé farbivá ani konzervanty Žranie pre mačky Sheba Fresh & Fine skvele chutí Zloženie krmiva pre mačky: S kuracím: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (44 %, vrátane 4 % kuracieho), cereálie, minerálne látky, rôzne cukry S hydinou: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (44 % vrátane 4 % hydinových), cereálie, minerálne látky, rôzne cukry S morčacím: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (44 % vrátane 4 % morčacích), cereálie, minerálne látky, rôzne cukry Analytické zložky: Proteín 8 %, obsah tuku 4,5 %, obsah anorganických látok 1,8 %, hrubá vláknina 0,3 %, vlhkosť 83 % Dávkovanie jedla pre mačky: Mačka s hmotnosťou 4 kg – 2 kapsičky denne Obsah: 15× 50 g

4,29 

Eukanuba VD Intestinal Dry Dog 12 kg

Indikácie: Nešpecifické hnačky, akútne/chronické gastroenteritídy, zápal čriev, kolitída, exokrinný insuficiencia, syndróm bakteriálneho prerastania v tenkom čreve, malabsorpcia/maldigescia, diétne chyby zápcha, pankreatitída, parazitózy, hyperlipidémia, enteropatie so stratou proteínov, lymfangiektázie. Špecifiká diéty: Fruktooligosacharidy (FOS) sú novým zdrojom vlákniny, ktorá pomáha udržiavať prirodzenú mikroflóru čreva a bráni tak premnoženiu patogénov Nízky obsah tuku bráni stimulácii slinivky brušnej, vysoko stráviteľný zdroj tukov obsiahnutý v nízkej koncentrácii pomáha znižovať osmotický tlak v lúmene čreva a bráni vzniku steatorrhoe, ktorá zhoršuje priebeh ochorenia. Obsiahnuté Omega-6 a Omega-3 mastné kyseliny v pomere 5:1 až 10:1 pomáhajú urýchľovať procesy na sliznici tráviaceho traktu. Dávkovanie: (Pozri tabuľku na obale). Odporúčaná dĺžka podávania: 3 – 12 týždňov, dlhodobo u prípadov chronickej insuficiencie pankreasu, u pacientov s akútnymi prejavmi porúch absorpcie živín 1 – 2 týždne. U prípadov porúch regulácie lipidového metabolizmu je dĺžka dietoterapia až 2 mesiace. Pacient by mal mať voľný prístup k vode. Zloženie: Kukuričný škrob, ryžová múka, kuracie mäso, kurča, rybie mäso, sušená repa, kuracie vnútornosti, sušené vajcia, kurací tuk, sušené kvasnice, fruktooligosacharidy, rybací olej, ľanové semienko, DL-metionín. Akostné znaky: Proteíny 23%, vlhkosť 8%, oleje a tuky 10%, omega-6 17,5 g/kg, omega-3 3,5 g/kg, popoloviny 6%, vláknina 1,9%, vápnik 1%, fosfor 0,8%, draslík 0,82%, vitamín A 12500 mj/kg, vitamín D3 900 mj/kg, vitamín E (alfatokoferol) 100 mg/kg, meď vo forme síranu meďnatého 16 mg/kg. Metabolizovateľná energia: In vivo: 3978 Kcal/kg (16,7 MJ/kg), In vitro: 3440 kcal/kg (14,4 MJ/kg)

40,69 

Eukanuba VD Restricted Calories Dry Dog 12 kg

Špecifiká diéty: Optimálne zloženie diéty určené k redukcii hmotnosti: 66% energie vo forme karbohydrátov, 18% vo forme proteínov a 16% vo forme tukov, vysoko kvalitný živočíšny proteín zaisťujúci dostatočný prísun živín. Zníženie celkového kalorického prísunu bez zvýšenia percenta vlákniny rastlinného pôvodu. Nízky obsah vlákniny pre optimálne trávenie, zníži sa objem formovanej, pevnej stolice Denný režim: Dávkovanie pozri tabuľku na obale. Navykanie psa na krmivo so zníženým obsahom kalórií musí byť pozvoľné, pokles hmotnosti psa by nemal presiahnuť 1 – 2% týždenne. Pes by mal mať prístup k vode. Pomalý režim 70% pôvodnej kalorickej hodnoty – pre psy v záťaži, vhodná aj pre psy ťažko sa adaptujúce. Režim stredného stupňa 60% pôvodnej kalorickej hodnoty – odporúča; väčšine psov. Režim rýchly 50% pôvodnej kalorickej hodnoty – pre psy, ktorí pri strednej reštrikcii chudnú príliš pomaly. Riadiť sa individuálnymi potrebami pacienta. Množstvo krmiva je potrebné určiť na základe úbytku hmotnosti, podľa individuálnych požiadaviek. Ak hmotnosť neklesne po 4 týždennej kúre, prikročí sa k redukcii kŕmnej dávky o 10%. Zloženie: Kukuričný škrob, kuracie mäso, ryžová múka, sušená repa, hydinové žalúdky, rybie mäso, sušené vajcia, sušené kvasnice, chlorid draselný, kukuričný olej, DL-metionín, ľanové semeno. Akostné znaky: Proteíny 17,2%, vlhkosť 8%, oleje a tuky 5,9%, popoloviny 5%, vláknina 1,8%, vápnik 0,85%, fosfor 0,7%, vitamín A 12000 mj/kg, vitamín D3 900 IU/kg, vitamín E (alfatokoferol) 100 mg/kg, meď vo forme síranu meďnatého 15 mg/kg. Metabolizuje energie: In vivo: 3648 kcal/kg (15,3 MJ/kg), In vitro: 3275 kcal/kg (13,7 MJ/kg)

40,69 

Eukanuba VD Dermatosis Dry Dog 12 kg

Špecifiké diéty: Krmivo obsahuje iba vybrané zdroje proteínov (ryba) a karbohydrátov (zemiakový škrob), minimalizuje sa tak riziko vystavenia organizmu najčastejším alergénom a zároveň je vhodným zdrojom aminokyselín Prídavok omega 6: omega 3 mastných kyselín v pomere 5:1 až 10:1 redukuje hladinu cirkulujúcich zápalových mediátorov a zvyšuje kvalitu kože a srsti. Forma granulovaná obsahujú zhodné zdroje proteínov a karbohydrátov. Dávkovanie: (Pozri tabuľku na obale). Dennú kŕmnu dávku je nutné vztiahnuť k veku, povahe psa a záťaži. Odporúčaná dĺžka aplikácie: Minimálne 2 mesiace, pokiaľ sa jedná o kožné ochorenia a zvýšenú stratu srsti. V prípadoch tráviacich ťažkostí, pri ktorých je pravdepodobnou príčinou potravinovej alergie/intolerancie, je dĺžka 3 – 8 týždňov. Ak sa objavia tieto klinické príznaky znovu, táto dietoterapia sa musí znovu začať a je možné, že bude doživotná. Voda by mala byť stále dostupná. Zloženie: Zemiaky, mäso sleďa, mäso sumcovitej ryby, sušená repa, rybie vnútornosti, chlorid draselný, chlorid sodný, DL-metionín. Akostné znaky: Proteíny 23%, vlhkosť 8%, oleje a tuky 13%, Omega-6 160 g/kg, Omega-3 3,2 g/kg, popoloviny 8%, vláknina 3%, vápnik 1%, fosfor 0,9% , vitamín A 11000 mj/kg, vitamín D3 900 mj/kg, vitamín E (alfatokoferol) 100 mg / kg, meď vo forme síranu meďnatého 25 mg / kg. Metabolizovateľná energia: In vivo: 4082 kcal / kg (17,1 MJ / kg) In vitro: 3485 kcal / kg (14,6 MJ / kg)

40,69 

PERFECT FIT granule bohaté na kuracie 1,4 kg – pre dospelé kastrované mačky

Granule Perfect Fit Sterile s kuracím mäsom obsahujú o 20 % menej kalórií až o 15 % menej tuku v dennej dávke. Taktiež obsahujú vitamíny B a železo podporujúce pohyblivosť mačky. S pridanými prebiotikami pomáhajú podporiť zdravú črevnú mikroflóru. Kľúčové vlastnosti granúl pre mačky Perfect Fit Sterile s kuracím mäsom Na optimálnu hmotnosť Podpora pohybu Na optimálne zažívanie Bez pridaných umelých farbív Všestranná výživa pre zdravý život Zloženie mačacích granúl: Sušené hydinové bielkoviny (vrátane 20 % kuracích), Pšenica, Kukuričná múka, Sójová bielkovina, Škvarková bielkovina, Hydinový tuk, Sójová múčka, Kukuričná bielkovina, Ryža (4 %), Hydrolyzovaná pečeň, Kvasnice, Chlorid sodný, Extrakt z čakanky (0.75 % ), Cukrovarské rezne sušené (0.7 %), Chlorid draselný, Slnečnicový olej (0.4 %) Odporúčané dávkovanie žrania pre mačky: Umožnite prechodnú fázu pri zmene stravy a upravte dávky podľa potrieb vášho domáceho maznáčika. Čerstvá pitná voda musí byť neustále k dispozícii.

6,69 

PERFECT FIT granule bohaté na kuracie 1,4 kg – pre dospelé domáce mačky

Perfect Fit granule Indoor s kuracím mäsom je kompletné krmivo pre dospelé mačky obohatené o prírodnú vlákninu, ktorá pomáha predchádzať vzniku bezoárov. Receptúra s výťažkami z Yucca Schidigera pomáha obmedzovať zápach exkrementov. Denná dávka navyše obsahuje o 20 % menej kalórií a až o 15 % menej tuku a upravený výživový profil. Kombinácia L-karnitínu, vysokého obsahu proteínu a ideálnej dávky energie napomáha na udržanie optimálnej hmotnosti a fyzickej kondície. Kľúčové vlastnosti granúl pre mačky Perfect Fit Indoor s kuracím mäsom Všestranná výživa pre zdravý život Proti chuchvalcom (bezoárom) Zmierňuje pach exkrementov Pre optimálnu hmotnosť Bez pridaných umelých farbív Odporúčané dávkovanie mačacích granúl : Umožnite prechodnú fázu pri zmene stravy a upravte dávky podľa potrieb vášho domáceho maznáčika. Zloženie žrania pre mačky: Sušené hydinové bielkoviny (vrátane 20 % kuracích), Kukurica, Pšenica, Sójová bielkovina, Škvarková bielkovina, Hydinový tuk, Kukuričná bielkovina, Sójová múčka, Ryža (4 %), Hydrolyzovaná pečeň, Celulóza (3 %), Kvasnice, Cukrovarské rezne sušené ( 2 %), Chlorid sodný, Chlorid draselný, Slnečnicový olej (0.4 %), Yucca schidigera (0.03 %)

6,69 

Sheba kapsička pre dospelé mačky 85 g – s tuniakom v želé

Zloženie: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (42%, vrátane 4% kuracieho mäsa), minerálne látky, rôzne cukry. Deklarované akostné znaky: proteín 7,7%, tuk 4,8%, popol 1,7%, vláknina 0,3%, vlhkosť 85%. Odporúčané dávkovanie: 4kg mačka potrebuje 3 kapsičky denne. Prispôsobte dávku krmiva podľa úrovne aktivity a telesnej kondície. Čerstvá pitná voda musí byť neustále k dispozícii.

0,53 

Zobrazených 1–10 z 58 výsledkov