Veterinárne prípravky

Sheba kapsičky pre dospelé mačky 12 x 85 g – šťavnatý výber v šťave

Balenie SHEBA Šťavnatý výber v želé obsahuje celkom 12 kapsičiek s rôznymi príchuťami – s kuracím, morčacím, kačicou a hydinovým mäsom. Ide o kompletné krmivo pre dospelé mačky. Zloženie: S hovädzím: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (44 %, vrátane 4 % hovädzieho), cereálie, minerálne látky, rôzne cukry S jahňacím: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (44 %, vrátane 4 % jahňacieho), cereálie, minerálne látky, rôzne cukry S kuracím: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (44 %, vrátane 4 % kuracieho), cereálie, minerálne látky, rôzne cukry S morčacím: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (44 %, vrátane 4 % morčacieho), cereálie, minerálne látky, rôzne cukry Odporúčané dávkovanie: 4-kilová mačka potrebuje 3,5 kapsičky denne. Odporúčame kŕmiť kombináciou 2 kapsičiek Sheba a 20 g suchého krmiva. Taktiež odporúčame postupný prechod na nové krmivo. U mačiek s nadváhou znížte denné množstvo krmiva. Podávajte pri izbovej teplote a s vodou. Prebytok krmiva uchovávajte v chlade a spotrebujte do 2 dní.

5,29 

Sheba kapsičky pre dospelé mačky 12 x 85 g – hydinový výber v želé

SHEBA Hydinový výber v želé 12× 85 g Balenie SHEBA Hydinový výber v želé obsahuje celkom 12 kapsičiek s rôznymi príchuťami – s kuracím, morčacím, kačicou a hydinovým mäsom. Ide o kompletné krmivo pre dospelé mačky. Zloženie: S kuracím: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (42 %, vrátane 4 % kuracieho), minerálne látky, rôzne cukry S morčacím: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (42 %, vrátane 4 % morčacieho), minerálne látky, rôzne cukry S kačicou: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (42 %, vrátane 4 % kačacieho), minerálne látky, rôzne cukry S hydinovým: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (42 %, vrátane 4 % hydinového), minerálne látky, rôzne cukry Odporúčané dávkovanie: 4-kilová mačka potrebuje 3,5 kapsičky denne. Odporúčame kŕmiť kombináciou 2 kapsičiek Sheba a 20 g suchého krmiva. Odporúčame postupný prechod na nové krmivo. Pri mačkách s nadváhou znížte denné množstvo krmiva. Podávajte pri izbovej teplote, ponúknite vodu, prebytok krmiva uchovávajte v chlade a spotrebujte do 2 dní.

5,29 

Sheba Fresh & Fine Kompletné krmivo pre dospelé mačky 15 x 50 g (750 g) – hydinový výber v šťave

Sheba Fresh & Fine kapsičky pre dospelé mačky: hydinový výber v šťave 15× 50 g Komplexné vyvážené krmivo pre mačky od spoločnosti MARS z radu pre domácich miláčikov Sheba Fresh & Fine s príchuťou hydiny je určené dospelým miláčikom všetkých plemien. Balenie obsahuje 5 kapsičiek s kuracím mäsom, 5 s morčacím a 5 s hydinovým. Sheba Fresh & Fine s výberovým mäsom z hydiny sa ľahko otvárajú. Mäkké kúsky šťavnatého mäsa v lahodnej šťave si rýchlo obľúbia aj veľmi maškrtní miláčikovia. Fresh & Fine je bez umelých farbív a konzervantov! Pätnásť kapsičiek v balení. Kľúčové vlastnosti kapsičiek Sheba Fresh & Fine hydinový výber, 15× 50 g Kompletné a vyvážené krmivo pre mačky všetkých rás s hydinovým mäsom Balenie obsahuje 15 kapsičiek: 5 s kuracím, 5 s morčacím a 5 s hydinovým mäsom Kapsičky Sheba Fresh & Fine sa ľahko otvárajú Mäkké kúsky hydinového mäsa v šťave neobsahujú umelé farbivá ani konzervanty Žranie pre mačky Sheba Fresh & Fine skvele chutí Zloženie krmiva pre mačky: S kuracím: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (44 %, vrátane 4 % kuracieho), cereálie, minerálne látky, rôzne cukry S hydinou: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (44 % vrátane 4 % hydinových), cereálie, minerálne látky, rôzne cukry S morčacím: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (44 % vrátane 4 % morčacích), cereálie, minerálne látky, rôzne cukry Analytické zložky: Proteín 8 %, obsah tuku 4,5 %, obsah anorganických látok 1,8 %, hrubá vláknina 0,3 %, vlhkosť 83 % Dávkovanie jedla pre mačky: Mačka s hmotnosťou 4 kg – 2 kapsičky denne Obsah: 15× 50 g

4,29 

Eukanuba Daily Care Senior Plus 12 kg

Základné vlastnosti produktu Eukanuba Daily Care Senior 9+ Posilňuje imunitný systém v beta-karoténe a vitamíne E. Bohaté na probiotiká (MOS), pre optimálne trávenie Zvýšený obsah bielkovín pomáha udržiavať svalovú hmotu. Posilňuje kĺby vďaka obsahu glukozamínu a chondroitínu Vysoký obsah živočíšnych bielkovín reguluje telesný tuk Krmivo Eukanuba Daily Care Senior 9+ pomáha udržiavať zdravý vzhľad psa vďaka jeho nízkemu obsahu tuku a L-karnitínu, ktorý pomáha pri spaľovaní tukov. Eukanuba Daily Care Senior 9+ obsahuje nenasýtené mastné kyseliny pochádzajúce z najlepšieho zdroja rybieho oleja, poskytuje lepšiu imunitu, zlepšuje stav srsti staršieho psa a zlepšuje koncentráciu a oneskoruje proces starnutia buniek. Esenciálne mastné kyseliny v potrave staršieho psa. Systém DentaDefense v krmive Eukanuba Daily Care Senior 9+ sa postará o silné zuby a pomôže zbaviť sa zvyškov jedla a zubného kameňa. Špeciálne mikročastice obsiahnuté v potrave čistia zuby a odstraňujú vodný kameň až z 80%. zloženie: Sušené kuracie a morčacie mäso: 33% (kuracie 20% prírodný zdroj glukozamínu a chondroitín sulfátu), kukurica, pšenica, živočíšny tuk, cirok, jačmeň, sušená repa (3,3%) hydrolyzovaná živočíšna bielkovina, sušené celé vajcia, sušené kvasnice chlorid draselný, fruktooligosacharidy (0,53%), chlorid sodný, rybí olej, hexametafosforečnan sodný, ľan, uhličitan vápenatý. zloženie: Sušené kuracie a morčacie (34% prírodný zdroj glukozamínu a chondroitín sulfátu), kukurica, pšenica, živočíšny tuk, ryža, sušená repa, (2,9%), hydrolyzované živočíšne bielkoviny, sušené celé vajcia, sušené kvasnice, rybí olej, fruktooligosacharidy (0,53%), chlorid draselný, chlorid sodný, hexametafosforn sodné, ľanové, mananové oligosacharidy. Prísady na 1 kg: vitamín A (45055 IU / kg), vitamín D3 (1495 IU / kg), vitamín E (250 mg / kg), L-karnitín (56,9 mg / kg), beta-karotén (28,5 mg / kg).

31,79 

Eukanuba Daily Care Sensitive Skin 12 kg

Eukanuba Daily Care – nový rad superprémiových krmív pre dospelé psy vyžadujúce osobitnú starostlivosť. Rad Eukanuba Daily Care bol vyvinutý ako prispôsobená výživa s prírodnými zložkami určená pre každodenné použitie. Obohatená o prírodné rybie oleje, zdroj Omega-6 a Omega-3 mastných kyselín. Znaky Krmiva: Obsahuje len vybrané zdroje proteínov z rýb a vajec a jediný zdroj uhľohydrátov je kukurica, čím sa krmivo vyhýba zdrojom proteínu, ktoré môžu spôsobiť podráždenie kože. Vyvážený pomer Omega-6 a Omega-3 mastných kyselín 5 – 10:1 redukuje hladinu cirkulujúcich zápalových mediátorov a podporuje zdravie kože a srsti. Vysoko kvalitný živočíšny proteín pre podporu štíhleho tela a funkciu kože a srsti. Repná dužina a FOS pre zdravé zažívanie. Antioxidanty pre podporu zdravého a odolného imunitného systému. DentalCare systém redukuje tvorbu zubného kameňa Zloženie: Kukurica, sumec (> 14%, 4,1% rybí olej), mäso zo sleďov (2,5% rybieho oleja), sušené repné rezky, živočíšny tuk, rybia vnútornosti, sušené celé vajcia, sušené pivovarské kvasnice, chlorid draselný, chlorid sodný, hexametafosfát sodný, DL-metionín. Akostné znaky: Proteíny 230 g / kg, vlhkosť 8%, oleje a tuky 130 g / kg, Popolo 65 g / kg, vláknina 30 g / kg, vápnik 10 g / kg, fosfor 8 g / kg, vitamín A 12000 mj / kg, vitamín D3 900 IU / kg, vitamín E (alfatokoferol) 200 mg / kg, meď Ako síran meďnatý 20 mg / kg, beta-karotén 1 mg / kg, metabolizovateľná energia 3680 kcal / kg. Dostupné v balení: 2,5 kg, 12,5 kg.

39,69 

Eukanuba Daily Care Sensitive Joints 12,5 kg

Obsahuje potrebné vitamíny a minerály, ktoré váš pes potrebuje. Schopnosť slobodného pohybu je znakom dobrého zdravia, ale u mnohých psov môžu citlivé kĺby a nadmerná hmotnosť obmedziť aktivity, ktoré z nich robia psov. Choroby kĺbov sú vlastne zdravotným problémom číslo jeden medzi psami veľkých plemien. To, čo váš pes je, hrá kľúčovú úlohu pre zdravie kĺbov a správnu kontrolu hmotnosti. Tento fakt si uvedomovala spoločnosť Eukanuba pri tvorbe tohto krmiva na mieru: výsledkom je krmivo Eukanuba Sensitive Joints, ktoré vášmu psovi pomôže udržať si dobrú kondíciu a užiť si aktívny život. Ak by ste mali problém s kĺbmi a zmena jedálnička by pomohla ho zvládnuť, vrátili by ste sa k svojej pôvodnej strave? S najväčšou pravdepodobnosťou nie. Krmivo Daily Care pre citlivé kĺby sa riadi rovnakým princípom. Je to kompletná a vyvážená strava na každý deň pre psy s dispozíciou k stuhnutým kĺbom. Obsahuje prírodné rybie oleje na podporu zdravých kĺbov, prírodné kĺbové výživové preparáty pre pružné kĺby, nevyhnutné vitamíny a minerály, ktoré váš pes potrebuje, aby zostal aktívny, a znížené množstvo kalórií na udržanie správnej hmotnosti. Znaky krmiva: obsahuje nižšiu hladinu tukov * prírodné rybie oleje * prirodzené výživové látky pre chrupavky * bez pridaných umelých príchutí * bez pridaných umelých konzervantov * bez pridaných umelých farbív * bez pridaných umelých plnidiel. Kŕmny návod: Kŕmte podľa hmotnosti psa – pozri tabuľku na obale. Zloženie: sušené kuracie a morčacie mäso (22%), kukurica, pšenica, cirok, živočíšny tuk, jačmeň, sušená repná dužina (3,8%), sušené vajcia, hydrolyzované živočíšne proteíny, chlorid draselný, rybí olej, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, ľanové semienko, hexametafosfát sodný, fruktooligosacharidy (0,38%), glukozamín (576 mg / kg), chondroitín sulfát (57 mg / kg). Neobsahuje dochucovadlá, farbivá ani konzervačné látky. Akostné znaky: proteíny 23% vlhkosť 8%, oleje a tuky 13%, hrubé popoloviny 6,6%, hrubá vláknina 2,6%, vápnik 1,1%, fosfor 0,9%, omega-3 mastné kyseliny 0,37%, omega-6 mastné kyseliny 2,21%, vitamín A 45419 mj / kg, vitamín D3 1507 mj / kg, vitamín E (alfatokoferol) 252 mg / kg, L-karnitín 48,1 mg / kg, betakarotén 28,4 mg / kg. Metabolizovateľná energia 3546 kcal / kg.

39,69 

Eukanuba Daily Care Sensitive Digestion 12,5 kg

Obsahuje potrebné vitamíny a minerály, ktoré váš pes potrebuje. Správna hmotnosť je kľúčový faktor pre zdravie a pohodu psa. Napriek tomu počet psov s nadváhou rastie. Nadváha zvyšuje riziko chorôb, ako je cukrovka, ochorenie srDaily Carea a problémy s kĺbmi. Výživa hrá pri kontrole hmotnosti kľúčovú úlohu. Preto spoločnosť Eukanuba vyvinula krmivo Eukanuba Excess Weight, ktoré dospelým psom pomáha dosiahnuť štíhleho tela a užiť si aktívnu interakciu s ich pánmi. Ak by ste mali citlivé trávenie a zmena jedálnička by pomohla ho zvládnuť, vrátili by ste sa k svojej pôvodnej strave? S najväčšou pravdepodobnosťou nie. Krmivo Daily Care pre citlivé trávenie sa riadi rovnakým princípom. Najprv vášmu psovi podávajte túto stravu na podporu vyrovnaného tráviaceho systému. Toto starostlivo zostavené krmivo Daily Care pre citlivé trávenie mu potom podávajte, aj keď je už jeho trávenie vyvážené. Radšej pokračujte vo výžive, ktorá vášmu psovi prospieva, než aby ste mu podávali pôvodnú stravu. Obsahuje probiotickú vlákninu, ľahko stráviteľnú ryžu a prírodnú repnú dužinu. Zloženie 22% sušené kuracie a morčacie mäso, 21% ryža, kukurica, cirok, živočíšny tuk, 2,8% sušená repná dužina, rybia múčka, sušené celé vajcia, hydrolyzované živočíšne proteíny, 0,77% fruktooligosacharidy, hydrogenfosforečnan vápenatý, chlorid draselný, chlorid sodný, hexametafosfát sodný, rybí olej, uhličitan vápenatý, ľanové semienko.Neobsahuje dochucovadlá, farbivá ani konzervačné látky.

39,69 

Eukanuba VD Intestinal Dry Dog 12 kg

Indikácie: Nešpecifické hnačky, akútne/chronické gastroenteritídy, zápal čriev, kolitída, exokrinný insuficiencia, syndróm bakteriálneho prerastania v tenkom čreve, malabsorpcia/maldigescia, diétne chyby zápcha, pankreatitída, parazitózy, hyperlipidémia, enteropatie so stratou proteínov, lymfangiektázie. Špecifiká diéty: Fruktooligosacharidy (FOS) sú novým zdrojom vlákniny, ktorá pomáha udržiavať prirodzenú mikroflóru čreva a bráni tak premnoženiu patogénov Nízky obsah tuku bráni stimulácii slinivky brušnej, vysoko stráviteľný zdroj tukov obsiahnutý v nízkej koncentrácii pomáha znižovať osmotický tlak v lúmene čreva a bráni vzniku steatorrhoe, ktorá zhoršuje priebeh ochorenia. Obsiahnuté Omega-6 a Omega-3 mastné kyseliny v pomere 5:1 až 10:1 pomáhajú urýchľovať procesy na sliznici tráviaceho traktu. Dávkovanie: (Pozri tabuľku na obale). Odporúčaná dĺžka podávania: 3 – 12 týždňov, dlhodobo u prípadov chronickej insuficiencie pankreasu, u pacientov s akútnymi prejavmi porúch absorpcie živín 1 – 2 týždne. U prípadov porúch regulácie lipidového metabolizmu je dĺžka dietoterapia až 2 mesiace. Pacient by mal mať voľný prístup k vode. Zloženie: Kukuričný škrob, ryžová múka, kuracie mäso, kurča, rybie mäso, sušená repa, kuracie vnútornosti, sušené vajcia, kurací tuk, sušené kvasnice, fruktooligosacharidy, rybací olej, ľanové semienko, DL-metionín. Akostné znaky: Proteíny 23%, vlhkosť 8%, oleje a tuky 10%, omega-6 17,5 g/kg, omega-3 3,5 g/kg, popoloviny 6%, vláknina 1,9%, vápnik 1%, fosfor 0,8%, draslík 0,82%, vitamín A 12500 mj/kg, vitamín D3 900 mj/kg, vitamín E (alfatokoferol) 100 mg/kg, meď vo forme síranu meďnatého 16 mg/kg. Metabolizovateľná energia: In vivo: 3978 Kcal/kg (16,7 MJ/kg), In vitro: 3440 kcal/kg (14,4 MJ/kg)

40,69 

Eukanuba VD Restricted Calories Dry Dog 12 kg

Špecifiká diéty: Optimálne zloženie diéty určené k redukcii hmotnosti: 66% energie vo forme karbohydrátov, 18% vo forme proteínov a 16% vo forme tukov, vysoko kvalitný živočíšny proteín zaisťujúci dostatočný prísun živín. Zníženie celkového kalorického prísunu bez zvýšenia percenta vlákniny rastlinného pôvodu. Nízky obsah vlákniny pre optimálne trávenie, zníži sa objem formovanej, pevnej stolice Denný režim: Dávkovanie pozri tabuľku na obale. Navykanie psa na krmivo so zníženým obsahom kalórií musí byť pozvoľné, pokles hmotnosti psa by nemal presiahnuť 1 – 2% týždenne. Pes by mal mať prístup k vode. Pomalý režim 70% pôvodnej kalorickej hodnoty – pre psy v záťaži, vhodná aj pre psy ťažko sa adaptujúce. Režim stredného stupňa 60% pôvodnej kalorickej hodnoty – odporúča; väčšine psov. Režim rýchly 50% pôvodnej kalorickej hodnoty – pre psy, ktorí pri strednej reštrikcii chudnú príliš pomaly. Riadiť sa individuálnymi potrebami pacienta. Množstvo krmiva je potrebné určiť na základe úbytku hmotnosti, podľa individuálnych požiadaviek. Ak hmotnosť neklesne po 4 týždennej kúre, prikročí sa k redukcii kŕmnej dávky o 10%. Zloženie: Kukuričný škrob, kuracie mäso, ryžová múka, sušená repa, hydinové žalúdky, rybie mäso, sušené vajcia, sušené kvasnice, chlorid draselný, kukuričný olej, DL-metionín, ľanové semeno. Akostné znaky: Proteíny 17,2%, vlhkosť 8%, oleje a tuky 5,9%, popoloviny 5%, vláknina 1,8%, vápnik 0,85%, fosfor 0,7%, vitamín A 12000 mj/kg, vitamín D3 900 IU/kg, vitamín E (alfatokoferol) 100 mg/kg, meď vo forme síranu meďnatého 15 mg/kg. Metabolizuje energie: In vivo: 3648 kcal/kg (15,3 MJ/kg), In vitro: 3275 kcal/kg (13,7 MJ/kg)

40,69 

Eukanuba VD Dermatosis Dry Dog 12 kg

Špecifiké diéty: Krmivo obsahuje iba vybrané zdroje proteínov (ryba) a karbohydrátov (zemiakový škrob), minimalizuje sa tak riziko vystavenia organizmu najčastejším alergénom a zároveň je vhodným zdrojom aminokyselín Prídavok omega 6: omega 3 mastných kyselín v pomere 5:1 až 10:1 redukuje hladinu cirkulujúcich zápalových mediátorov a zvyšuje kvalitu kože a srsti. Forma granulovaná obsahujú zhodné zdroje proteínov a karbohydrátov. Dávkovanie: (Pozri tabuľku na obale). Dennú kŕmnu dávku je nutné vztiahnuť k veku, povahe psa a záťaži. Odporúčaná dĺžka aplikácie: Minimálne 2 mesiace, pokiaľ sa jedná o kožné ochorenia a zvýšenú stratu srsti. V prípadoch tráviacich ťažkostí, pri ktorých je pravdepodobnou príčinou potravinovej alergie/intolerancie, je dĺžka 3 – 8 týždňov. Ak sa objavia tieto klinické príznaky znovu, táto dietoterapia sa musí znovu začať a je možné, že bude doživotná. Voda by mala byť stále dostupná. Zloženie: Zemiaky, mäso sleďa, mäso sumcovitej ryby, sušená repa, rybie vnútornosti, chlorid draselný, chlorid sodný, DL-metionín. Akostné znaky: Proteíny 23%, vlhkosť 8%, oleje a tuky 13%, Omega-6 160 g/kg, Omega-3 3,2 g/kg, popoloviny 8%, vláknina 3%, vápnik 1%, fosfor 0,9% , vitamín A 11000 mj/kg, vitamín D3 900 mj/kg, vitamín E (alfatokoferol) 100 mg / kg, meď vo forme síranu meďnatého 25 mg / kg. Metabolizovateľná energia: In vivo: 4082 kcal / kg (17,1 MJ / kg) In vitro: 3485 kcal / kg (14,6 MJ / kg)

40,69 

Zobrazených 1–10 z 44 výsledkov