Vianoce

Darčeková karta Dr.Max v hodnote 10 € 1 ks

Kartu je možné použiť na nákup voľnopredajného sortimentu ako sú napríklad voľnopredajné lieky, výživové doplnky alebo dermokozmetika. Pri predložení v ktorejkoľvek lekárni Dr.Max, bude z vášho nákupu odpočítaná suma 10 €. Pri jednom nákupe môžete použiť aj viac kariet naraz. Nie je možné ju uplatniť pri online nákupe. Kartu je možné použiť iba jednorazovo, pričom hodnota celého nákupu musí byť minimálne 10 eur. Nevydáva sa z nej finančná hotovosť. Nemožno ňou zaplatiť za liek, ktorého výdaj je viazaný na lekársky predpis, dietetickú potravinu, ktorej výdaj je viazaný na lekársky predpis, alebo zdravotnícku pomôcku, ktorej výdaj je viazaný na lekársky poukaz. Platnosť karty je do 31.12.2020

10,00 

SPLAT BABY detská zubná pasta (0-3 roky) 40 ml + zubná kefka na prst 1 ks, 1×1 set

SPLAT BABY je z 99,3% prírodná a je bezpečná pre batoľatá, určená na ochranu pred zubným kazom. Posilňuje zubnú sklovinu, udržiava zdravé ďasná a znižuje ich citlivosť pri raste prvých zúbkov. Účinnosť je klinicky overená. Inovatívna zložka LUCTATOL účinne chráni pred zubným kazom a zubným povlakom.
Bylinné extrakty ako harmanček, nechtík, brusnice, Aloe vera gél a L-arginín poskytujú ukľudňujúci účinok. V kombinácii s extraktom z opuncie tieto zložky pomáhajú znižovať citlivosť ďasien a poskytujú príjemný pocit pri čistení zubov. Jemná čistiaca báza – dicalcium fosfát dihydrát – jemne odstraňuje zubný povlak a extrakt zo sladkého drievka zabraňuje jeho opätovnému vytváraniu.

5,99 

Zobrazujú sa všetky 2 výsledky