Vitamíny a minerály

EDENPharma ČEREŠŇA DNA forte tbl 1×90 ks

Výživový doplnok, obsahuje extrakt čerešne, turanky kanadskej, bromelain, žihľavu a vitamín C.
Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému, k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej, k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí, chrupaviek, zubov, pokožky. Spôsob použitiaOdporúča sa užívať 2 x 2 tablety denne po jedle.
Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.
Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25C°,uskladňovať mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnúť. 

18,99 

Evalar MUMIJO tbl 1×20 ks

Mumijo je prírodný produkt známy v Strednej Ázií po celé tisícročia Mumijo Evalar pochádza zo sibírského pohoria Altaj Je komplexný prírodný prípravok rastlinného pôvodu s obsahom humínových kyselín

4,29 

NástrojeZdravia RESVERATROL EXTRA cps 1×30 ks

Výživový doplnok. Resveratrol je z chemického hľadiska derivát stilbenu. Vyskytuje sa v širokom spektre ovocia a zeleniny, pričom najznámejším zdrojom sú šupky a semená z viniča hroznorodého (vinná réva). Množstvo účinnej látky v 1 kapsule: 300 mg extraktu z hroznových šupiek (vitis vinifera), 100 mg 98% resveratrolu z koreňa krídlatky japonskej (polygonum cuspidatum). Spôsob použitiaOdporúčané dávkovanie: 1-2 kapsuly denne zapiť dostatočným množstvom vody.
Upozornenie: Nie je určený pre deti, pre tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ukladať mimo dosahu detí!  Skladujte v suchu a chlade.

8,49 

NástrojeZdravia ASTAXANTÍN EXTRA cps 1×30 ks

Výživový doplnok obsahuje astaxantín (extrakt z riasy Haematococcus pluvialis) a ďalej karotenoidy nachádzajúce sa v Haematococcus pluvialis, , napríklad beta-karotén a lutein.
 
Množstvo účinnej látky v 1 kapsule: 133,3 mg štandardizovaný extrakt z riasy Haematococcus pluvialis 3% (poskytuje 4 mg Astaxantínu). Spôsob použitiaOdporúčané dávkovanie: 1 kapsula 1x denne
Upozornenie: Nie je určené deťom do 18 rokov. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Ukladať mimo dosahu malých detí! Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Skladujte v suchu a chlade.

10,69 

NástrojeZdravia L-TRYPTOFAN Extra cps 1×60 ks

Výživový doplnok (kapsuly).
L-Tryptofan je esenciálna aminokyselina nevyhnutná pre tvorbu serotonínu. Spôsob použitiaOdporúčané dávkovanie: 1–3 kapsuly denne medzi jedlami.a zapiť dostatočným množstvom vody.
Upozornenie: Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávať mimo dosahu detí! Skladovať v suchu a chlade.

9,89 

NástrojeZdravia SERRAPEPTÁZA Extra 125 000 IU cps 1×60 ks

Výživový doplnok (kapsuly).
Serrapeptáza je prírodný proteolytický enzým, získaný fermentačným procesom pomocou baktérie z rodu Serratia.
DR caps – delay release kapsuly (kapsuly s oneskoreným rozpúšťaním) ochraňujú enzým pred žalúdočnou kyselinou a tým dochádza k priamemu vstrebávaniu v tenkom čreve a maximálnemu využitiu. Spôsob použitiaOdporúčané dávkovanie: 1–2 kapsuly denne, najlepšie pol hodiny pred jedlom nalačno a zapiť dostatočným množstvom vody.
Upozornenie: Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávať mimo dosahu malých detí! Skladovať v suchu a chlade.

21,59 

NástrojeZdravia OSTROPESTREC MARIÁNSKY BIOESSENSE cps 1×60 ks

Výživový doplnok štandardizovaný BIO extrakt z plodov ostropestreca mariánskeho (Silybum marianum) s obsahom účinnej látky sylimarin min. 3 %.
Množstvo účinnej látky v 1 kapsule: 300 mg extraktu. Spôsob použitiaOdporúčané dávkovanie: 1-2 kapsuly denne.
Upozornenie: Nie je určený pre deti, tehotné ženy a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ukladať mimo dosahu detí!

8,79 

NástrojeZdravia ŠAFRÁN ESSENSE cps 1×30 ks

Výživový doplnok s obsahom extraktu blizny krokusu siateho. Obsahujú safranal, crocin, picrocrocin a ďalšie substancie.
Množstvo účinnej látky v 1 kapsule: 30 mg 2 % extraktu šafránu (Crocus sativus L.).
Zloženie kapsuly: 2 % extrakt šafránu 30 mg ( Crocus sativus L.), guarová guma 270 mg, vegetariánska kapsula 75 mg (hydroxypropyl methyl celulóza). Spôsob použitiaOdporúčané dávkovanie: 1 kapsula 1x denne. Kapsulu užiť vcelku a zapiť dostatočným množstvom tekutiny.
Upozornenie: Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávať mimo dosahu malých detí! Skladovať v suchu.

14,09 

Rhodiola Bio Essense Rozchodnica ružová cps 1×60 ks

Výživový doplnok s obsahom extraktu z  koreňa Rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea). Obsahuje flavonoidy, salidrosidy, rosavin, terpény, fenolické kyseliny, minerály a stopové prvky.
Množstvo účinnej látky v 1 kapsule: 100 mg extract rozchodnice ružovej, 120 mg maltodextrin, 3 mg oxid kremičitý, 75 mg veg. kapsula Spôsob použitiaVýživový doplnok sa odporúča užívať v množstve 1 kapsula 1x denne. Kapsula sa užíva vcelku a zapije sa dostatočným množstvom vody.
Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.  Prípravok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávať mimo dosah malých detí. Skladovať na suchom a chladnom mieste.

12,29 

Zobrazených všetkých 9 výsledkov