Zdravotnícky materiál

ValaClean Film umývacie vrecká 1×50 ks

Jednorazové umývacie vrecká (žinky) z mäkkej tkaniny s plastifikovanou vnútornou stranou. Spôsob použitiaVrecká sa použijú na umývanie podľa potreby. Vhodné aj na každodennú hygienu ležiacich pacientov.

10,99 

INDIKÁTOROVÝ PAPIERIK pH 0-12 univerzálny, prúžky 1×100 ks

Univerzálny indikátorový papierik, pro jednoduché a rýchle určenie pH.
Jedno balenie obsahuje 100 prúžkov. Spôsob použitiaPapierik sa v čase potreby vyberie z obalu a použije podľa návodu. Papierik sa priloží k farebnej škále stupnice a porovná sa pH.

3,99 

SVORKA NA CIEVY MOSQUITO 12,5 cm rovná (15-962) 1×1 ks

Rovná svorka z nehrdzavejúcej ocele 12,5 cm dlhá je určená na použitie pri operačných výkonoch. Spôsob použitiaPoužije sa príslušným spôsobom pri medicínskom výkone realizovanom odborným pracovníkom.

8,49 

PINZETA ANATOMICKÁ – rovná 14 cm (19-0276) 1×1 ks

Anatomická pinzeta vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka 14 cm. Pinzeta – lekársky nástroj s vrúbkovanými ramenami bez ostrého zakončenia je určená:
na použitie v oblasti chirurgie, na prichytávanie požadovaných objektov, na uľahčenie separácie tenkých a jemných štruktúr (nervov, ciev).

Vhodná je aj pri štúdiu anatómie – na manipuláciu s rôznymi preparátmi. Spôsob použitiaPinzeta sa uchopí medzi palec a ukazovák a po miernom stlačení kovových ramien sa týmito prichytí požadovaná častica alebo objekt.

1,99 

PINZETA ANATOMICKÁ – špicatá na triesky 14 cm (SG-207) 1×1 ks

Anatomická pinzeta na triesky vyrobená z nehrdzavejúcej ocele. Dĺžka 14 cm. Pinzeta – lekársky nástroj s vrúbkovanými ramenami. Určená je na použitie v oblasti chirurgie, na separáciu a prichytenie požadovaných objektov a na vyberanie cudzích objektov z tkaniva napr. triesok. Spôsob použitiaPinzeta sa uchopí medzi palec a ukazovák a po miernom stlačení kovových ramien sa týmito uchopí požadovaná častica alebo objekt. Následne sa ťahom odstráni.

3,49 

PINZETA ANATOMICKÁ – rovná 12 cm (19-0274) 1×1 ks

Anatomická pinzeta vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka 12 cm. Pinzeta – lekársky nástroj s vrúbkovanými ramenami bez ostrého zakončenia je určená:
na použitie v oblasti chirurgie, na prichytávanie požadovaných objektov, na uľahčenie separácie tenkých a jemných štruktúr (nervov, ciev).

Vhodná je aj pri štúdiu anatómie – na manipuláciu s rôznymi preparátmi. Spôsob použitiaPinzeta sa uchopí medzi palec a ukazovák a po miernom stlačení kovových ramien sa týmito prichytí požadovaná častica alebo objekt.

2,19 

PEÁN ROVNÝ 14 cm (12-0168) 1×1 ks

Peán je určený k uchopeniu tampónov. Spôsob použitiaPoužije sa príslušným spôsobom pri medicínskom výkone realizovanom odborným pracovníkom.

7,79 

PILNÍK SKLENENÝ 19,5 cm farebný obojstranný, hrúbka 4mm, 1×1 ks

Sklenený pilník obojstranný v rôznych farbách. V plastovom obale. Na tvarovanie a úpravu nechtov. Spôsob použitiaPoužíva sa na tvarovanie a úpravu nechtov.

3,99 

PILNÍK SKLENENÝ 13,5 cm číry obojstranný, hrúbka 2mm 1×1 ks

Pilník sklenený obojstranný v plastovom obale. Na úpravu nechtov. Spôsob použitiaNa úpravu a tvarovanie nechtov.

2,19 

PEÁN ROVNÝ 18 cm (12-0173) 1×1 ks

Peán z nehrdzavejúcej ocele je určený na prichytenie tampónov, rúšky atď. Spôsob použitiaPoužije sa príslušným spôsobom pri medicínskom výkone realizovanom odborným pracovníkom.

6,19 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 51