Zdravotnícky materiál

Cosmos ACTIVE Opakovane použiteľný gélový vankúšik hot/cold (12×29 cm) 1×1 ks

Gélový vankúšik na opakované použitie s ochranným obalom na pohodlnú aplikáciu. Používa sa k liečbe teplom alebo chladom:
Liečba teplom: podporuje lokálny krvný obeh, uvoľňuje napätie, na bolesti svalov, bolesti chrbta, menštruačné ťažkosti Liečba chladom: akútne zápaly kĺbov, svalov, tupé poranenia, hematómy, poštípanie hmyzom, bolesti zubov. 
Spôsob použitiaHrejivý: Vankúšik sa zohreje v horúcej vode alebo mikrovlnej rúre.
Chladivý: Vankúšik sa schladí v mrazničke.
Vankúšik sa následne v ochrannom obale priloží na postihnuté miesto.

6,99 

DLAHA NA FIXÁCIU PRSTOV NA RUKE A1 krátka dlaha 50×17 mm, 1×1 ks

Krátka dlaha (50×17 mm)
Dlaha – pevná, tvarovateľná, ľahká s penovou výstelkou. Dlaha slúži k ošetreniu úrazov prstov ruky. Spôsob použitiaDlahu je potrebné po aplikácii (nasadení na prst) zafixovať obväzom alebo náplasťou.

1,53 

Systém Tevadaptor TM na prípravu a prenos cytostat. lieku 1×1 ks

Systém na prípravu, prenos a aplikáciu cytostatík. Ochrana pred expozíciou cytostatikami pre pacientov a zdravotníckych pracovníkov.
  Spôsob použitia1. z fľaštičky odstrániť ochranný kryt.2. adaptér fľaštičky nadsaďte na fľaštičku 3. adaptér striekačky pripojte s konusom luer ku striekačke.4. Spojovací set s adaptérom a s hrotom napichnite do otvoru pre napichnutie infúzneho vaku a naplňte hadičku infúzneho setu obsahom vaku. ( príprava infúzneho roztoku)Na prenos liekua) z adaptéru fľaštičky odstráňte ochranný krytb) Pripojiť adaptér striekačky k adaptéru fľaštičky, otočte a vtiahnite požadovaný objem liekuc) odpojte adaptér striekačky od adaptéra fľaštičky Na prípravu a prenos liekua) Z adaptéru fľaštičky odstrániť ochranný krytb) Vtiahnuť požadované množstvo rozpúšťadla z fľaštičky (I) alebo vaku (II)I. Nasaďiť na fľaštičku nový adaptér fľaštičky s rozpúšťadlom, pripojiť adaptér striekačky a vtiahnuť rozpúšťadlo z fľaštičky, aleboII. pripojiť adaptér striekačky k spojovaciemu setu a vtiahnuť požadované množstvo rozpúšťa z vaku.c) Odpojiť adaptér striekačky s rozpúšťadlomI. od adaptéru fľaštičky, aleboII. od spojovacieho setud) Pripojiť adaptér striekačky s rozpúšťadlom k adaptéru fľaštičky s liekom (práškom na injekciu), vstreknúť rozpúšťadlo a rozpustiť liek.e) Otočiť fľaštičku a vtiahnuť požadované množstvo do striekačky.f) Odpojiť adaptér striekačky od adaptéra fľaštičky 6. Pripojiť adaptér striekačky k spojovaciemu setu a vstreknúť do vaku.7. Odpojiť adaptér striekačky od spojovacieho setu.8. Dodať vak s rozpusteným liekom do nemocničnej izby.

16,70 

ValaClean FILM umývacie vrecká, 1×50 ks

Jednorazové umývacie vrecká (žinky) z netkaného textilu.
s vnútornou nepremokavou plastovou vrstvou
Spôsob použitiaVrecká sa použijú na umývanie podľa potreby. Vhodné aj na každodennú hygienu ležiacich pacientov.

10,99 

INDIKÁTOROVÝ PAPIERIK pH 0-12 univerzálny, prúžky 1×100 ks

Univerzálny indikátorový papierik, pro jednoduché a rýchle určenie pH.
Jedno balenie obsahuje 100 prúžkov. Spôsob použitiaPapierik sa v čase potreby vyberie z obalu a použije podľa návodu. Papierik sa priloží k farebnej škále stupnice a porovná sa pH.

3,99 

PILNÍK SKLENENÝ 13,5 cm číry obojstranný, hrúbka 2mm 1×1 ks

Pilník sklenený obojstranný v plastovom obale. Na úpravu nechtov. Spôsob použitiaNa úpravu a tvarovanie nechtov.

2,89 

PEÁN ROVNÝ 18 cm (12-0173) 1×1 ks

Peán z nehrdzavejúcej ocele je určený na prichytenie tampónov, rúšky atď. Spôsob použitiaPoužije sa príslušným spôsobom pri medicínskom výkone realizovanom odborným pracovníkom.

8,99 

KLIEŠTE NA NECHTY 13 cm (SI-002) 1×1 ks

Kliešte na nechty vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Dĺžka 13 cm. Sú určené na odstraňovanie nechtov a na povrchovú úpravu nechtov. Použitie v oblasti kozmetiky. Spôsob použitiaPresným zameraním a jedným stiskom odstránite nežiadúcu dĺžku nechta.

10,99 

MANIKÚRNY SET dámsky (B-213) 1×1 set

Manikúrový set určený na ošetrenie a úpravu nechtov obsahuje:
nožničky na nechty zahnuté, pinzetu na obočie, špicatú pinzetu, pilník sklenený číry, kliešte na nechty.
Spôsob použitiaJednotlivé pomôcky zo sady sa používajú pri kozmetickej úprave nechtov na rukách a nohách.

9,99 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 38