Zuby

SWISSDENT EXTREME intenzívna bieliaca pasta 1×50 ml

Swissdent Extreme je určená hlavne pre fajčiarov. Výrazná svieža mentolová príchuť. Obsahuje:
Kuchynskú sódu, ktorá pomáha odstraňovať výrazné pigmentácie. Hodnota abrazivity je preto vyššia a dosahuje 40RDA. Bioaktívny kalcium peroxid v nanoformule preniká medzi kryštáliky skloviny a odfarbuje farebné pigmenty. Dvojitá dávka enzýmov papaínu a bromelaínu šetrne odstrňuje zafarbenie z povrchu zubov. Pridaný koenzým Q10 a vitamín E revitalizujú ďasná.
Spôsob použitiaZubná pasta sa odporúča používať 2x denne, po vyčistení zubov ústnu dutinu nevyplachovať. Prebytočnú pastu len vypľuť.

13,99 

CURAPROX UHS 409 handy držiak 1×3 ks

CURAPROX UHS 409 handy držiak plastový 3ks
na upevnenie medzizubnej kefky držiak na čistenie medzizubných priestorov  
Spôsob použitiaMedzizubná kefka sa upevní do držiaka a následne sa môže použiť na vyčistenie medzizubných priestorov.

1,69 

CURAPROX Superduo CS 5460+CPS 06/07/08+UHS 409 (zubná kefka+medzizubná kefka s drziakom) 1×1 set

Jemná zubná kefka v balení s medzizubnou kefkou (veľkosť 06/07/08) s UHS 409 držiakom a krytkou.
 
Určené na dentálnu starostlivosť. Odporúča sa používať u detí od veku 8-10 rokov a tiež u dospelých. 
Spôsob použitiaMezdizubnou kefkou dôkladne vyčistite medzizubný priestor (správnu veľkosť medzizubnej kefky určí lekár alebo dentálna hygienička). Na štetiny zubnej kefky naneste malé množstvo (cca veľkosti hrášku) zubnej pasty a krúživými pohybmi čistite zuby z vonkajšej aj z vnútornej strany zubov. Správnu techniku čistenia zubov sa dozviete u svojho stomatológa alebo dentálnej hygieničky. Zubnú kefku po použití dôkladne opláchnite vodou. Odporúča sa použíť podľa potreby, najlepšie ráno aj večer.
 
Viac informácií na: www.zdravedasna.sk

5,19 

CURAPROX CPS 406 “Perio” 5 ks medzizubné kefky 1×5 ks + drziak UHS 451, 1×1 set

5ks medzizubných kefiek v jednom balení s jedným držiakom UHS 451, pričom každá kefka je umiestnená samostatne v rámci blistra. Kefky je možné vyberať postupne podľa potreby tak, aby ostali nedotknuté.
 Vlastnosti medzizubných kefiek "Perio":
– prevencia pre väčšie (otvorené) medzizubné priestory
– extra dlhé a jemné vlákna
– vysoká odolnosť – kompatibilné so všetkými CURAPROX držiakmi Spôsob použitiaPoužije sa podľa potreby, najlepšie ráno a večer v rámci hygienickej starostlivosti o ústnu dutinu. Medzizubná kefka sa nasadí na držiak a jemne sa vsunie jedenkrát do každého medzizubného priestoru. Po použití sa dôkladne opláchne vodou. Rady pre správne čistenie pomocou medzizubných kefiek poskytne zubný lekár alebo dentálna hygienička. Viac informácií na www.zdravedasna.sk

6,49 

CURAPROX CPS 405 “Perio” 5 ks medzizubné kefky 1×5 ks + drziak UHS 451, 1×1 set

5ks medzizubných kefiek v jednom balení s jedným držiakom UHS 451, pričom každá kefka je umiestnená samostatne v rámci blistra. Kefky je možné vyberať postupne podľa potreby tak, aby ostali nedotknuté.
Vlastnosti medzizubných kefiek "Perio":
– prevencia pre väčšie (otvorené) medzizubné priestory
– extra dlhé a jemné vlákna
– vysoká odolnosť
– kompatibilné so všetkými CURAPROX držiakmi Spôsob použitiaPoužije sa podľa potreby, najlepšie ráno a večer v rámci hygienickej starostlivosti o ústnu dutinu. Medzizubná kefka sa nasadí na držiak a jemne sa vsunie jedenkrát do každého medzizubného priestoru. Po použití sa dôkladne opláchne vodou. Rady pre správne čistenie pomocou medzizubných kefiek poskytne zubný lekár alebo dentálna hygienička. Viac informácií na www.zdravedasna.sk

6,49 

CURAPROX Enzycal 1450 zubná pasta 1×75 ml

Zubná pasta bez SLS (Sodium Lauryl Sulfat), enzymatická, vhodná aj pre celiatikov. 
jemná, pôsobí proti vzniku zubných kazov, posilňuje prirodzený obranný systém v ústach, znižuje tvorbu áft.
Spôsob použitiaNaniesť zubnú pastu (vo veľkosti hrášku) na kefku, krúživými pohybmi čistiť zuby pri bežnej hygiene ústnej dutiny.
Odporúča sa používať od veku 10 rokov.

4,49 

CURAPROX CS 1006 – Black Edition (zubná kefka jednozväzková 6 mm) 1×1 ks

Jednozväzková zubná kefka CS 1006, dĺžka vlákien 6 mm. 
Používa sa na čistenie a odstránenie zubného povlaku nedostupných miest.
Informácie o zubnej hygiene: www.zdravedasna.sk Spôsob použitiaZubnú kefku priložte na okraj ďasna a malými krúživými pohybmi čistite každý zub približne 10 sekúnd.
Môže sa použiť aj na dočisťovanie detských zúbkov.

3,69 

CURAPROX CS 5460 ultrasoft STRIPES Edícia zubná kefka (dvojbalenie), 1×2 ks

Curaprox CS 5460 zubná kefka
manuálna zubná kefka je určená na mechanické čistenie zubov pri každodennej dentálnej hygiene extrémne mäkká a citlivá odporúča sa od veku 8-10 rokov

Viac informácií na: www.zdravedasna.sk Spôsob použitiaNa štetiny zubnej kefky naneste malé množstvo (cca veľkosti hrášku) zubnej pasty a krúživými pohybmi čistite zuby z vonkajšej aj z vnútornej strany zubov. Správnu techniku čistenia zubov sa dozviete u svojho stomatológa alebo dentálnej hygieničky. Zubnú kefku po použití dôkladne opláchnite vodou. Odporúča sa použíť podľa potreby, najlepšie ráno aj večer.
 

6,99 

CURAPROX UHS 420 duo kovový držiak, obojstranný 1×1 ks

držiak medzizubných kefiek pre pacientov, ktorý potrebujú dve rôzne veľkosti medzizubnej kefky

Informácie o zubnej hygiene: www.zdravedasna.sk Spôsob použitiaDo oboch koncov sa upevní zvolená medzizubná kefka. Pomôcka sa použije podľa potreby na upevnenie medzizubnej kefky, na čistenie medzizubných priestorov.

12,59 

LACALUT Herbal zubný gél 1×75 ml

Zubný gél obsahuje bylinné extrakty z rumančeka, myrhovníka, šalvie, čajovníka a nechtíka. Pravidelné používanie gélu
 
zabezpečuje ochranu a posilnenie ďasien, pomáha odstrániť zubný povlak a dôkladne čistí zuby, vďaka prírodným bylinným arómam zanecháva extra svieži dych, obsiahnuté fluoridové zlúčeniny pôsobia ako aktívna ochrana pred zubným kazom.
Spôsob použitiaNa zubnú kefku vytlačiť primerané množstvo gélu. Odporúča sa najmenej 2x denne (alebo po každom jedle) vyčistiť si zuby.

4,29 

Zobrazujú sa výsledky 1–10 z 372