Bolesť

Aspirin 500 mg tbl 500 mg (blis.) 1×20 ks

Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal. Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch. Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento … Continue reading Aspirin 500 mg tbl 500 mg (blis.) 1×20 ks

4,19 

ATARALGIN tbl 325 mg/130 mg/70 mg 1×20 ks

Liek obsahuje tri liečivá: Paracetamol pôsobí proti bolesti a znižuje telesnú teplotu. Guajfenezín zosilňuje protibolestivé účinky paracetamolu. Okrem toho znižuje duševné a emočné napätie s pocitom úzkosti, má slabé upokojujúce účinky a uľahčuje vykašliavanie. Kofeín zosilňuje protibolestivé účinky, najmä pri bolestiach hlavy, odstraňuje únavu a zvyšuje duševnú aktivitu. Liek sa používa u dospelých na úľavu pri bolestiach rôzneho pôvodu, … Continue reading ATARALGIN tbl 325 mg/130 mg/70 mg 1×20 ks

3,79 

PANADOL EXTRA RAPIDE tbl eff 500 mg/65 mg 1×12 ks

Liek obsahuje kombináciu dvoch účinných látok. Paracetamol zaisťuje úľavu pri bolestiach a znižuje telesnú teplotu. Kofeín zmierňuje únavu, mierne podporuje dýchanie a krvný obeh pri horúčkovitých ochoreniach. Liek je vhodný na úľavu pri bolestiach hlavy, migréne, bolestiach chrbta, zubov, reumatických a svalových bolestiach a bolestiach pri menštruácii. Liek tiež prináša úľavu od nepríjemných príznakov chrípky, prechladnutia … Continue reading PANADOL EXTRA RAPIDE tbl eff 500 mg/65 mg 1×12 ks

3,49 

PANADOL FEMINA tbl flm 1×10 ks

Liek obsahuje dve liečivá:  paracetamol – analgetikum (liek proti bolesti), butylskopolamíniumbromid – spazmolytikum (liek proti kŕčom). Liek sa používa: pri menštruačných bolestiach a kŕčoch, pri rádiodiagnostických výkonoch, pred endoskopiou tráviaceho traktu. Spôsob použitiaDávkovanie a dávkovacie schémy Dospelí a deti staršie ako 12 rokov – s telesnou hmotnosťou 34-60 kg: podáva sa 1 tableta 1-3x denne. Odstup … Continue reading PANADOL FEMINA tbl flm 1×10 ks

3,49 

NUROFEN pre deti 4% jahoda sus por 4,0 g 1×100 ml

Ibuprofen patrí do skupiny liekov nazývanej nesteroidné antiflogistiká (non-steroidal anti-inflammatory drugs, NSAIDs). Tieto lieky pôsobia tak, že menia odpoveď tela na bolesť, zápal a vysokú teplotu tela. Liek je určený na krátkodobú symptomatickú liečbu: horúčky (vrátane horúčky po očkovaní) miernej až stredne silnej bolesti (bolesť hlavy, hrdla, zubov, bolesti pri poraneniach a pomliaždeninách).   Spôsob … Continue reading NUROFEN pre deti 4% jahoda sus por 4,0 g 1×100 ml

6,99 

NUROFEN pre deti sus por (fľ.PET hnedá) 1×100 ml

Liek obsahuje liečivo ibuprofen, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových protizápalových liečiv (nesteroidových antireumatík). Zabraňuje tvorbe látok zodpovedných za vznik bolesti a zápalu. Znižuje teplotu, zmierňuje zápal rôzneho pôvodu a tlmí mierne až stredne silné bolesti. Liek sa používa na zníženie teploty (vrátane horúčky vzniknutej po očkovaní) a na tlmenie miernych až stredne silných bolestí, … Continue reading NUROFEN pre deti sus por (fľ.PET hnedá) 1×100 ml

4,39 

NUROFEN pre deti Jahoda sus por (PET fla.+ dávk.trub.) 1×100 ml

Liek obsahuje liečivo ibuprofen, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových antireumatík. Zabraňuje tvorbe látok zodpovedných za vznik bolesti a zápalu. Svojím pôsobením znižuje teplotu, zmierňuje zápal rôzneho pôvodu a tlmí mierne až stredne silné bolesti. Používa sa na zníženie teploty (vrátane horúčky vzniknutej po očkovaní), ďalej sa používa na tlmenie miernych až stredne silných bolestí, … Continue reading NUROFEN pre deti Jahoda sus por (PET fla.+ dávk.trub.) 1×100 ml

4,39 

VERAL 25 mg tbl ent (blis. Al/PVC) 1×30 ks

Liek patrí do skupiny liekov, ktoré sa nazývajú nesteroidné protizápalové lieky a používajú sa pri liečení bolesti a zápalu. Liek odstraňuje zápalové príznaky ako je bolesť a opuch (edém) a tiež znižuje horúčku. Neovplyvňuje príčiny zápalu. Liek sa užíva pri liečbe nasledovných stavov: vyvrtnutie a bolesti kĺbov, natiahnutie a bolesti svalov alebo iné poúrazové bolestivé … Continue reading VERAL 25 mg tbl ent (blis. Al/PVC) 1×30 ks

3,39 

Voltaren Rapid 25 mg cps mol (blis.PVC/PVDC/Al) 1×10 ks

Liek patrí do skupiny liekov označovaných ako nesteroidové protizápalové lieky (NSAID). Slúži na úľavu od bolesti, tiež zmierňuje prejavy zápalu (opuch) a znižuje horúčku. Liek prináša úľavu od: bolesti svalov, bolesti kĺbov, bolesti chrbta, hlavy, zubov, menštruačných bolestí príznakov prechladnutia a chrípky (vrátane bolesti a škriabania v hrdle a iných sprievodných bolestí) a znižuje horúčku. … Continue reading Voltaren Rapid 25 mg cps mol (blis.PVC/PVDC/Al) 1×10 ks

3,99 

Voltaren Actigo Extra 25 mg tbl obd (blis.) 1×20 ks

Liek patrí do skupiny liekov označovaných ako nesteroidové protizápalové lieky (NSAID). Liek slúži na úľavu od bolesti, tiež zmierňuje prejavy zápalu (opuch) a znižuje horúčku. Liek prináša úľavu od: bolesti svalov, bolesti kĺbov, bolesti chrbta, hlavy, zubov, menštruačných bolestí príznakov prechladnutia a chrípky (vrátane bolesti a škriabania v hrdle a iných sprievodných bolestí) a znižuje … Continue reading Voltaren Actigo Extra 25 mg tbl obd (blis.) 1×20 ks

5,69 

Zobrazujú sa výsledky 21–30 z 628