AVENE SPRAY SPF50+ (1+1 zdarma) vysoká ochrana citlivej kože 200 ml + SPRAY ENFANT SPF50+ pre deti zadarmo 200 ml; 1×1 set

22,99 

AVENE SPRAY SPF 50+ sprej na opaľovanie. Veľmi ysoká ochrana citlivej kože. Veľmi široká UVB a UVA ochrana. Vodeodolný, bez parabénov, hypoalergénny, nekomedogénny, nezanecháva biele stopy. AVENE SPRAY ENFANT SPF 50+ sprej na opaľovanie pre deti. Veľmi vysoká ochrana citlivej detskej pokožky. Veľmi široká UVB a UVA ochrana. Nezanecháva biele stopy, vodeodolný, bez parabénov, hypoalergénny, nekomedogénny. Spôsob použitiaPred vystavením sa slnečnému žiareniu aplikovať dostatočné množstvo (napríklad v priemere 3-4 dávky na predlaktie dieťaťa alebo 6 dávok na predlaktie dospelého) (znížením množstva aplikovaného prípravku sa zníž stupeň ochrany). Aplikáciu pravidelne opakovať.
 
Upozornenie: Zabrániť kontaktu s očami. Nestriekať do očí.
Zásady správneho opaľovania: Aplikovať prípravok slnečnej ochrany pred vystavením sa slnečnému žiareniu. Pre zachovanie úrovne ochrany opakovať často aplikáciu, najmä pri potení, po plávaní a osušení uterákom. Vyhýbať sa slnku v dobe medzi 12. a 16. hod. Použitie prípravku slnečnej ochrany nemá slúžiť na predĺženie vášho pobytu na slnku. Nadmerné opaľovanie predstavuje vážne zdravotné riziko. Na ochranu pred slnkom používať oblečenie (klobúk, slnečné okuliare, tričko…). Nevystavovať dojčatá a malé deti priamemu slnečnému žiareniu.

Katalógové číslo: max-32238 Kategórie: , , ,