Cosmos Multipack 3 vodeodolná 20 ks + jemná 5 ks + do vody 10 ks grátis, 1×1 set

3,69 

Cosmos Multipack 3 obsahuje:
Cosmos Vodeodolná hypoalergénne delené náplasti na rany z fólie odolnej voči vode a nečistotám. Náplasti sú opatrené vankúšikom. V balení sa nachádza 20 kusov náplastí v 2 veľkostiach.

Cosmos Jemná hypoalergénna nedelená náplasť na rany z mäkkej netkanej textílie pre jemné ošetrenie malých poranení citlivej pokožky. Náplasť je opatrená absorpčným vankúšikom, je telovej farby a je priedušná.

Cosmos Do vody fóliová vodeodolná náplasť určená na rýchle a hygienické ošetrenie všetkých druhov bežných poranení, ako sú drobné rezné rany a odreniny. Vodeodolný materiál chráni ranu pred nečistotami a vodou. Vhodná pri kúpaní a sprchovaní
  Spôsob použitiaPred aplikáciou náplasti očistite poranené miesto vodou, ošetrite antiseptikom a osušte. Pri čistení rany postupujte od jej stredu k okrajom. Odstráňte ochrannú fóliu z lepiacej časti a nalepte na postihnuté miesto mäkkou časťou na očistenú a suchú pokožku tak, aby plocha s absorpčným vankúšikom bola umiestnená priamo na rane. Náplasť vymieňajte podľa potreby.

Katalógové číslo: max-20387 Kategórie: , , , , ,