KLORANE SHAMPOOING SEC AU LAIT D’AVOINE 2x150ml

14,99 

Suchý šampón je založený na zmäkčujúcom výťažku z ovsa. Vďaka cyklodextrínu s prírodným polysacharidom (mikronizovaný prášok s veľmi silnou schopnosťou absorbovať maz) je šampón schopný čistiť vlasy bez umývania tak často, ako potrebujete. Vlasy za niekoľko minút znovu získajú objem a ľahkosť. Rýchle a praktické použitie. Odporúčané predovšetkým pre vyťažené osoby alebo pre osoby pripútané na lôžko, ktoré si nemôžu vlasy umyť. Hypoalergénny. Vlasy za niekoľko minút znovu získajú objem a ľahkosť. Spôsob použitiaPred použitím dobre pretrepte a nastriekajte malé množstvo suchého šampónu z 30 cm vzdialenosti. Nechajte pôsobiť 2 minúty a dôkladne vyčešte.
Upozornenie: Mimoriadne horľavý aerosol. Nádoba je pod tlakom: pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia Nefajčite. Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj zapálenia. Neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu.
Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50°C. Uchovávajte mimo dosah detí. Zamedzte styku s očami. Nevdychujte. Používajte na dobre vetraných miestach. Neprehĺtajte. Na vonkajšie použitie. Zámerne zneužitá inhalácia koncentrovanej náplne môže mať škodlivé alebo smrteľné následky.

Katalógové číslo: max-11543 Kategórie: , ,