Nutrolin-B pedtabs tbl 1×20 ks

6,99 

Výživový doplnok Nutrolin B pedtabs s obsahom živých bakteriálnych kultúr Bacillus coagulans a vitamínov skupiny B s jahodovo-mätová príchuťou.
Vitamíny B1, B2 (riboflavín), B3 (niacín) a B6 prispievajú k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. Vitamíny B2 (riboflavín) a B3 (niacín) prispievajú k zachovaniu zdravých slizníc a k udržaniu zdravej pokožky. Vitamíny B2 (riboflavín), B3 (niacín) a B6 prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy. Vitamín B6 prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.
Spôsob použitiaPrípravok sa obvykle užíva v dávke: Dojčatá od 6. mesiaca do jedného roka: 1 tableta denne. Deti od ukončeného jedného roka a dospelí: 1 tableta 1-3x denne.
Podávanie: Tabletu rozpustite na lyžičke v malom množstve tekutiny, najlepšie vody.
Upozornenie: Prípravok nie je určený dojčatám pred ukončením 6. mesiaca života. Uchovávajte na suchom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu malých detí. Obsahuje zdroj fenylalanínu. Nie je vhodný pre osoby trpiace fenylketonúriou. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.