SWISS VEGAPURE 650 mg cps 1×60 ks

26,69 

Výživový doplnok. Každá kapsula obsahuje: Originálnu kombináciu VEGAPURE®ESTERY RASTLINÝCH STEROLOV
Sójový olej, Repkový olej, Slnečnicový olej, Bavlníkový olej, Kukuričný olej…………………………………650 mg
Forma esterov zvyšuje rozpustnosť sterolov v tukoch. Rastlinné steroly prispievajú k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi (priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme najmenej 0,8 g rastlinných sterolov/stanolov) 

Produkt ďalej obsahuje: sójový olej, želatína, glycerín, svätojánsky chlieb.
Produkt neobsahuje: umelé príchute, farbivá alebo sladidlá, konzervačné látky, mliečne výrobky, lepok, pšenicu alebo kvasnice. Spôsob použitiaOdporúča sa užívať 2-4 kapsuly denne s jedlom alebo podľa odporúčania lekára. Kapsuly sa prehĺtajú v celku a zapíjajú sa dostatočným množstvom vody.
Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti do 5 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Má byť používaný ako súčasť pestrej a vyváženej stravy, vrátane  pravidelnej konzumácie ovocia a zeleniny pre udržanie hladiny karotenoidov. Neprekračovať odporúčané dávkovanie, nekonzumovať viac ako 3 g rastlinných sterolov denne (4 kapsuly). Osoby ktoré užívajú lieky na zníženie cholesterolu majú užívať tento produkt pod dohľadom lekára. Prípravok sa musí uskladňovať mimo dosahu malých detí. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte na chladnom a suchom mieste.